Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jaką wybrać pralkę?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaką wybrać pralkę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • darunia_34 19 lut 2013, 21:28
    Myślę, że nie tylko w promocji, bo i normalnie dobrą pralkę można kupić w cenie do 1200 zł.
    Odnośnie cichych i niedużych pralek wpadł mi ostatnio w ręce artykuł na temat pralek Compactowych. Mają niecałe 50 cm głębokości i można już znaleźć taką 6, 7 kilo.
    Cytuj
  • szyjebolubie 20 mar 2013, 15:48     (ostatnio zmieniony przez autora 25 mar 2013, 16:23, w całości zmieniany 3 razy)
    Dziwi mnie, że nikt nie wspomniał o sposobie pakowania – czy od góry czy z boku. My mamy taką z góry i bardzo ją sobie chwalimy, mimo że tylko czasami można ją traktować jako półkę przymrużenie oka. Mamy Mastercooka i jesteśmy zadowoleni. Zapamiętuje najczęściej używane programy i oszczędza wodę bo to klasa A++. No i pierze, a to najważniejsze. Zapłaciliśmy za nią około 1300zł, a że kupowaliśmy ją jakiś czas temu to teraz może być nawet tańsza.
    Cytuj
  • meculline 27 mar 2013, 17:04
    A wracając do tych pralek poniżej tysiąca, to mógłby ktoś podzielić się jeszcze jakimiś przykładami? Nie szukam niczego specjalnie dużego, mieszkam sama.
    Cytuj
  • bartosz_s 28 mar 2013, 9:36
    kupiłem dwa miesiące temu samsunga za 1050zł, po miesiącu jak zaczyna prać wydaje dziwny odgłos skrzypienia na początku, tak jakby coś było nienasmarowane, i już trzeba dzwonić do serwisu skrzywienie
    Cytuj
  • tomber 7 kwi 2013, 14:08
    Pralkę to najlepiej kupić amiki, przynajmniej podziała parę lat a i fortuny nie wydasz na nia
    Cytuj
  • annna8887 27 cze 2013, 11:42     (ostatnio zmieniony przez autora 27 cze 2013, 11:42, w całości zmieniany 1 raz)
    Pamiętaj, że oprócz nowej pralki, przydałoby się o nią zadbać. Ja stosuję Calgon i jestem zadowolona, Moja pralka w środku podobno wygląda jak nowa przymrużenie oka
    Cytuj
  • Mirena 23 sie 2013, 9:38
    tomber napisał:Pralkę to najlepiej kupić amiki, przynajmniej podziała parę lat a i fortuny nie wydasz na nia
    A to mówisz o jakimś konkretnym modelu, czy tak ogólnie? Bo nawet nie wiem, czy są tam tańsze i droższe pralki.
    Cytuj
  • darunia_34 31 sie 2013, 0:56
    Na inne firmy tez nie musisz wydawać fortuny. A czasami nawet lepiej dopłacić i przynajmniej mieć coś dobrego. Ja jestem przekonana do firmy whirlpool, bo sprzęty z tej firmy w moim domu działają długo.
    Cytuj
  • tomber 3 wrz 2013, 22:32
    nawet i do 800 zl mozna dostac dobrą - http://www.ceneo.pl/20999372
    Cytuj
  • darunia_34 5 wrz 2013, 22:05
    Trzeba tylko dobrze poszukać. Czasami można też trafić na jakieś dobre okazje w sklepach internetowych. Cena także zależy od wymagań, jakie mamy.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum