Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Szkolenie z motywacji?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Szkolenie z motywacji?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • makowiecki 17 gru 2013, 12:24
    wszedłem na synergię rozwoju - przeczytałem te wiadomości z wakacji na forum. i sie zdecydowalem,czysty przypadek. Byłem na szkoleniu w grudniu we Wrocławiu - wszystko co napisane wcześniej 0przez jednej z uzytkownikow - choć brzmiące jakby zbyt idealnie, potwierdzilo sie.wiecie co mi sie najbarziej podobalo?ze trener jakby bardziej od nas chcial, zeby wyjść ze szkolenia z "czyms" niz tylko z kieszenia troche lzejszą o pare groszy. wszystko co powiedzialem bylo przeanalizowane, trener przedstawiam mi swoje sugestie i analizy. i z tym czasem - faktycznie lecial jak szalony, i chcialo sie wiecej i wiecej.
    Cytuj
  • 30 gru 2013, 12:04
    No to najważniejsze -czy Tobie dodało to w jakikolwiek sposób motywacji? Czy po wyjściu ze szkolenia i ustaniu atmosfery sukcesu wszystko wróciło do normy? przymrużenie oka
    Cytuj
  • rozpisanamama 3 sty 2014, 8:29
    Ja słyszałam nie dawno o szkolenie z komunikacji. Mi by się przydało bo z motywacją nie mam problemu ale z komunikacją... Strasznie się wstydzę na spotkaniach biznesowych i łapie mnie trema
    Cytuj
  • makowiecki 6 sty 2014, 14:47
    do dziś dnia mam power jakiego nie miałem przed szkoleniem! bo to chyba o to chodzi, zeby to coś dalo a nie kilka dni po szkoleniu juz czlowiek by zapomnial o co chodzilo. Chciałbym skorzystać z większej ilosci szkolen synergii rozwoju. ja po tym szkoleniu nie dość ze zdalem sobie sprawe e jestem dużo wart, to że wiele ale to naprawde wiele moge zdzialac! widze tego efekty juz dzis.
    Cytuj
  • 6 sty 2014, 17:37
    Też kiedyś brałem udział w szkoleni z motywacji. Również moge wszystkim polecić. Nie będę mówił nazwy firmy, żeby nie robić reklamy, ale było to we Wrocławiu.
    Cytuj
  • Sermin 8 sty 2014, 14:01     (ostatnio zmieniony przez autora 22 sty 2014, 8:38, w całości zmieniany 2 razy)
    czemu nie chcesz robić reklamy?

    --
    [url=http://www.tuffi.pl/]http://www.tuffi.pl/[/url]
    Cytuj
  • hasanna 14 sty 2014, 14:38
    Szkolenia motywacyjne są bardzo skuteczne, gdy organizowane są przez profesjonalistów. Ponieważ efekty są mierzalne to można za pomocą rożnych narzędzi sprawdzić w jaki sposób szkolenie wpłynęło na zespół i czy jest progres. Dobre rezultaty przynoszą wyjazdy firmowe połączone z rekreacją uśmiech
    Cytuj
  • sloneczko9 16 sty 2014, 17:34
    A czy wiecie, że w sieci znajduje się bardzo duża baza szkoleń z tego zakresu? Natknęłam się na nią w sumie przypadkiem - kiedy szukałam właśnie szkoleń z zakresu motywacji i asertywności. Bardzo dużo mi dały ponieważ wiem w jaki sposób ukierunkować swoją energię na wypełnianie celów a także jak radzić sobie w kontaktach z innymi ludźmi.
    Jeśli nie znacie portalu bogaty umysł polecam zajrzeć ponieważ znajduje się na nim największa w sieci baza trenerów osobistych.
    Polecam obejrzeć filmik:
    Cytuj
  • dorinka12 19 sty 2014, 17:28
    FIlm się niestety nie wczytuje. W internecie jest masa materiałów na temat motywacji i rozwoju osobistego, np. na stronie - szkolenie motywacja. Oczywiscie spotkania z profesjonalistami są najlepsze, ale co zrobić kiedy się nie ma takiej możliwości. Pozostaje internet i takie miejsca.
    Cytuj
  • nina_ky 19 sty 2014, 21:17
    Na YT jest też dużo filmów szkoleniowych przymrużenie oka Tylko trzeba sprawdzać dokładnie przez kogo zostały opracowane
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum
Poprzednia: Szkolenia lotnicze
Następna: Terapia