Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Dobra zmywarka, ale niedroga, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dobra zmywarka, ale niedroga

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Zonka25 26 sty 2020, 15:36
    To faktycznie dobre rozwiązanie, ja to nigdy nie lubiłam myć ręcznie takiej blachy.
    Cytuj
  • Patka91 30 sty 2020, 13:04
    Moja mama ma zmywarkę Electroluxa i sobie chwali ma ten model ComfortLift z podnoszonym koszem żeby nie musiała się schylać i dźwigać.
    Cytuj
  • ZielonyGroszek 31 sty 2020, 14:57
    My postawiliśmy na zmywarkę z dodatkowym trzecim koszem Electroluxa i to był super wybór, mieści aż 14 kompletów naczyń.
    Cytuj
  • Luiziana 31 sty 2020, 15:44
    Moja koleżanka ma tą zmywarkę od Electroluxa MaxiFlex i jest bardzo zadowolona i prawda mieści strasznie dużo naczyń
    Cytuj
  • Ogryzka 1 lut 2020, 11:51
    Ta MaxiFlex to jest zmywarka z dodatkowym trzecim koszem? Dobrze kojarzę?
    Cytuj
  • Martyna29 1 lut 2020, 21:18
    Tak dokładnie, dobrze kojarzysz, mieści aż 14 kompletów naczyń.
    Cytuj
  • Ogryzka 1 mar 2020, 13:21
    Martyna29 napisał:Tak dokładnie, dobrze kojarzysz, mieści aż 14 kompletów naczyń.
    Czytałam że w ten trzeci kosz mieści się akurat blacha z piekarników electroluxa. Sprawdzałaś może?
    Cytuj
  • Graszka89 1 mar 2020, 13:39
    A jak jest z ochroną szkła w zmywarkach Electroluxa, radzą sobie? nie ma zacieków?
    Cytuj
  • Meggi85 1 mar 2020, 15:00
    Graszka89 napisał:A jak jest z ochroną szkła w zmywarkach Electroluxa, radzą sobie? nie ma zacieków?
    Jest opcja ochrony szkła i sama wrzucam bez stresu nawet najdelikatniejsze kieliszki.
    Cytuj
  • Luiziana 1 mar 2020, 15:24
    bardzo dobra ochrona szkła, zresztą wszystko jest dobrze chronione, nie ma zarysowń na plastikach
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum