Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Zmywarka, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zmywarka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Karii 31 lip 2020, 18:07
    Ogryzka napisał:Tak, MaxiFlex ma 14 kompletów. Dodatkowy kosz robi swoje. Ten kosz łatwo pomieścił 14 kompletów sztućców, ale też nieporęczne przybory kuchenne o niestandardowych rozmiarach. Serio to się świetnie sprawdza.
    To pewnie jesteś tą szczęściarą , która nie musi myć blachy od piekarnika czy dużej miski po sałatce, skoro masz tak pojemną zmywarkę.
    Cytuj
  • Zyjka 31 lip 2020, 20:40
    Też widziałam MaxiFlex u koleżanki i ona bardzo sobie ją chwaliła, mówiła że przy trójce dzieci to zbawienie.
    Cytuj
  • grzyb_h 3 sie 2020, 10:42
    Ta zmywarka jest duża i ma dodatkową szufladę jednak nie kosztem miejsca w środku. Ta szuflada to dopiero coś, bo możesz w niej nawet spokojnie umyć blachę z piekarnika.
    Cytuj
  • Olivka89 18 paź 2020, 11:32
    Właśnie szukam takiej pojemnej zmywarki bo zaczynam mały remont w kuchni, macie ją w zabudowie?
    Cytuj
  • Emmaska 31 paź 2020, 16:42
    Mam ComfortLift i też jest bardzo pojemna, ładnie domywa i nabłyszcza naczynia, moja jest w zabudowie.
    Cytuj
  • Meggi85 1 lis 2020, 22:54
    Zyjka napisał:Też widziałam MaxiFlex u koleżanki i ona bardzo sobie ją chwaliła, mówiła że przy trójce dzieci to zbawienie.
    Czy ona ma większy wymiary niż standardowa zmywarka?
    Cytuj
  • Martyna29 22 lis 2020, 16:20
    A mnie się podoba funkcja w zmywarkach Electroluxa, która zapewnia ochronę szkła- Glass Care program, który w końcowej fazie mycia obniża temperaturę, dzięki czemu nie powoduje szoku termicznego, bardzo inteligentne rozwiązanie.
    Cytuj
  • Emmaska 29 lis 2020, 14:42
    To prawda ta ochrona szkła dużo daje, w ogóle mam wrażenie, że sprzęty Electroluxa są bardzo przemyślane.
    Cytuj
  • Gabi46 25 lut 2021, 22:25
    Ja w domu mam zmywarkę electrolux z technologia AirDry i nie mam na co narzekać. Naczynia mam czyściutkie i bez żadnych zacieków. Sprzęt intuicyjny i bardzo praktyczny.
    Cytuj
  • Hana21 20 sie 2021, 22:05
    Dobrą zmywarką jest zmywarka MaxiFlex, ponieważ jest bardziej pojemna i myję naczynia bardzo dokładnie. Mam ją od dłuższego czasu i nie zdarzyło mi się wyciągnąć szklanki z zaciekami.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum