Profesjonalne przedłużanie włosów. Super cena!!

Profesjonalne przedłużanie włosów. Super cena!! nr 120376

Lokalizacja: Kraków (woj. małopolskie)

INFORMACJE
Cena
450 / sztuka Rabat 10% tylko dla klientów z Favore.pl
Kontakt
Izabela
Wyślij e-mail
Kraków
tel: 507187795
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 10%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-20:00
sb: 12:00-20:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Witam :-)
Przedłużanie włosów,to zabieg,który zapewnia olśniewający efekt i kreuje nowy wizerunek!Zapewniam profesjonalną pomoc,w dokonywaniu przemian-zarówno tych maleńkich,jak i tych szokujących.
Oferuję usługę przedłużania i zagęszczania włosów-na terenie Krakowa-u mnie-bądź w domu klientki.
ZAPRASZAM WSZYSTKIE ZAINTERESOWANE PANIE
Oferuję usługę przedłużania i zagęszczania włosów-na terenie Krakowa-u mnie-bądź w domu klientki.
Oferuję włosy syntetyczne-monofibre oraz profibre-są to włosy najwyższej jakości (można je prostować)
oraz włosy naturalne,o strukturze azjatyckiej,indyjskiej,europejskiej i słowiańskiej (można farbować,prostować,kręcić)
Pracuję na 5 rodzajach włosów : 1) Włosy syntetyczne(monofibre i profibre)- są to włosy sztuczne- dobre jakościowo. Są bardziej błyszczące niż nasze włosy. Wyróżniamy z nich 3 rodzaje: włosy proste, faliste i kręcone.Można prostować,kręcić,suszyć. 2) Włosy azjatyckie - są to włosy naturalne, dosyć grube i proste. Można je prostować i suszyć. Ciężko się je kręci. Nadają się do założenia na włosy grube,gęste. Są one najtańsze z włosów naturalnych 3) Włosy indyjskie-są to włosy naturalne najpopularniejsze w przedłużaniu Można je prostować,kręcić,suszyć. Są to włosy dla Pań,które posiadają swoje-zarówno grube jak i cienkie włosy. 4) Włosy europejskie - są to włosy naturalne, bardzo dobre jakościowo-gładkie po umyciu. Można je kręcić,prostować,suszyć, i farbować. 5) Włosy słowiańskie - są to włosy naturalne, najlepsze jakościowo,miękkie, cienkie, najbardziej podobne strukturą do naszych włosów. Są to najdroższe włosy. Charakteryzują się wysoką wytrzymałością, długo pozostają w doskonałej kondycji. Można je poddawać zabiegom koloryzacji, trwałej (oczywiście z umiarem).
Proponowane metody przedłużania :
1)METODA MICRORINGS :
Polega ona na doczepianiu pasemek do Twoich naturalnych włosów przez niewielkie i po zamocowaniu niewidoczne aluminiowe obrączki dopasowane kolorem do koloru Twoich włosów. Główną zaletą metody jest to, że Twoje włosy nie są poddawane działaniu temperatury ani środków chemicznych, które to czynniki mogą mieć negatywny wpływ na strukturę włosa.W przypadku metody obrączkowej i tulejkowej włosy mogą być noszone-dopóki są zadbane i wyglądają estetycznie. W zależności od gatunku włosów-może to być nawet do 12stu miesięcy. Gdy odrost zaczyna przeszkadzać w codziennej pielęgnacji włosów (głównie przy czesaniu,osłabia to również trwałość łączeń) pasemka można zdjąć, zregenerować i założyć ponownie przy użyciu nowych obrączek lub tulejek. Jednym słowem: wracamy do stanu początkowego i możemy nosić nasze włosy dalej.Zabieg taki wykonujemy średnio co 3 do 4 miesiące. Jest to okres optymalny-zarówno jeśli chodzi o trwałość łączeń, jak i wygodę codziennejpielęgnacji.
2)METODA KERATYNOWA LUB KLEJOWA (NA CIEPŁO)
Pasemka są mocowane do Twoich włosów za pomocą zgrzewów wykonanychklejem keratynowym lub żywicznym. Pozwala na doczepienie dużej ilości włosów, ponieważ nie ma w jej przypadku żadnych czynników ograniczających jak np. w metodzie MicroRings , gdzie rozmiar obrączki determinuje grubość doczepianego pasemka. Po upływie kilku miesięcy,gdy pojawi się odrost włosy należy zdjąć. Nie zawsze udaje się odzyskaćodpowiednią ich ilość, by założyć je ponownie wyżej
