Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Czy warto kupić wannę z hydromasażem?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy warto kupić wannę z hydromasażem?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Yago 5 wrz 2010, 22:07
    No to zabiliście mi ćwieka. W sumie to byłem już prawie zdecydowany, a tu więcej narzekania niż zachętyprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Mizantrop 6 wrz 2010, 0:48
    Wg mnie te negatywne opinie to przesada. Tylko jak już kupować to postawić na droższe, ale lepsze modele, takie z którymi jest mniej zachodu i nie ma tych problemów o których piszecie.
    Dobra wanna ma np system samooczyszczania i dezynfekcji, ozonator - nie ma klopotów z czyszczeniem. Nie jest też tak głośna żeby to było uciążliwe. Jak jest możliwośc to można maszynownię zamontować w innym pomieszczeniu, wtedy słychać tylko szum i bulgotanie wody.
    Ja osobiście polecam Pool-spa, ale ogólnie prdukty uznanych marek nie nastręczają tylu klopotów. Wystarczy tylko dobrze wybrać.

    Cytuj
  • Paniusia 6 wrz 2010, 1:09
    Na pewno do "powszedniego" użytku trzeba mieć prysznic, taka wanna służy do relaksu i przyjemności, mił oczasem posiedzieć w bąbelkach")

    Cytuj
  • Specyfinder 6 wrz 2010, 7:25
    Jako użytkownik wanny z hydromasażem mogę podpowiedzieć, że wybierając wannę trzeba zwrócić uwagę nasilną pomoę, podgrzewaczwody i powietrza, system oczyszczania dysz i dezynfekcji.(te dwie ostatnie sprawy to konieczność!)

    Cytuj
  • Ronjaa 6 wrz 2010, 7:55
    Ja mam wannę firmy Ruben z masażem wodnym i powietrznym, aromaterapią i światloterapią i nie wyobrażam sobie życia bez niejuśmiech

    Cytuj
  • Manolito 6 wrz 2010, 8:59
    Barbra67 napisał:Z czyszczeniem niby ni ma wielkiego problemu, ale w środku zbiera się brud, którego nigdy do konca nie da się wymyć i wlatuje do wody za kolejnym razem po uruchomieniuskrzywienie
    fuj! moja wanna przeczyszcza dysze po każdej kąpieli i nic mi nie wylatuje przy nast kąpieli. a korzystam z niej bardzo często, bywają okresy, ze codziennie.
    Cytuj
  • Specyfinder 6 wrz 2010, 9:50
    no własnie o to chodzi. nie ma sensu kupować taniej wanny tylko po to żeby ja mieć przymrużenie oka i się wkurzać, że wszystko jest nie tak. nie oszukujmy się, taka hydrowanna to produkt luksusowy i nie da się na niej oszczędzać.


    Cytuj
  • Mizantrop 6 wrz 2010, 12:41
    Ruben to mercedes wśród wanienuśmiech Ale Pool-spa też jest niezły język
    Cytuj
  • KoKoszka 6 wrz 2010, 14:15
    Zajrzałam tu, bo też się zastanawiałam nad taką wanną. Ale chyba mi przeszło... relaksująca kąpiel? Na samą myśl o tym czyszczeniiu, o tym, że nie mogę uzywać d o kąpieli swoich ulubionych kosmetyków, o dodatkowych kosztach puszczają mi nerwyprzymrużenie oka
    Już bardziej mnie przekonuje taka mata ozonowa...
    Cytuj
  • Piekarzowa 6 wrz 2010, 16:27
    Moi znajomi mają wannę z hydromasażem i używają normalnych kosmetyków do mycia, z tym,ze trzeba uważać na pioanę, bo może łatwo wyjść z wannyuśmiech A wanna czyści się potem automatycznie i bez żadnego problemuuśmiech
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum