favore.pl
Załóż własny sklep internetowy bez ryzyka

Załóż własny sklep internetowy bez ryzyka nr 105313

Lokalizacja: Nowa Sól (woj. lubuskie)Więcej: Więcej informacji na stronie www.max24.pl

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, CS Group Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz Panorama Firm Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
122 / sztuka
Kontakt
Damian Kołtko
e Grupa sp. z o.o.
Wyślij e-mail
ul.Kaczkowskiego 2
67-100 Nowa Sól

tel: 068 355 9999068 355 9999
tel: 795576010795576010
fax: 0683880001
www.max24.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-18:00
sb: 08:00-14:00
www.max24.pl
rozwiń
OPIS USŁUGI

wykrz.jpgWstępem krótkim ale treściwym:

Założenie sklepu internetowego jest trudnym zadaniem? Czy chciałbyś już dzisiaj zacząć sprzedawać produkty, a nie wiesz od czego zacząć? Programiści i graficy są drodzy? Nie chcesz spędzać kilkunastu godzin dziennie na rozmowach z dystrybutorami? Jeśli tak, to mamy coś dla Ciebie.
Chcielibyśmy przedstawić Tobie nowość na rynku internetowym – najprostszą formę sklepu internetowego. Bez wychodzenia z domu, bez rozmów z hurtowniami, bez martwienia się o dostawę. Po prostu zarabiasz.

wykrz.jpgZałożenia

Wyobraźmy sobie taką sytuację. Siedzisz w domu, polecasz jakiś produkt znajomym. Sam go używasz. Niech to będzie ostatni trend – iPhone. Opowiadasz o jego zaletach: niezniszczalnym, czułym na dotyk ekranie, czy też o ilości aplikacji na ten model. Dodajesz do tego link do swojego sklepu. Znajomi, za namową kupują ten produkt. Ty już się nie martwisz o dostawę, bo wiesz że dojdzie na czas, będzie odpowiednio zapakowany i nie martwisz się o ewentualną gwarancję.
Nasz program partnerski właśnie to zapewnia.

Wyślij e-mail

wykrz.jpgMilion produktów do sprzedania

Serwis max24 proponuje cenny układ. Za niewielką opłatą, proponuje Ci gotowy produkt do zarabiania w internecie. Przez cały czas trwania tej aukcji, za 100zł +VAT możesz zakupić silnik, który instalujesz na swoim serwerze, tworzysz własną markę i na niej zarabiasz. Dobry początek dla przyszłej sieci sklepów.
Możesz wybrać 12 kategorii z 35. W nich się mieści ponad milion różnych produktów. Wybierasz kategorie, z których produkty chcesz sprzedawać. Z każdego produktu dostajesz swoją marżę. Daje to Tobie praktycznie nieograniczone możliwości zarobku. Oczywiście w każdej chwili możesz sobie wziąć urlop – nie sprzedając wprawdzie nie zarabiasz, ale także nic nie tracisz. Oprócz potencjalnych klientów.

wykrz.jpgPierwsze zasady

Zasady są całkiem proste. Ściągasz od nas silnik sklepu. Szybko instalujesz go na swoim serwerze. Podpinasz domenę. Modyfikujesz kolory, wymyślasz własną nazwę, wrzucasz własne logo i zaczynasz się reklamować. Sposób reklamy zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Czy będą to vlepki, polecenie na forum, czy nawet szepnięcie na ucho znajomym. Ty wybierasz.
Tuż po zaksięgowaniu wpłaty, Twój sklep od razu działa!

wykrz.jpgProstota, przede wszystkim

Cały czas swój sklep możesz modyfikować, zmieniać. Zależnie od potrzeb Twoich klientów. Do tego masz wgląd we wszystkie zamówienia ze swojej strony, nadzorować ich sprzedaż.
Specjalizujesz swój sklep. Chcesz sprzedawać tylko militaria? Nie ma problemu – wybierasz odpowiednią kategorię i na niej się skupiasz. Możemy Ci zagwarantować, że wszystkie opisy, ceny, zdjęcia będą na bieżąco dodawane i aktualizowane przez naszych konsultantów. Nie musisz spędzać godzin nad budowaniem swojej karty produktów. Nie musisz też kupować baz produktów od innych firm. U nas masz to całkowicie za darmo.

sklepp2.jpg

znak.jpgCzy to się opłaca?

Kupując swój własny sklep, płacisz 122zł. Na każdym produkcie masz 1% marży. Sprzedając tylko 5 produktów dziennie w miesiącu możesz zarobić nawet 6000zł. Kalkulacje są dosyć proste. Na każdym produkcie masz 0,01 jego rzeczywistej wartości. Rower rajdowy kosztuje średnio 4000zł. 40zł na jednym. Takich produktów jest wiele i naprawdę się sprzedają.

wykrz.jpgDodatkowe możliwości

Oczywiście, że to nie wszystkie zalety Twojego przyszłego sklepu partnerskiego. Na każdej podstronie możesz umieścić bannery Google Adwords oraz LinkMe, na których również możesz zarabiać. Zawsze trzeba się przygotować na ewentualność, że klient kupić nie chce. To chociaż kliknie w reklamę i na tym też zarobisz. Oczywiście to od Ciebie zależy, czy założysz konta w tych serwisach i czy będziesz chciał umieszczać reklamy na swoim sklepie.
To jeszcze nie wszystko. Znaleźliśmy także inne zastosowania dla naszego sklepu, jak umieszczanie go na stronach Twoich wolnych domen, czy też jako reklama Twoich innych stron. To od Ciebie zależy jak skorzystasz ze sklepu.

znak.jpgKomu sprzedawać?

Tutaj też dajemy Tobie wolną rękę. Czy zechcesz stworzyć sklep dla osób niedosłyszących, czy też niedowidzących. Stronę skierowaną bezpośrednio dla dzieci, czy też dla młodzieży. A może dla osób starszych? Możliwości jest tyle, ile jest różnic pomiędzy ludźmi.

znak.jpgJak się nazywa ten program partnerski?

Nasz program nazwy nie ma. Uważamy, ze nie potrzebuje. Dostajesz pustą kartę do wypełnienia. Umieszczasz swój sklep partnerski w Internecie i zaczynasz ją wypełniać różnymi formami marketingowymi. To także może być świetna wprawka dla przyszłego kreatora marek. To, czy będzie popularny w Internecie nie zależy już od nas, tylko od Ciebie.
Tutaj jeszcze mała ciekawostka – kupując u siebie wychodzi Ci taniej!

znak.jpgCzy są jakieś haczyki?

Tak. Są dwa. Pierwszy to taki, że nie mamy jak Cię skontrolować. Jesteś całkowicie wolny w tym, w jaki sposób budujesz własny sklep, jakimi formami się reklamujesz, czy też kto u Ciebie kupuje. Wszystko oczywiście w granicach prawa.
Drugi, to wypłata pieniędzy. Wypłacamy je na Twoje konto dopiero po przekroczeniu 50zł zarobku. Uważamy, że przekroczenie tej granicy trudne nie będzie, więc nie wyolbrzymiajmy tego.

znak.jpgWiec jak mam zacząć?

Zaczynasz klikając „Kup teraz”. Ściągasz ogólnodostępny silnik, umieszczasz go na serwerze. Edytujesz do woli wygląd (oczywiście w rozsądnie, nie wiemy, czy miłym jest oglądanie żółtej strony z zielonymi napisami), wstawiasz swoje logo i zaczynasz się reklamować. Ot i cała filozofia.
Wyślij e-mail
Klikając w button po lewej stronie, przeniesiesz się na stronę, z której po zarejestrowaniu możesz pobrać cały skrypt strony.

http://firma.max24.pl/pp/znak.jpgPytania

Jak otworzyć własny sklep - KROK PO KROKU

 • Zarejestruj się w sklepie max24 i po zalogowaniu wybierz w panelu Klienta menu "Program Partnerski"
 • Wyślij e-mail i zainstaluj go na swoim serwerze zgodnie z instrukcją
 • Po poprawnej instalacji dokonaj zmian w wyglądzie sklepu tak, aby każdy sklep był unikalny
 • Poinformuj obsługę sklepu (poprzez email: Wyślij e-mail ) o fakcie zakończenia zmian wyglądu sklepu
 • Po pomyślnej weryfikacji sklepu aktywowane zostanie naliczanie prowizji od sprzedaży
 • Zacznij promować swój sklep, aby zwiększyć sprzedaż
 • Kontroluj swoją sprzedaż i prowizje w panelu administracyjnym

Umieściłem skrypt sklepu w podkatalogu domeny i niektóre podstrony nie działają. Jak to naprawić?

 • Plik z regułami o nazwie .htaccess przygotowany jest dla skryptów umieszczanych w katalogu głównym domeny, np: domena-sklepu.pl. Jeśli instalacja skryptu odbywa się w podkataogu domeny, np: domena.pl/sklep należy odpowiednio zmodyfikować plik .htaccess wpisując w drugiej linii nazwę podkatalogu po znaku ukośnika. Zmiana wyglądać powinna przykładowo tak: RewriteBase /sklep zamiast RewriteBase /. W przypadku dalszych problemów z dostępem do podstron sklepu, należy skontaktować się z administratorem serwera, w celu uzyskania informacji, jak należy przygotować plik .htacces, gdyż może on stosować inne wymagania co do tych reguł.

Czy ten sam skrypt sklepu mogę zainstalować na wielu domenach?

 • Tak, każdy Klient w panelu pobiera ten sam skrypt w ramach swojego konta, który zawiera unikalny klucz partnera. Ten sam sklep można zainstalować na wielu posiadanych domenach. Jedynym warunkiem aktywowania sklepu jest stworzenia unikalnej zawartości sklepu. Dotyczy to wybrania różnych kategorii produktów oraz wykonania modyfikacji kodu HTML szablonów oraz zmian szaty graficznej.

Zainstalowałem sklep, jak go aktywować?

