Rezerwacje promowe dla pojazdów ciężarowych.

Rezerwacje promowe dla pojazdów ciężarowych. nr 112762

Lokalizacja: Świnoujście (woj. zachodniopomorskie)Więcej: ul. Fińska 7, Centrum obsługi klientów promowych "KLIF", pok.101

INFORMACJE
Kontakt
POL-AGENT Spółka z o.o.
Wyślij e-mail
ul. Fińska 7
72-602 Świnoujście

tel: 91 3216121
tel: 91 3216844
fax: 91 3216293
www.promy.polagent.com
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 00:00-24:00
sb: 00:00-24:00
nd: 00:00-24:00
obsługa całodobowa w każdy dzień tygodnia
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

„JESZCZE BLIŻEJ DO SKANDYNAWII”

 Oferowana przez naszą firmę usługa organizacji przewozów promowych polega na dokonywaniu w naszym imieniu na rzecz klientów rezerwacji miejsc na promy dla pojazdów ciężarowych (zarówno pojazdów z kierowcami, jak i bez – np. naczep drogowych) i kredytowaniu płatności za bilet promowy. W przypadku rezerwacji dla pojazdów z kierowcami cena przejazdu uwzględnia miejsca kabinowe i wyżywienie dla kierowców odbywających rejs promem.

Organizacją przepraw promowych (w tym rezerwacją miejsc oraz pośrednictwem w sprzedaży biletów) dla pojazdów ciężarowych i naczep zajmuje się nasza placówka w Świnoujściu. Wyjątkiem jest połączenie promowe Gdynia – Helsinki, którym zajmuje się nasze biuro w Gdyni.

W naszej ofercie znajduje się zdecydowana większość istniejących połączeń promowych z portami w Skandynawii.

Od wielu lat współpracujemy z największymi armatorami obsługującymi bałtyckie przeprawy promowe (m.in. PŻB/POLFERRIES, UNITY LINE, STENA LINE, SCANDLINES), dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom atrakcyjne warunki cenowe pozwalające obniżyć koszty przepraw oraz zapewnić miejsce na promie w wymaganym terminie.

W sprawach rezerwacji promowych można kontaktować się z nami telefonicznie lub drogą elektroniczną.


„24 hours/7days”

Nasi pracownicy są do państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki czemu o każdej porze mogą zareagować na zgłoszoną potrzebę przeniesienia rezerwacji na inny prom bądź zareagować na wszelkie sytuacje nadzwyczajne (np. spowodowane nagłą zmianą rozkładu odejść). Naszym klientom zapewniamy szeroko pojętą pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z przewozem promowym pojazdów i ładunków ponadnormatywnych i ładunków niebezpiecznych (ADR).Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


PLIKI DO POBRANIA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU stoker1
Rezerwacje promowe dla pojazdów ciężarowych. - galeria
Rezerwacje promowe dla pojazdów ciężarowych. Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 14)
Poprzednia usługa: Zakładanie ogrodów i terenów zieleni   Następna usługa: Usługi ogólnobudowlane i remontowe od A do Z