Największa Komercyjna Pralnia na Mazowszu!!

Największa Komercyjna Pralnia na Mazowszu!! nr 1221

Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
ul. Generała Berlinga 90
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel: 22 7758530
tel: 22 7758660
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 07:00-18:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
O FIRMIE
akład Pralniczy "Piwowar" Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Dworze Mazowieckim posiada wieloletnie doświadczenie na rynku pralniczym. Pralnia powstała na bazie najlepszych europejskich wzorców i świadczy usługi na wysokim światowym poziomie techniki i technologii. Zakład czynny jest 6 dni w tygodniu i głównie świadczy usługi dla hoteli i restauracji na terenie Warszawy i Mazowsza. Ostatnio włączyliśmy do swojej oferty również pranie detaliczne. Otworzyliśmy punkt obsługi Klienta w galerii handlowej Kaufland. Na miejscu w przeciągu 90 minut pierzemy dokładnie odzież powierzoną nam przez Klientów.


  swojej strukturze organizacyjnej obecnie posiadamy trzy zakłady pralnicze o łącznej zdolności produkcyjno-usługowej na poziomie ponad 20.000 kg suchej bielizny dziennie.


eden Zakład zlokalizowany w Warszawie funkcjonuje w formie działalności gospodarczej pod nazwą "Zakład Usług Pralniczych Janusz Piwowar" z siedzibą przy ul. Królewskiej 11 ( Hotel Sofitel Victoria ), Jeden zakład obsługi klientów detalicznych w galerii Kaufland w Nowym Dworze Mazowieckim i jeden, ten zasadniczy także w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Gen. Berlinga 90 działający w formie spółki pod nazwą "Zakład Pralniczy PIWOWAR" Sp. z o.o., gdzie swoją siedzibę posiada Zarząd Spółki.


asze pralnie istnieją na rynku od 1987 roku. Z upływem lat i bagażem doświadczeń nasze zakłady pralnicze wciąż ewoluowały , przybywało nowoczesnego sprzętu pralniczego, a przy pomocy przedstawicieli Henkel- Ecolab wprowadziliśmy nowe technologie prania. Dzięki przez lata zdobywanej wiedzy i doświadczeniu ugruntowaliśmy swoją pozycje i zaufanie zwłaszcza u dużych Klientów. Ufamy, że dzięki wejściu na rynek usług detalicznych zdobędziemy także zaufanie Klientów indywidualnych


  celu spełnienia wszelkich wymogów sanitarnych i jakościowych posiadamy wszystkie wymagane certyfikaty, jak również atesty na używane środki piorąco - dezynfekcyjne. Nasze standardy sanitarno - technologiczne plasują się na wysokim poziome wśród podobnych zakładów w Unii Europejskiej.


ostawienie na nowoczesność, stałe inwestowanie w sprzęt pralniczy, a przede wszystkim wszechstronne kontakty ze światowymi firmami oferującymi urządzenia, środki i technologie prania, zaowocowały wysoką jakością świadczonych usług i referencjami najlepszych warszawskich hoteli, z którymi współpracujemy na zasadzie długoterminowych umów.

Oferta
 
   
eszcze nie tak dawno trudno było wyobrazić sobie hotel, restauracje czy jednostkę wojskową bez własnej pralni. Dziś tendencje odmieniły się i już nie wiele instytucji posiada tego rodzaju zaplecze usługowe. Można by rzec, że czas pralni instytucjonalnych bezpowrotnie kończy się. Wychodząc naprzeciw tym przemianą Zakład Pralniczy Piwowar świadczy kompleksowe usługi w dziedzinie:
 • prania i maglowania bielizny mało i wielko formatowej

 • prania wodnego i maglowania bielizny fasonowej

 • czyszczenia chemicznego garderoby gości hotelowych i innych wyrobów tekstylnych
 • czyszczenia chemicznego odzieży pracowniczej (BHP)

 • prasowanie

 • znakowanie bielizny i odzieży roboczej

 • naprawa uszkodzonej bielizny

 • pełną dezynfekcję termiczno - chemiczną bielizny

 • foliowanie

 • transport

 • pranie ekspresowe - 90 minut (nowa usługa dla Klientów indywidualnych)
oprzez swoje zakłady mamy do zaoferowania Państwu usługi pralnicze na najwyższym poziomie w Polsce. Nasz produkt cechuje wysoka jakość zrówno w odniesieniu do sposobu wykonania usług jak również w odniesieniu do organizacji i sposobu obsługi naszych klientów. W swojej strukturze organizacyjnej obecnie posiadamy cztery zakłady pralnicze o łącznej zdolności produkcyjno-usługowej na poziomie ponad 20.000 kg suchej bielizny dziennie!

