Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Czy warto kupić wannę z hydromasażem?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy warto kupić wannę z hydromasażem?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Yago 3 wrz 2010, 22:53
    Co sądzicie o takich wannach z bajerami?
    Chciałbym sobie sprawić hydro, ale nie wiem czy warto. Trochę się boję, że szybko nam przejdzie korzystanie z hydro, bo za dużo z tym zachodu albo za dużo idzie prądu czy coś.
    Cytuj
  • kaziu 4 wrz 2010, 6:49
    No zastanów się kilka razy, wszyscy moi znajomi ktorzy mają wannę z hydromasażem korzystali ochoczo przez kilka miesięcy, a potem coraz rzadziej, sam jak poczytałem instrukcję obsługi to mi sie odechciało... Przed każdym użyciem użyć specjalnego płynu, spłukac, nie można się wykąpać z normalnym mydłem, bo się zapychają dysze, wg mnie bez sensu instalowac sobie takie coś w domu.

    Cytuj
  • Barbra67 4 wrz 2010, 10:05
    Mi przeszkadza to, ze jest troszkę hałasu. Zamiast się zrelaksować wkurza mnie to buczenieskrzywienie To jest najgorsza wada, a to że muszę się kąpać bez płynu do kapieli i szamponu też jest beznadziejne. Ale korzystam, tylko to jest dobre raz na jakiś czas. Na codzien prysznic na szybko i jużuśmiech


    Cytuj
  • Specyfinder 4 wrz 2010, 12:33
    Ja mam hydro i kąpię się normalnie z mydłem, nie ma problemu. Może to zależy jaki model i producent, raz na jakiś czas tylko używam środka do czyszczenia i nic się nie zapycha. Takze bez przesady.
    Cytuj
  • Domatorres 4 wrz 2010, 13:54
    Ja korzystam z hydromasażu średnio raz w tygodniu, jak dla mnie super sprawa. Jak ktoś lubi bąbelki to polecam bardzo, mi taki ciepły masaż pomaga też na bóle pleców, więc warto polecić.
    A co do dysz to one suszą się po każdej kąpileli, co dwa tygodnie trzeba przepłukać z dodatkiem specjalnego środka do czyszczenia i nic się nie zaptyka. Myje się jak zwykłą wannę.


    Cytuj
  • Beetlejuice85 4 wrz 2010, 14:20
    Jak patrzyłem na ceny tych wanien to pomyślałem, że lepiej se od czasu do czasu zakupić bilet do aquaparkuuśmiech Do tego więcej wody idzie, prądu, specjalne płyny do mycia... Nijak się nie kalkulujeprzymrużenie oka
    Cytuj
  • becia_koronczarka 4 wrz 2010, 15:23
    No wiesz, jeśli ktoś jest amatorem takich babelkowych kąpieli to woli mieć taką wannę w domu niż biegać za każdym razem do aquaparkuprzymrużenie oka a jesli chodzi o koszty to na pewno jest to odrobina luksusu, trzeba się liczyć z dodatkowymi wydatkami.
    Cytuj
  • Apoliner 4 wrz 2010, 17:53
    Ja nie mam, ale znajomi faktycznie mówią, że hałas psuje przyjemnośc z kąpieli. Wydaje mi się że to zbe dny bajer, bez którego można żyćuśmiech Kiedyś chciałem coś takiego mieć w domu, ale chyba się nie skuszeprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Aurelka 4 wrz 2010, 19:00
    Czyli jak, do wanny mam wchodzić już umyta? Kurcze, widzę, że to strasznie ograniczające, bardzo chciałam taką wannę mieć w mieszkaniu ale chyba odpuszczę, bo szkoda pieniędzy.
    Cytuj
  • Grantorino 4 wrz 2010, 20:53
    Nie do końca tak jest, że nie można mydła. Po kopaniu ogródka nie wchodze prosto do hydromasażu, ale jak wyłączam hydro to normalnie używam mydła i już.
    Trochę trudniej się czyści miejsca przy dyszach to fakt. A z hałasem nie jest tak źle, trochę hałasuje, ale komfort kąpieli to rekompensujeuśmiech


    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum