Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Mieszkanie w Warszawie, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Mieszkanie w Warszawie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zylek 28 maj 2015, 7:41
    Prawda jest taka, że coraz więcej ludzi mieszka poza Warszawą, choćby - http://www.yareal.pl/rezydencja-konstancinska
    Ale też duży wpływ na to miał MDM, który sprawił, że ludzi nagle jest stać na kupowanie nowych mieszkań.
    Cytuj
  • szarlottka 12 cze 2015, 7:00
    Mi bardzo podobają się mieszkania w Warszawie, szczególnie te z http://www.vivainvest.pl/mieszkania,sprzedaz,warszawa Zastanawiam się nad wzięciem kredytu w najbliższym czasie. Na chwilę obecną wynajmuję mieszkanie ale czynsz jest strasznie wysoki.
    Cytuj
  • betina22 16 cze 2015, 10:41
    Ja już mieszkanie posiadam i jestem w trakcie remontu. Marzę już o końcu i aby się poczuć jak u siebie. I się zrelaksować. jeszcze zostało mi kupno sprzętów kuchennych i czytam na co zwracać uwagę, które najlepsze itd. Chciałabym aby wytrzymały dłużej niż okres gwarancji.
    Cytuj
  • luna634 25 cze 2015, 8:22
    Ja też już końcówka remontowego szaleństwa. Zostało wyposażenie kuchni pod zabudowę bo zmieniałam meble uśmiech Widziałam na electro.pl bardzo ciekawą ofertę- chyba najciekawszą z tych które oglądałam. szczególnie niektóre lodówki mi sie podobały.
    Cytuj
  • AngelikaSwie 15 lip 2015, 12:01
    Ja na pewno stawialabym na mieszkanie nowe.Szczególnie,że w Warszawie wybór mieszkań na rynku deweloperskim jest spory. Nowe mieszkanie to zawsze lepszy standard oraz lepsza okolica . Nowsze materiały. Łatwiej jest takie mieszkanie wyremontować a potem sprzedać.

    Sama obecnie jestem na etapie rozglądania się za mieszkaniem. Biorę pod uwagę tylko te dzielnice, które oferują dobry dojazd bo jednak nie chciałabym marnować połowy życia na dojazdy. Najbardziej zainteresowała mnie nowa inwestycja na Teodorowicza na warszawskim wilanowie. Zora Wilanów. Dzwoniłam z zapytaniem o ceny i są bardzo korzystne. Szczególnie biorąc pod uwagę wysoki standard. Czy ktoś z Was ma może informacje na temat rej realizacji?
    Cytuj
  • losia 5 sie 2015, 16:02
    Jeżeli szukasz mieszkania w Warszawie to zajrzyj tutaj http://www.mapanieruchomosci.pl/ mają wiele ofert mieszkaniowych na terenie Warszawy bo to jedno z bardziej popularnych miast do zakupu mieszkań. Ja wolę spokojniejsze mniejsze miasta, ale każdy woli co innego przymrużenie oka
    Cytuj
  • makalica87 16 wrz 2016, 10:38     (ostatnio zmieniony przez autora 23 wrz 2016, 8:51, w całości zmieniany 1 raz)
    Znajomy cały czas zastanawia się nad zakupem mieszkania w Warszawie, bo dostał tam kontrakt. Póki co dojeżdża z Płocka [url=https://www.modlinbus.pl/strony/page/dojazd-z-plocka-do-warszawy-centrum]takim busem[/url], ale jest to dla niego coraz bardziej uciążliwe/
    Cytuj
  • 20 wrz 2016, 12:58
    Kupujcie, kupujcie ten pękający i rozpadający się chłam za 6 albo i lepiej tysi za m2. Takich jeleni nam potrzeba. Będzie co remontować za 15 lat.
    Cytuj
  • 20 wrz 2016, 13:01
    AngelikaSwie napisał:Ja na pewno stawialabym na mieszkanie nowe.Szczególnie,że w Warszawie wybór mieszkań na rynku deweloperskim jest spory. Nowe mieszkanie to zawsze lepszy standard oraz lepsza okolica . Nowsze materiały. Łatwiej jest takie mieszkanie wyremontować a potem sprzedać.

    Sama obecnie jestem na etapie rozglądania się za mieszkaniem. Biorę pod uwagę tylko te dzielnice, które oferują dobry dojazd bo jednak nie chciałabym marnować połowy życia na dojazdy. Najbardziej zainteresowała mnie nowa inwestycja na Teodorowicza na warszawskim wilanowie. Zora Wilanów. Dzwoniłam z zapytaniem o ceny i są bardzo korzystne. Szczególnie biorąc pod uwagę wysoki standard. Czy ktoś z Was ma może informacje na temat rej realizacji?
    Wysoki standard? Gdzie? Na Wilanowie? a haaaaaaa. Największy chłam w stolicy za grubą kasę z tynkami ściąganymi łopatą i podgrzewanymi w zimę palnikami żeby szybko schło bo trzeba malować i oddawać bo jelenie czekają.
    Cytuj
  • makalica87 21 wrz 2016, 9:30
    No to niestety prawda smutny
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum