Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Najlepsza szkoła jazdy we Wrocławiu, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Najlepsza szkoła jazdy we Wrocławiu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Bandito 17 kwi 2011, 6:23
    Normalnie, zdajesz z gościem z te jszkoły tak samo egzamin jak z państwowym egzaminatorem. Jak nie przejdziesz tego wewnętrznego to nie moesz się zapisać na państwowy. A nie wiem czy to wszędzie jest, ale w większości robią.
    Cytuj
  • Solniczka84 17 kwi 2011, 9:30
    Własnie wybieram się na kurs prawa jazdy we Wrocławiu, chcę się zapisać do Taka co sądzicie o tej szkole?
    Cytuj
  • Apoliner 17 kwi 2011, 10:28
    Ja miesiąc temu robiłem egzamin w Kursancie. Polecam tę szkołę, zwłaszcza instruktora Maćka, młodego kolesia, który ma dobre podejście do uczenia innych.
    Cytuj
  • Ania_Ania 11 sty 2012, 18:16
    Jeśli chcesz nauczyć się doskonale jeździć pomyśl o O.S.K. Leo. Miałam przyjemność jeżdżenia z Panem Leszkiem. Potrafi doskonale, zarówno w teorii jak i w praktyce, przygotować do egzaminu na prawo jazdy, o czym świadczy również wysoka zdawalność w jego szkole (zdalam za pierwszym razem). Ma odpowiednie podejście do kursantów, wie jak z nimi rozmawiać i do nich dotrzeć. Nie dość, że nauczy jeździć to stara się wesprzeć człowieka na duchu i jeszcze go dowartościować. Dla Pana Leszka liczy się przede wszystkim człowiek a nie pieniądze, to po prostu złoty człowiek, nic dodać nic ująć! uśmiech
    Z czystym sumieniem mogę powiedzieć: Pan Leszek Pieczkowski jest najlepszy!! uśmiech
    Cytuj
  • czarnuszka 18 sty 2012, 9:28
    Polecam szkołę Kursant.
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum