Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jaką wybrać pralkę?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaką wybrać pralkę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • sonique321 8 sty 2013, 13:25
    Ostatnio natknęłam się na czarną pralkę! Wydawało mi się to takie nienaturalne, przy tym zupełnie nowatorskie, przy użyciu niewielkiego wysiłku. Czy ktoś zdecydowałby się na taką pralkę? Ja może niekoniecznie, bo nie pasuje mi do łazienki, ale już kuchenkę byłabym w stanie wymienić z białej na inny kolor.
    Cytuj
  • darunia_34 18 sty 2013, 21:32
    Obecnie sporo jest bardziej designerskich sprzętów, nie tylko kolory są różne, ale jakiś motyw graficzny można spotkać. Zależy ile mamy funduszy, żeby taki sprzęt zakupić. Pralka przede wszystkim powinna być dobrej jakości.
    Cytuj
  • aniechto 21 sty 2013, 12:59
    W krótkim podsumowaniu to jak dla mnie [url=http://]pralka[/url] musi być energooszczędna klasa A+++ i bardzo cicha, do tego dorzucam przedział cenowy i producenta i mam już niewielki wybór bo funkcje wszędzie są podobne no najlepiej jeszcze aby niezależnie od programu dało się samu ustawiać temperaturę prania. I wybór jest już prostszy
    Cytuj
  • alivedron 24 sty 2013, 13:55
    A taka czarna nie będzie się okropnie kurzyć? uśmiech Ja rozglądam się za czymś tradycyjnym. Jak dla mnie, pralka powinna dobrze prać, bajery to raczej zbędny dodatek, a co za tym idzie, myślę, że spokojnie można by zmieścić się w okolicach 1000 zł. Ktoś ma coś na oku?
    Cytuj
  • Jacek19788 25 sty 2013, 14:49
    Do 1000 zł to trochę za mało na pralkę. Dołóż parę groszy.
    Cytuj
  • adlaczego4 27 sty 2013, 18:36
    Mam na oku taką pralkę na pewno jest energooszczędna oprócz tego wyposażona jest w wiele nowoczesnych funkcji
    Cytuj
  • aniechto 28 sty 2013, 12:16
    Do 1000 zł można kupić całkiem niezłą Amicę np.AWE 510L cena atrakcyjna bo produkt polski.
    Cytuj
  • darunia_34 30 sty 2013, 18:20
    Także widziałam kilka fajnych modeli w dobrych cenach. Nie zawsze najwyższa cena oznacza najwyższa jakość, parametry i jakość wykonania się liczą, ale ja np. nie muszę mieć 15 programów prania, bo korzystać będę z kilku.
    Cytuj
  • jarzynka 13 lut 2013, 19:47
    A ja szukam małej gabarytowo pralki, która jest ładowana od frontu. Chciałabym jeszcze, żeby była dość ładowna, mimo swoich niewielkich rozmiarów. Czy możecie mi coś polecić?
    Cytuj
  • Jol-anta 17 lut 2013, 17:58
    W promocji da się kupić pralkę do 1000
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum