Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Najlepsza szkoła jazdy we Wrocławiu

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Najlepsza szkoła jazdy we Wrocławiu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • casia1980 15 kwi 2011, 22:54
    Jaką byście polecili szkołę jazdy we Wrocławiu? Chce zrobić prawko, ale mam strasznego pietra... Szukam takiej szkoły żeby mieli dobrą skuteczność i fajnych instruktorówuśmiech
    Cytuj
  • marsjanin 16 kwi 2011, 6:38
    Koleżanka mi ostatnio polecała Prymusa. Ponoć wcześniej próbowała w innej szkole, ale nie była zadowolona z instruktora, a tam skończyła i jeździ.
    Cytuj
  • casia1980 16 kwi 2011, 10:18
    Prymus? Nie słyszałam o tej szkole. A za którym razem zdała?
    Cytuj
  • marsjanin 16 kwi 2011, 13:36
    Za trzecim heheprzymrużenie oka Ale ona strasznie nerwowa jest, mimo to była naprawdę bardzo zadowolona, bo jej instruktor za bardzo nie stresował.
    Cytuj
  • PannaDziewanna 16 kwi 2011, 15:25
    To ja miałam podobnie! Zaczęłam robić prawo jazdy w jednej szkole, której nazwy nie chcę podawaćuśmiech Ale nie za bardzo się dogadywałam z instruktorem no i poszłam za radą kolegi, który zdawał w Kursancie. Tam wyjeździłam 20 (lub trochę więcej) dodatkowych godzin i bez problemu zdałam, najpierw wewnętrzyn egzamin, potem państwowy. Ale myśle,że miałam trochę szczęścia, bo w grupie, w której zdawałam, na 18 osób zdało tylko 6. Natomiast widziałam też wcześniej sporo pozytywnych opinii o tej szkole.
    Cytuj
  • Beetlejuice85 16 kwi 2011, 15:50
    Też mam znajomą, która w samych superlatywach mowiła o Kursancie. Ja robiłem prawko w Huzarze, to jest taka mała szkółka gościa, który wcześniej jeździł jako instruktor w Taku. Bardzo dobrze mi się z nim jeździło i zdałem za pierwszym podejściem, zresztą ten facet ma bardzo wysoką zdawalność.
    Cytuj
  • freshuser 16 kwi 2011, 17:35
    Ja nie jestem generalnie z Wrocka, ale tam przez jakiśc czas mieszkałem i robiłem prawko. Obaj z bratem robiliśmy kurs w Radarze na ul. Legnickiej. Ja zdałem za drugim razem, braciak za pierwszym. Ja bym powiedział, że i teoretycznie, i praktycznie ta szkoła bardzo dobrze przygotowuje. Z instruktora byłem bardzo zadowolony. Za to mój brat nie był zadowolony ze swojego instruktora, a zdał za pierwszymuśmiech
    Cytuj
  • r11 16 kwi 2011, 21:16
    Ja też slyszałam o tym Kursancie dobre rzeczy Sama robiłam w Taku, zdałam za pierwszym razem.
    Cytuj
  • Bandito 16 kwi 2011, 21:46
    Kursant dobrze przygotowuje do egzaminu (mam dwoje znajomych, którzy zdali za pierwszym razem, chociaż mówili, że łatwo nie było) Ale podobno oni trochę naciągają na wewnetrzne egzaminy, które ciężko przejść.
    Cytuj
  • casia1980 17 kwi 2011, 0:02
    A taki egzamin wewnętrzny to jest wszędzie? Czy to w ogóle jakiś wymysł tej szkoły? Kiedyś chyba nie było tego. Na czym to polega dokładnie?
    Cytuj
1 2 z 2  
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum