Autoalarmy

Autoalarmy nr 11147

Lokalizacja: Gdańsk (woj. pomorskie)Więcej: Przy autohandlu na Jaśkowej Dolinie,

INFORMACJE
Kontakt
Szymon Sienkiewicz
Auto Expert Electronic Szymon Sienkiewicz
Wyślij e-mail
Ul
80-419 Gdańsk

tel: 505710005
tel: 0583456555
fax: 058 3456555
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-18:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Auto Expert Electronic

Autoalarm & Car Audio Centrum


Firma zajmuje się zabezpieczaniem aut oraz ich nagłośnieniem.
 Prowadzi również sprzedaż jak i montaż sprzętu samochodowego.
Oferuje usługi w zakresie: auto alarmy samochodowe, Car Audio, nawigacje samochodowe, rejestratory GPS, czujniki cofania, Cb Radia, zestawy głośnomówiące, Audio- wizualizacja aut osobowych, busów oraz autokarów, prowadzi serwis 24H, diagnostyka komputerowa Audi oraz VW wszystkich modeli, a także sprzedaż hurtową oraz detaliczną sprzętu. Dodatkowo w zakresie usług jest również montaż haków holowniczych i elektryka.
AUTOALARMY Zarówno montaż nowej instalacji alarmowej praktycznie do każdego modelu jak i diagnostyka istniejącego już systemu.

Wyślij e-mail
Sklep On-Line Wyślij e-mail


CHIPTUNING

Nasza firma głównie specjalizuje się w chipowaniu aut z grupy VW, Audi.
Chipy programujemy pod dane auto i pod dany sterownik, nie korzystamy z tzw. Uniwersalnych programów. W nowszych autach chipy programowane są przez złącze OBD, Zaletą tej metody jest to że nie trzeba demontować komputera z samochodu ani lutować pamięci na płycie , więc dealerzy  oraz firmy tuningowe mogą dokonywać modyfikacji samodzielnie. Tak wiec jasno możemy powiedzieć że OBD Tuning jest tylko narzędziem do programowania sterownika samochodowego.

Wszystkie nowoczesne samochody kontrolowane są przez komputer nazywany "Engine Control Unit" w skrócie ECU. Jednostka odpowiada za parametry pracy silnika w każdych warunkach prędkości i obciążenia. Parametry pracy zapisane są w postaci tabeli i są umieszczone w pamięci ECU. Chiptuning optymalizuje parametry zawarte w tej tabeli w celu zwiększenia elastyczności i efektywności w całym zakresie obrotowym silnika. Jako rezultat otrzymujemy wzrost mocy od 8% do 15% dla samochodów benzynowych bez turba oraz 30% dla samochodów turbo i TD. Średnie zużycie paliwa w cyklach mieszanych (trasa i miasto) jest zazwyczaj mniejsze.

+ wzrost mocy od 8% i około 15% wzrost momentu obrotowego dla samochodów benzynowych
+ wzrost mocy i momentu obrotowego o 20-30% dla samochodów turbo benzynowych
+ wzrost mocy i momentu obrotowego o 20-30% dla samochodów turbo diesel

Chiptuning nie wpływa na trwałość silnika przy zachowaniu terminów    wymian materiałów eksploatacyjnych


- Chiptuning nie zwiększa zużycia paliwa


- Chiptuning zwiększa moc samochodu, ale głównie poprawia moment    obrotowy i optymalizuje zasilanie silnika przy założeniu stosowania    właściwego paliwa


- Chiptuning pozwala na nadanie indywidualnego charakteru pracy    samochodu w seryjnym samochodzie

W Niemczech po rejestracji samochodu (i opłaceniu składki ubezpieczeniowej od niższej mocy) jest chiptuningowanych 70% samochodów posiadających turbinę i 25% samochodów bez turbiny. Dane zaczerpnięte z firmy Wetterauer - największej niemieckiej firmy chiptuning'owej.

 
       


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


RABATY
Rabat 3 %
Przy zamówieniu 500 złRabat nr 1
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Autoalarmy - galeria
Autoalarmy Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: TORBY KONFERENCYJNE , PLECAKI, KOSMETYCZKI, SASZETKI   Następna usługa: STUDIO TATUAZU PANDEMONIUM CRUE