Favore.plForumPozostałe tematy

Zbieracie punkty payback?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zbieracie punkty payback?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 z 3  
  • Orion456 28 sty 2011, 0:27
    Ja mam juz coś koło 6000 punktów, ale nie wymieniam, bo w tym przedziale nie ma jeszcze nic co by mnie interesowało w tym katalogu.
    Cytuj
  • birata 28 sty 2011, 7:23
    Wiadomo o co chodzi z tymi punktami, ale jeśli i tak wydajemy tam pieniądze to czemu nie. Zbieram punkty na stacji i w Plusie i juz dużo fajnych rzeczy z tego miałam. torbę Samsonite, kubek termiczny, skórzany portfel dla lubego, roczną prenumeratę mojego magazynu i darmowe tankowanie... Grzechem byłoby nie zbierać tych punktówuśmiech
    Cytuj
  • kaziu 28 sty 2011, 8:03
    Też tak sądzę, ja mojej wziąłem blender, sobie zestaw samochodowy. Teraz zbieram na coś grubszego, na BP mają często fajne promocje punktowe.
    Cytuj
  • Niania90 28 sty 2011, 9:44
    Uważam, że to bardzo fajna sprawa z tymi punktami. Mój tato jest kierowcą, dużo tankuje, a mama wymienia te punkty na bony do Reala i juz chyba z tysiąc złotych tak zyskałauśmiech
    Cytuj
  • zosiasamosia 28 sty 2011, 12:09
    Ja też wymieniam punkty na bony Reala, a co do nagród to jest tego pełno, od drobiazgów (ale też fajnych) po naprawdę wartościowe rzeczy. Mozna pooglądać na stornie Payback.
    Cytuj
  • marsjanin 28 sty 2011, 14:43
    Kurde nie wiedziąłem, że przepadają te punkty. Co za szwindel. O tym oczywiście nikt mi nie poinformował!
    Cytuj
  • kaziu 28 sty 2011, 16:25
    W każdym programie partnerskim tak jest, że po jakims okresie przepadają punkty, ale jak program obejmuje wiecej firm to o wiele szybciej uzbierasz dużą sumę punktów niz gdybyś tylko na stacji je dostawał za tankowanie.
    Cytuj
  • birata 28 sty 2011, 20:13
    Na BP za kawę czy myjnie też są punkty. A poza tym 3 lata to też kawał czasu żeby uzbierać konkretną sumę.
    Cytuj
  • Mizantrop 28 sty 2011, 21:44
    Ludzie nie łudźcie się, że ktoś Wam dodaje coś za darmo za lojalnośćuśmiech Za wszystko płacicie i tak. Owszem, może tankujecie tyle co bez karty, tyle że zwróccie uwagę, że stacje bez programów lojalnościowych są tańsze! A Wasze nagrody sąjuż wliczone w paliwkoprzymrużenie oka
    Cytuj
  • pendolino 2 lut 2011, 12:33
    Ja tam wolę na przykład tankować na stacji benzynowej, na której mi wygodnie i gdzie jest akurat taniej, a nie przywiązywać się do jakiejś marki tylko dlatego, by po kilku latach, często droższego tankowania, dostać torbę podróżną.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum