Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Zmywarka, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zmywarka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Luiziana 30 kwi 2020, 14:54
    Prawda te zmywarki od Electroluxa są świetne. ComfortLift to strzał w dziesiątke
    Cytuj
  • Ogryzka 3 maj 2020, 18:49
    Electrolux ma teraz kilka strzałów w dziesiątkę. ZArówno Comfort Lift jak i MaxiFlex czy Quick Select .
    Cytuj
  • Meggi85 3 maj 2020, 21:47
    No własnie. Ma ktoś te Quick Select i może powiedzieć jak to wygląda z ustawianiem? Masz pol godziny to na tyle ustawiasz i zmywanie ejst w pełni zrobione?
    Cytuj
  • Patka91 31 maj 2020, 11:57
    Tak dokładnie tak jest w tej zmywarce, tyle ile masz czasu to na tyle ją ustawiasz uśmiech
    Cytuj
  • Tokjo 31 maj 2020, 13:51
    O to taka zmywarka to świetna opcja dla osób zabieganych uśmiech a pojemna jest?
    Cytuj
  • Meggi85 2 cze 2020, 7:02
    Nie pamiętam wszystkich ale wydaje mi się, że większość tych nowoczesnych electroluxa jest na 13 kompletów. O który model pytasz?
    Cytuj
  • Tokjo 7 cze 2020, 17:39
    Właśnie myślałam o tej Quick Select, ale w sumie to nie wiem na co się zdecydować, pomożecie mi coś wybrać? W sumie to nie chce baaardzo dużej, ale zależy mi żeby miała też ochronę szkła i możliwość ustawienia szybkiego programu.
    Cytuj
  • Marcela90 9 cze 2020, 17:59
    Ja osobiście mam MaxiFlex ale mam dużą rodzinę, bo mieszkamy z rodzicami, więc taka bardzo pojemna się przydaje, ogólnie jest świetna.
    Cytuj
  • Meggi85 30 cze 2020, 17:04
    Marcela90 napisał:Ja osobiście mam MaxiFlex ale mam dużą rodzinę, bo mieszkamy z rodzicami, więc taka bardzo pojemna się przydaje, ogólnie jest świetna.
    Ile kompletów się w nią mieści? Własnie komuś o niej pisałam i nie byłam pewna. 14 kompletów?
    Cytuj
  • Ogryzka 1 lip 2020, 6:54
    Tak, MaxiFlex ma 14 kompletów. Dodatkowy kosz robi swoje. Ten kosz łatwo pomieścił 14 kompletów sztućców, ale też nieporęczne przybory kuchenne o niestandardowych rozmiarach. Serio to się świetnie sprawdza.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum