Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Szkolenie z motywacji?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Szkolenie z motywacji?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Czakalaka 12 lip 2013, 0:38
    Czy słyszeliście o szkoleniach dotyczących budowania motywacji? Czy ktoś brał udział w takim kursie? Myślicie, że takie szkolenia są pomocne i pomogą coś zmienić w naszym życiu na lepsze?
    Cytuj
  • hanka100 12 lip 2013, 10:18
    Ja nie słyszałam, ale z chęcią się czegoś więcej dowiem. Mam wielkie plany na przyszłość, więc jakaś pomoc z zewnątrz by się przydała, tak by mnie to popchnęło do działania wielki uśmiech
    Cytuj
  • monika_ko 13 lip 2013, 20:17
    ja byłam jak jeszcze studiowałam na szkoleniu, które nie było z motywacji tylko, ale pewne kwestie były tam poruszane. W jaki sposób uwierzyć we własne umiejętności i motywować się do działania. Trochę było również o zarządzaniu czasem. Pamiętam, że omawialiśmy metodę zarządzania czasem pomodoro. Praca nad jakimś problemem w cześciach po 25 minut z przerwami. Ciekawe.
    Było też wiele innych, ale już sporo mi uciekło z głowy.

    Ale tak szczerze mówiąc sądzę, że te wszystkie metody motywacji i zarządzania czasem w pracy można wygooglać, niekoniecznie trzeba płacić za kursy.
    Cytuj
  • nitkaa 14 lip 2013, 19:15
    Rozumiem, że rozmawiacie o tym szkoleniu uśmiech , sama też nie wierzyłam, byłam zobaczyłam, posłuchałam i uwierzyłam .... w samą siebie. To jest klucz do sukcesu, naprawdę nigdy nie widziałem żeby w taki krótki czas potrafili mnie zmotywować do posłuchania samej siebie, do dalszego działania, naprawdę inspirujący kurs uśmiech
    Cytuj
  • pollen2 15 lip 2013, 10:03     (ostatnio zmieniony przez autora 15 lip 2013, 10:04, w całości zmieniany 1 raz)
    Teraz się to modnie nazywa coaching chyba ? uśmiech

    Cytuj
  • hanka100 15 lip 2013, 14:42
    Tak, to chyba coaching. A to jest naprawdę takie skuteczne? Myślę, że może przeszłabym coś takiego i trochę lepiej nastawiłabym się do życia
    Cytuj
  • julitta 16 lip 2013, 9:13
    ja na szkolenie z motywacji wysłałam kiedyś pracowników - niestety z tego co wiem skończyło się tylko na dobrej imprezie. Efektów szkolenia nie zauważyłam. Fajnie że jest darmowe szkolenie w tym temacie, chętnie sama skorzystam.
    Cytuj
  • syndyk 16 lip 2013, 12:25     (ostatnio zmieniony przez autora 16 lip 2013, 12:26, w całości zmieniany 1 raz)
    eee jak to ma się kończyć imprezami to szkoda na to czasu...

    Cytuj
  • Crumpy 17 lip 2013, 9:45
    Jak szkoda? Najpierw się uczy a później integruje wielki uśmiech
    Cytuj
  • tyldo 17 lip 2013, 10:45     (ostatnio zmieniony przez autora 17 lip 2013, 10:46, w całości zmieniany 1 raz)
    uczy się ale się NIE nauczy, ale ta integracja brzmi zachęcająco język



    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum
Poprzednia: Szkolenia lotnicze
Następna: Terapia