Bogata gama kolorystyczna,daje pełną możliwość doboru idealnego koloru!
Każda klientka otrzymuje sposoby pielęgnacji włosów przedłużonych-sposoby ich czesania i mycia.
Każda klientka dostaje GRATIS 10 dodatkowych pasemek przy przedłużaniu włosów.
Tylko teraz-przedłużanie i zagęszczanie :
- WŁOSAMI SŁOWIAŃSKIMI 650zł
- WŁOSAMI EUROPEJSKIMI 450zł
- WŁOSAMI INDYJSKIMI / AZJATYCKIMI 350zł
- WŁOSAMI SYNTETYCZNYMI 200zł
Serwis awaryjny w ramach usługi Smile
Pytania najczęściej zadawane przez klientki :
1) Czy przedłużanie może zaszkodzić moim włosom ? odp: Przy odpowiednio dobranej do włosów metodzie przedłużania, oraz ilości pasemek, prawidłowym wykonaniu usługi i odpowiedniej pielęgnacji fakt noszenia przedłużonych lub zagęszczonych włosów nie odbije się w żaden sposób na własnych włosach.
W przypadkach gdy włosy są cienkie i delikatne,zalecam zagęszczanie, które wykonuję cieńszymi pasemkami oraz mniejszymi obrączkami, dzięki czemu-włosy są obciążone w minimalnym stopniu. Włosy przedłużone metodą microrings,można zdjąć w każdej chwili,bez używania środków chemicznych, szybko i bezboleśnie, bez uszkodzenia własnych włosów.Przy metodzie keratynowej -trwa to dłużej i wykorzystuje się specjalne rozpuszczalniki.
2) Słyszałam,że po zdjęciu przedłużanych-własne włosy wypadają ? odp: Każdego dnia,człowiek traci nawet do 100 włosów. Jednocześnie wyrastają nowe włosy. To proces całkowicie naturalny, jednak praktycznie niezauważalny. Przy noszeniu przedłużanych włosów-własne nie mają jak wypaść, gdyż są przytrzymywane przez łączenia. Dopiero po zdjęciu łączeń-włosy, które już wypadły,mają ujście. Jeżeli nosimy włosy średnio 60 dni,to rachunek jest prosty :60 dni razy kilkadziesiąt włosów każdego dnia i stąd wrażenie, że włosy wypadły w niepokojącej ilości. Nie ma powodów do obaw.
3) Jak długo można nosić przedłużone włosy ? odp: Podstawowe czynniki, od których to zależy to : jakość użytych do przedłużenia włosów, metoda, jaką są doczepione oraz ich pielęgnacja. Włosy europejskie i słowiańskie-mają długą żywotność (słowiańskie w zasadzie nieograniczoną, europejskie nawet do 12stu miesięcy).Jeżeli włosy są zadbane, można je nosić do czasu,gdy odrost nie będzie przeszkadzał,a włosy nie zaczną się plątać u nasady głowy- czyli ok.3-4 miesięcy. Po tym czasie przy metodach Microrings i Easy Hair włosy można podciągnąć i nosić dalej. Przy metodzie keratynowej nie zawsze da się odzyskać ilość włosów odpowiednią, by założyć je ponownie.
4) Co-jeżeli regularnie farbuję włosy ? odp: Kolor włosów doczepianych,jest precyzyjnie dobrany do włosów klientki. Jeżeli jednak włosy poddawane są stałym zabiegom koloryzacji,farbowanie ich ( europejskich i słowiańskich) nie stanowi żadnego problemu.Należy jednak pamiętać,aby nie nakładać farby na łączenia włosów.
Kontakt pod numerem telefonu : 507-187-795
LUB
numerem gg : 2522894
Serwis awaryjny w ramach usługi!!!
POLECAM!!!

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


RABATY
Rabat 10 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU czkrakarnulka
Profesjonalne przedłużanie włosów. Super cena!! - galeria
Profesjonalne przedłużanie włosów. Super cena!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: REMONTY KOMPLEKSOWE   Następna usługa: Parkiety układanie sprzedaż cyklinowanie chemia