Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Części do samochodu - oryginalne, używane, czy zamienniki?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Części do samochodu - oryginalne, używane, czy zamienniki?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Chan 11 mar 2017, 21:27
    Fajnie wiedzieć bo nie wiedziałem o takiej możliwości, a często kupuję żarówki Osram. Przy najbliższej okazji przetestuję.
    Cytuj
  • han26 31 maj 2017, 9:31
    Myślę że nowe, bo są na gwarancji.
    Cytuj
  • jarzebina 30 cze 2017, 10:13
    Oryginalne i nowe, lepsza jakość po prostu. My w razie czego jeździmy do ASO Forda, to nam od razu wymieniają co trzeba. A i często mają promocje, więc nie jest drogo. Teraz na przykład kupiliśmy akcesoria do zabezpieczania bagażu, bo w tym roku na wakacje jedziemy autem uśmiech
    Cytuj
  • filka 8 wrz 2017, 10:47
    Lepiej taką decyzję pozostawić mechanikom, niedawno montowali mi zestaw optima w aucie bo mi się lepiej opłaca jeździć na lpg niż na benzynie i wiem że jak pojedziesz do fachowca to auto będzie śmigało jak trzeba
    Cytuj
  • arcesss 21 wrz 2017, 16:49
    na gwarancji to raczej nowki sztuki i to w aso. chyba ze ktos lubi ostre ryzyko i gwarancje ma gdzies. pozniej to juz mozna kupic dobre jakosciowo czesci bez loga producenta aut. mnie sie bardzo czesto zdarza zamawiac czesci z delphi do warsztatu i jestem zadowolony
    Cytuj
  • Quku 23 paź 2017, 19:05
    Do kiedy trwa ta promocja z diagnozą, orientujesz się może?
    Cytuj
  • jarzebina 27 paź 2017, 14:00     (ostatnio zmieniony przez autora 27 paź 2017, 14:01, w całości zmieniany 1 raz)
    Na stronie akcji serwisowej mają info, że do końca listopada.
    Cytuj
  • Chan 30 lis 2017, 10:14
    Z tej promocji w ASO Forda na akcesoria kupiłem sobie bagażnik na dach, brakowało mi. Od razu jeszcze uchwyty na narty - sezon idzie.
    Cytuj
  • mirek2jak 4 gru 2017, 11:44
    Po co przepłacać przecież używane też są spoko wystarczy trochę tylko poszukać.
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum
Poprzednia: Opony letnie