Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Części do samochodu - oryginalne, używane, czy zamienniki?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Części do samochodu - oryginalne, używane, czy zamienniki?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • helenaa91 14 maj 2016, 10:57
    Jakie części do samochodu wybrać? - oryginalne, używane, czy zamienniki? Jakie są pomiędzy nimi różnice w cenie i jakości?
    Cytuj
  • Meggi85 31 maj 2016, 21:34
    Jesli masz pewność co do warsztatu w jakim kupujesz to można i zamienniki, chociaż sama korzystam z oryginalnych cześci. Jeżdżę z moim fordem do ASO. Teraz będe się umawiała na wymienę klocków, bo znajomy mi mówił, że mają jakąś promocję.
    Cytuj
  • sugah_12 15 cze 2016, 13:24
    Meggi, ta promocja jest nadal aktualna? uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 1 lip 2016, 16:35
    Musiałabyś zobaczyć na ich stronie, bo wiem że promocje sie co miesiąć zmienieją, bo pojawiają się nowe. Na pewno jest teraz Akja Lato dla wszystkich fordów bez względu na wiek uśmiech http://www.ford.pl/Serwis/Programy_promo/AkcjaLato
    Cytuj
  • klimt123 21 lip 2016, 0:54
    Moim zdaniem to wszystko zależy od tego, na jakim poziomie jest Twoja znajomość związana z tymi kwestiami. W używane części bym się nie bawił, ale zamienniki to już inna sprawa. Jeżeli jesteś w stanie rozpoznać jakość danego zamiennika, to nic nie stoi na przeszkodzie żeby z niego skorzystać - często nie są one gorsze niż pozostałe części. Zobacz sobie na jakiś agregatorach cenowych, moto integrator albo nawet zapytaj w warsztacie - przejdź przez kilka rzeczy i zobacz czym się różnicą. Alternatywnie, jeżeli nie znasz się na powyższym, to jednak lepiej kupować oryginalne - płacisz ekstra, ale przynajmniej nie musisz mieć wiedzy a masz jakąś gwarancję co do jakości części.
    Cytuj
  • Masa 27 lip 2016, 17:10
    Czy ja dobrze widzę? Przegląd za 59 złotych? Na prawdę tanio, chętnie podjadę do nich bo to serio praktycznie za darmo. A orientuje się ktoś do kiedy ta akcja z przeglądem trwa?
    Cytuj
  • Meggi85 29 lip 2016, 7:19
    W linku, który podałam wszystko jest opisane. Promocja obejmuje wszystkie modele marki Ford oraz pełen zakres wiekowy samochodów.
    Czas trwania 23.06-15.08.2016 r.
    Cytuj
  • zuzia83 29 lip 2016, 23:56
    Czasami warto wchodzić na strony dealerów samochodywch, bo niektórzy mają promocję na usługi i serwis. Np. Bawaria Motors ma promocję miesiąca na wybraną usługę serwisową i jest ona zawsze w bardzo dobrej cenie. No i mamy auto serwisowane na oryginalnych częściach przez specjalistów od marki.
    Cytuj
  • Ogryzka 31 lip 2016, 20:36
    Powiem wam, że ta oferta forda całkiem nieźle wychodzi. Orientowałam się i nawet jest opisane na stronie jak dużo wchodzi w skład tej oferty za 59zł:
    sprawdzenie płynu chłodzącego
    sprawdzenie płynu hamulcowego, stan oraz jakość
    sprawdzenie akumulatora
    sprawdzenie płynów układu wspomagania
    sprawdzenie oświetlenia oraz ustawienia świateł
    sprawdzenie pojazdu na recepcji przejazdowej
    mycie pojazdu z odkurzeniem (bez mycia wnętrza)
    Cytuj
  • Chan 25 sie 2016, 16:04
    Generalnie Ford ma sporo sezonowych promocji czy ofert, dla przykładu w Fordzie w aso jest możliwość przedłużenia gwarancji samochodu do 10 lat.
    Natomiast co do tematu, to sam mam Forda, do którego części kupuję w ich serwisie autoryzowanym. Jednocześnie nie uważam żeby było jakoś piekielnie drogo, wspominam o tym tylko dlatego, że wielu ludzi zwraca na to uwagę.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum
Poprzednia: Opony letnie