Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Szkolenie z motywacji?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Szkolenie z motywacji?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • raisa 26 lip 2013, 14:24
    Szkolenie, które mogę polecić to "MLMBA Sesja Monte Carlo Motywacja i automotywacja", które dedykowane jest głównie osobom z branży sprzedaży bezpośredniej!!!
    Cytuj
  • Fisher 29 lip 2013, 9:43
    Ja byłem na szkoleniu z technik sprzedaży. Tam też były zagadnienia dotyczące motywacji. Uczyliśmy się np. co zrobić, jeśli brakuje odwagi chęci itp. do działania. Jak skutecznie motywować siebie i cały zespół ludzi uśmiech Jeżeli Cie zainteresuje (albo kogoś) to podaję linka [url=http://www.certes.pl/sprzedaz_i_obsluga_klienta]szkolenia techniki sprzedaży[/url]. Podawałem już raz w podobnym poście, no ale ja byłem zadowolony, a twierdzę, że za dobre trzeba chwalić uśmiech
    Cytuj
  • guacamole 30 lip 2013, 9:03
    Ja wiem że kursy nlp też pomagają w motywowaniu się, ale nie jestem przekonana, są przy tym naprawdę drogie. Są tu jacyś nlpowcy którzy podzielą się opinią?
    Cytuj
  • mscislaw 14 sie 2013, 15:40
    Moim zdaniem warto jest zainwestować w [url=http://www.openszkolenia.pl/szkolenia/dla-managerow.html]zespół pracowniczy[/url] i zadbać o to aby dostali odpowiednie szkolenia - dzięki temu można znacznie usprawnić pracę w swojej firmie. A także komunikację między pracownikami.
    Cytuj
  • liryco 21 sie 2013, 14:56
    ja byłam na szkoleniu z motywacji i podeszłam zsceptycznie, ale na prawde warto w cos takiego inwestowac ale tylko w dobrej firmie, ja robiłam w [url=http://...]link www.synergiarozwoju.pl[/url]
    trenerzy z ogromna wiedzą i doświadczeniem, potrafią na konretnych sytuacjach pokazać w jaki sposób motywować siebie, pracowników. Byłam na wielu szkoleniach wierzcie mi, zawsze sie nudziłam, tu po 8h chciałam jeszcze i jeszcze, dlatego szczerze, każdy kto potrzebuje szkolenia tylko w tej firmie uśmiech
    Cytuj
  • Shrrine 27 sie 2013, 12:32
    Poszłabym, ale brak mi motywacji wielki uśmiech

    Cytuj
  • waloria 27 sie 2013, 15:14
    Nie da się nauczyć motywacji. Motywacja to sposób myślenia jak zrobić coś z niczego. Nie każdy ma taki dar.
    Cytuj
  • rozmawiaj 6 wrz 2013, 12:37
    waloria napisał:Nie da się nauczyć motywacji. Motywacja to sposób myślenia jak zrobić coś z niczego. Nie każdy ma taki dar.
    Nauczyć się nie da, ale wyćwiczyć na pewno.
    Cytuj
  • AstaLawista 19 wrz 2013, 20:51     (ostatnio zmieniony przez autora 19 wrz 2013, 20:52, w całości zmieniany 1 raz)
    Dokładnie, a jeśli ma się kogoś kto w tym jeszcze poprowadzi i pokarze pewne techniki, to czemu nie. Zwłaszcza, że w dzisiejszych czasach żyjemy w tak szybkim tempie, że nie raz czułam się jak wymięta i padnięta i wyczekiwałam soboty, kiedy nie będę musiała rano wstawać wcześnie i po prostu będę mieć czas dla siebie. Tego typu warsztaty mogą mi pomóc odnaleźć nowe sposoby radzenia sobie z istniejącymi problemami i wyzwaniami. Chcę się na nie zapisać do inspeerio, które jest centrum inspiracji życiowej. Uważam, że warto.
    Cytuj
  • kerkos 3 lis 2013, 16:25
    Wszyscy musimy potrafić samodzielnie się motywować - to najważniejsze. Bez konkretnych celów w życiu i prób ich realizacji, nie ma mowy, abyście się rozwijamy, abyście byli zadowoleni ze swojego życia pod względem materialnym. Sami doskonale wiecie jak to jest - to stoi w miejscu, nie dba i rozwój, ten nigdy niczego wielkiego nie osiągnie - taka smutna prawda.
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum
Poprzednia: Szkolenia lotnicze
Następna: Terapia