favore.pl
Www. signform. pl  -  wzoróy umów, formularze, druki

Www. signform. pl - wzoróy umów, formularze, druki nr 11912

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Signform.pl Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
tel: 22 337115122 3371151
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-18:00
OPIS USŁUGI

Formularze

Serwis specjalizuje się w tworzeniu i udostępnianiu wzorów druków, formularzy przydatnych w prowadzeniu każdej działalności gospodarczej i samorządowej oraz dla osób prywatnych. Formularze wykonane w aktywnym formacie można wypełniać i zapisywać na komputerze. Wszystkie obliczenia w nich wykonują się automatycznie.    

Wyślij e-mail            

 

      Pobierz druki bezpłatnie

Sprawdź przydatność bazy dokumentów dla Twojej firmy. Teraz dokonując prostej rejestracji otrzymasz dostęp umożliwiający pobranie pięciu dowolnie wybranych formularzy z całej bazy. Sam zdecyduj, czy komercyjny dostęp jest Ci potrzebny.

Subskrypcja formularzy

Subskrypcje serwisu umożliwiają stały dostęp do wszystkich kategorii obejmujących ponad 5000 wzorów dokumentów na okres 12 miesięcy lub z ograniczeniem ilości pobrań - według potrzeb użytkownika.

Wyślij e-mail

Konstrukcja formularzy

Przyjmujemy zlecenia na wykonanie dowolnych wzorów formularzy w wersji elektronicznej-aktywnej. Wersja aktywna oznacza, że dokumenty można wypełniać, edytować, archiwizować i drukować na komputerze.

      System Biuletyn Informacji Publicznej

W ofercie posiadamy przyjazny system BIP, który umożliwia tworzenie podmiotowych
i przedmiotowych stron internetowych Biuletynu Informacji Publicznej. Dodatkowo zapewniamy hosting systemu BIP na serwerach. System zgodny jest z obowiązującym Rozporządzeniem MSWIA.

Wyślij e-mailZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
Signform.pl Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
tel: 22 337115122 3371151
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-18:00
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Www. signform. pl - wzoróy umów, formularze, druki - galeria
Www. signform. pl - wzoróy umów, formularze, druki Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 41)
Poprzednia usługa: Klimatyzacja wentylacja produkcja montaż serwis   Następna usługa: STRONY INTERNETOWE, SKLEPY, REKLAMA INTERNETOWA