 • Każdy sklep po instalacji i zaksięgowaniu wpłaty jest w pełni działającym sklepem. Jednak, aby prowizja była naliczana od sprzedaży należy wysłać maila na adres Wyślij e-mail z informacją, że zostały dokonane zmiany w szablonach (stworzona unikalna zawartość). W mailu tym należy podać login Klienta w sklepie max24 i adres domeny sklepu. Po aktywacji sklepu zostanie wysłany odpowiedni mail zwrotny.

Jak bardzo mam zmienić wygląd sklepu bym mógł uczestniczyć w programie partnerskim?

 • Zmiana wyglądu jest konieczna z dwóch powodów. Pierwszy i najważniejszy powód to indeksacja sklepu w wyszukiwarce google.pl - każdy sklep powinien być unikalny pod względem zawartości i kodu HTML, aby uniknąć tzw. "duplicate content". Drugi - już mniej istotny powód - to budowanie własnej marki - warto się odróżniać od innych takich sklepów. Koniecznie należy wgrać w ym celu własny plik z logo, ale warto też zmienić kolorystyke sklepu dopasowaną do logotypu. Sklepy partnerskie będą blokowane po około 30 dniach od instalacji, jeśli żadne zmiany w wyglądzie nie zostaną wykonane. Przed tym faktem zostanie wysłany mail do partnera w celu złożenia wyjaśnień, ewentualnie udzielenia pomocy.

Kiedy mogę dokonać wypłaty prowizji?

 • Jeśli zgromadzone środki na koncie przekroczą kwotę 50zł brutto wystarczy napisać maila do nas ( Wyślij e-mail ) z prośbą o dokonanie wypłaty. W liście należy podać login Klienta w sklepie max24 oraz dane do przelewu (numer rachunku bankowego).

Kiedy zostanie naliczona prowizja za sprzedaż?

 • Prowizja za sprzedaż produktów w sklepach partnerskich nalicza się automatycznie w momencie wpłaty na konto sklepu max24 lub wysłania produktu do zamawiającego lub rozliczenia zamówienia z odbiorem osobistym.

Na jakich serwerach działa sklep?

wykrz.jpgInstrukcja instalacji sklepu:

 • Rozpakuj pobrany plik i wgraj na serwer w domenie przeznaczonej na sklep
 • Ustaw uprawnienia do zapisu (chmod 777) dla katalogów:
   • /tmp
   • /tmp/cache
   • /tmp/logs
   • /tmp/sessions
 • Uruchom instalację wpisując adres domeny sklepu
 • W instalatorze zdefiniuj hasło do swojego panelu administracyjnego i wybierz kategorie, w których chcesz sprzedawać produkty
 • Po instalacji skasuj plik install.php z serwera
 • Dostosuj szatę graficzną sklepu do własnych potrzeb

Wymagania systemowe:

 • serwer Apache z obsługą mod_rewrite
 • PHP w wersji 5.2.5 lub nowszej
 • Wyłączony tryb safe mode (safe_mode = Off w pliku php.ini)
 • zainstalowany moduł ZLib (standardowo zainstalowany na większości serwerów)
 • co najmniej 1 GB wolnego miejsca na dysku

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

wykrz.jpgPrzykłady sklepów na naszym silniku

A na sam koniec przykłady sklepów, które już "siedzą" w sieci i korzystają z naszego PP:

http://www.prweb.com.pl/
http://www.alvi.pl/
http://www.voxon.pl/
http://www.eportal.pl/
http://www.emobile.pl/
http://www.pointseo.com/

max24.jpg
Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania: Wyślij e-mail oraz pod numerem telefonu: Wyślij e-mail

wykrz.jpgDodatkowe informacje:

W związku z państwa pytaniami, dodajemy cennik wykonania dodatkowych rzeczy w Waszym sklepie partnerskim:

Projektowanie logo sklepu (PSD, EPS) oraz jego integracja ze sklepem
50zł + vat

Projekt i wdrożenie nowego wyglądu sklepu partnerskiego:
-grafika witryny;
-przystosowanie grafiki pod kod PHP
-wdrożenie bezpośrednio na serwerze
Przykład takiej zmiany stylu graficznego: http://www.alvi.pl/
110zł + vat

Przygotowanie i wdrożenie reklam Google AdSense i LinkMe oraz ich integracja ze sklepem partnerskim
20zł + vat

*Podane wartości są cenami netto;


Google AdSense i reklamy LinkMe są bardzo ważnym elementem naszego programu partnerskiego. Można na nich zarabiać, i to calkiem sporo. Oczywiscie zależne jest to od klikalności reklam, które dostosowują się do treści witryny.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Cena
122 / sztuka
Kontakt
Damian Kołtko
e Grupa sp. z o.o.
Wyślij e-mail
ul.Kaczkowskiego 2
67-100 Nowa Sól

tel: 068 355 9999068 355 9999
tel: 795576010795576010
fax: 0683880001
www.max24.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-18:00
sb: 08:00-14:00
www.max24.pl
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU xlukasnsx
max24.pl - Załóż własny sklep internetowy bez ryzyka
Załóż własny sklep internetowy bez ryzyka Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 13)
Poprzednia usługa: Zrób cos dla siebie. Powiem jak to zrobic napisz.   Następna usługa: Kredyty, pozyczki