tosowane najnowsze technologie i systemy zapewniają:
 • wydłużenie okresu użytkowania bielizny przez właściwą konserwację i renowację wyrobów włókienniczych
 • właściwy współczynnik pH upranej bielizny

 • wysoką jakość świadczonych usług

 • satysfakcję i zaufanie naszych klientów

TECHNOLOGIE
a nasz obecny, nowoczesny park maszynowy składają się wyspecjalizowane urządzenia do prania wodnego i czyszczenia chemicznego. Zaprojektowany proces technologiczny uwzględnia najnowocześniejsze rozwiązania w pralnictwie. Park maszynowy urządzeń technologicznych umożliwia dziennie wyprać i wyprasować ok. 20 ton bielizny.


asadniczym urządzeniem piorącym bieliznę hotelową, czyli pościel i bieliznę frotte jest pralnica tunelowa o wydajności ok. 900 kg/h. Charakterystyczną cechą pralnicy tunelowej jest zmniejszone działanie mechaniczne na praną bieliznę. Dzięki temu okres użytkowania bielizny znacznie się wydłuża. Bielizna gastronomiczna z uwagi na różnorodną kolorystykę oraz stopień i rodzaj zabrudzenia prana jest w zestawie pralnico-wirówek o pojemności wsadowej od 100 do 12 kg.


ielizna płaska prasowana jest na trzech nowoczesnych prasownicach wyposażonych w urządzenia podające i składające. Wydajność jednej prasownicy podczas prasowania bielizny jednowarstwowej tj. prześcieradeł wynosi ok. 750 szt/h.


ielizna kształtowa określana wśród hotelarzy jako uniformy prana jest w wodnych roztworach piorących lub w czterochloroetenie i prasowana na specjalnych prasach kadłubowych.


żywamy sprzętu najwyższej klasy renomowanych światowych producentów. Nasze urządzenia to m.in.:
 • pralnica tunelowa firmy "Böwe Passat" typ Ultratandem z modemem serwisowym o wydajności 1200 kg/h,
 • pralnico - wirówki "Primus" o ładowności 2 x 20 kg i 2 x 50 kg, sterowane procesorami,
 • suszarko - rozstrząsarki o ładowności 100 kg do podsuszania bielizny płaskiej i frotte,
 • suszarki o wydajności 2 x 22 kg do podsuszania bielizny i garderoby pranej w pralnico - wirówkach,
 • magle firmy "Kannegiesser" 2 x 1200 x 3000 z podawarką i pełną składarką rewersyjną,
 • prasa obrotowa do prasowania bielizny fasonowej,

 • stacja uzdatniania wody firmy "Schilling"

 • urządzenie do chemicznego czyszczenia firmy "Renzzaci"

 • automatyczny system dozowania monitoringu środków piorących i wspomagających Desamix i Compactomix firmy "Ecolab"

tosujemy nowoczesne, ekologiczne środki piorące firmy Henkel, posiadające atesty Państwowego Zakładu Higieny, co przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego. Dzięki tym środkom możemy świadczyć usługi prania garderoby i bielizny z gwarancją, że są one czyste, pozbawione wszelkich plam, posiadają właściwą apreturę i są przyjazne użytkownikowi.

KLIENCI
ysoka jakość świadczonych przez nas usług zaowocowała zaufaniem i referencjami najlepszych na rynku firm, z którymi od lat współpracujemy na zasadzie długoterminowych umów. Wśród wielu naszych klientów znajdują się tak znakomite marki jak:

Do grona naszych Klientów dołączyli, także mieszkańcy Nowego Dworu Mazowieckiego i przejezdni, którzy mogą skorzystać z naszych usług w trakcie zakupów w domu handlowym Kaufland.

iedziba Zakładów Usługowych:

1. ul. Generała Berlinga 90
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

2. ul. Królewska 11
00-065 Warszawa

4. Dom Handlowy Kaufland - pralnia dla Klientów detalicznych
ul. Morawicza 2 a
05-100 Nowy dwór Mazowiecki


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Największa Komercyjna Pralnia na Mazowszu!! - galeria
Największa Komercyjna Pralnia na Mazowszu!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 15)
Poprzednia usługa: Sansibar Poznań Bawi Się Znami Tylko Znami   Następna usługa: KANCELARIA - USLUGI PRAWNICZE