Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jaką wybrać pralkę?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaką wybrać pralkę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • ada_38 20 paź 2012, 21:10
    Wczoraj zepsuła mi się pralka, właściwie to ma już 18 lat więc miała prawo, zastanawiam się czym kierować się przy zakupie nowej?
    Cytuj
  • jarek7 24 paź 2012, 9:44
    pojemnością, energooszczędnością, zużyciem wody, programami?
    Cytuj
  • Jacek19788 26 paź 2012, 14:19     (ostatnio zmieniony przez autora 26 paź 2012, 14:20, w całości zmieniany 1 raz)
    Mogę Ci polecić pralke electrolux. Sam korzystał ponad 2 lata i bez zarzutów
    Cytuj
  • karyzeusz 2 lis 2012, 13:47
    Musisz napisać więcej odośnie twoich oczekiwać Prowadzę bloga Jaką pralkę kupić Może coś znajdziesz odpowiedniego
    Cytuj
  • dzubili 2 lis 2012, 14:43
    ada_38 napisał:Wczoraj zepsuła mi się pralka, właściwie to ma już 18 lat więc miała prawo, zastanawiam się czym kierować się przy zakupie nowej?
    przede wszystkim tym jak szybko pierze ubrania, czy dużo zużywa prądu oraz jaką pojemność ma bęben
    Cytuj
  • aniechto 23 lis 2012, 14:12
    Aby pralka miała regulację temperatury nie ważne od programu.
    Cytuj
  • Klivana 20 gru 2012, 20:51
    Moja, co prawda, nie zepsuła się, ale jest już bliska temu i zaczęłam się rozglądać za nową. O pralkach słyszałam różne opinie, także te, które mówią, że spokojnie można znaleźć coś dobrego za mniejszą cenę i wcale nie ma potrzeby przepłacać. Przyznam się, że to by mi odpowiadało, bo ja przepłacać na pewno nie zamierzam. Da się coś znaleźć za mniejszą sumę? uśmiech
    Cytuj
  • poli27 21 gru 2012, 17:04
    Ja już od dłuższego czasu rozglądam się za pralką, moja ma 10 lat i niby nic się z nią nie dzieje ale ma jakiś dziwny nieprzyjemny zapach mam małe dziecko więc zastanawiam się nad pralką ze specjalnym płukaniem ubranek dziecięcych jest to Pralka z linii Maxx for Kids albo pralką Whirlpool A +++ czytałam że jak się robi często pranie to lepiej wybrać pralkę z mniejszym bębnem
    Cytuj
  • tomber 4 sty 2013, 19:56
    Hmmm, mnie ostatnio podoba się pralka amiki i chyba kupie ich pralkę - fajnie wygląda i z tego co wiem to ich pralki dobrze pracują
    Cytuj
  • RWOJCIK 7 sty 2013, 16:23
    Hej, ja kilka lat temu kupiłem tanią pralkę z promocji i nie wytrzymała zbyt długo. Teraz przed zakupem wolę się dobrze zastanowić i zorientować w temacie. Jest fajna stronka, na której można znaleźć aktualne modele pralek, dowiedzieć się jakie są rodzaje pralek (żeby dobrać sobie coś wedle indywidualnych potrzeb) oraz różne porady i ciekawostki.
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum