Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Nauka języka, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Nauka języka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • losia 17 maj 2015, 15:46
    Teraz dużo osób decyduje się na kurs online ja jednak nie jestem za tym. Tutaj http://praca.gratka.pl/poradnik/art/szybka-nauka-jezyka,3262360,art,t,id,tm.html jest fajny artykuł o tym jak szybko nauczyć się języka więc może zajrzyj. Może w czymś Ci pomoże uśmiech
    Cytuj
  • otojestkasia 19 cze 2015, 14:12
    a w Krakowie polecicie jakąś dobrą szkołę językową?
    Cytuj
  • lotny 23 cze 2015, 10:33
    w Krakowie to chyba Lincoln najlepszy, nigdy nie słyszałem tyle pozytywnych opinii o żadnej szkole co o nich.
    Cytuj
  • tymmko 27 cze 2015, 13:34
    otojestkasia napisał:a w Krakowie polecicie jakąś dobrą szkołę językową?
    Speak Up jest niezły, kursy dostosowują do danej osoby, można się skupić na tym co najbardziej u nas kuleje, przygotowują też do egzaminów FCE
    Cytuj
  • Wycierak 27 lip 2015, 15:40
    Bardzo dobrą szkołą jest Akademia Językowa w Trójmieście. ja sie nie umiem zmotywowac sama, a ta szkola mi bardzo pomogla w nauce jezyka uśmiech
    Cytuj
  • Krystekp 30 lip 2015, 11:47
    Ja uczę się teraz angielskiego...od podstaw. Szkołę skończyłem dawno, a tam wiadomo był rosyjski. Teraz trzeba wszędzie po angielsku mówić.

    Nie mam czasu na kursy...zresztą czuł bym się głupio siedząc w ławce koło 20-latków. Korzystam z płyt z kursem Metodą Emila Krebsa. Zajęcia są do rzeczy. Zwłaszcza, że jestem początkujący, a tu zaczynam od postaw.
    Dużo czasu spędzam w trasie, więc odsłuchuję i uczę się w międzyczasie. Kursy w szkołach językowych dobre są dla młodych osób, które mają dużo czasu.
    Cytuj
  • otojestkasia 30 lip 2015, 12:56
    lotny napisał:w Krakowie to chyba Lincoln najlepszy, nigdy nie słyszałem tyle pozytywnych opinii o żadnej szkole co o nich.
    Zapomniałam podziękować. uśmiech W sumie troche po przeprowadzce do Krakowa nie wiedziałam o niczym, ale rzeczywiście byłam już na 2 lekcjach w Lincolnie i muszę przyznać, że jest bardziej niż okej. No i plus jest to w samym rynku prawie więc nawet za pierwszym razem tam trafiłam wielki uśmiech
    Cytuj
  • Karolcia100 19 lis 2015, 22:21
    Ja skorzystałam kiedyś z kursów i wyjazdów dostępnych na mojej uczelni. To, co jest teraz aktualne można sprawdzić [url=http://]w tym miejscu[/url], jeśi ktoś byłby taką formą zainteresowany. Uważam, że zajęcia z innymi to świetna sprawa, można porozmawiać, szybko oswoić się z językiem. Nawet obcokrajowcy korzystają z takiej formy nauki, jednak oni uczą się naszego języka, a to jest wyzwanie.
    Cytuj
  • malwinkaa27 23 lis 2015, 9:10
    Uczyliście się kiedyś angielskiego z sitą? czy to faktycznie daje efekty?
    Cytuj
  • 23 lis 2015, 19:24
    Ucząc się języka angielskiego wykorzystywałam kanały youtube do nauki angielskiego.
    Spis najlepszych kanałów jest tu http://www.sprachcaffe.com/polski/magazyn-artykul/najlepsze-strony-na-youtube-do-nauki-angielskiego-2015-11-17.htm uważam, ze ta forma nauki języków jest bardzo dobra i pozwala na opanowanie języka.
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum