favore.pl
FABRYKA DOMÓW! TANIO SZYBKO ENERGOOSZCZĘDNIE

FABRYKA DOMÓW! TANIO SZYBKO ENERGOOSZCZĘDNIE nr 1336

Lokalizacja: Świdnik (woj. lubelskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
TSE Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
ul. Narzędziowa 2
21-040 Świdnik

tel: 81 469727081 4697270
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

PRZEDSTAWIAMY PAŃSTWU OFERTĘ DOMÓW NOWOCZESNYCH, WYGODNYCH, ENERGOOSZCZĘDNYCH.
BUDUJEMY SZYBKO - W CIĄGU 3 MIESIĘCY ODDAJEMY CAŁKOWICIE WYKOŃCZONY, GOTOWY DO ZAMIESZKANIA DOM.

BUDUJEMY ENERGOOSZCZĘDNIE - 30% MNIEJ WYDATKÓW NA CIEPŁO.
ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEGO DOMU MODELOWEGO W WARSZAWIE.


Firma TSE Sp. z o.o. powstała w 2003 roku. Pomysłodawcami jej założenia i organizatorami są doświadczeni menadżerowie Adam Kuśmirek i Stanisław Kieroński. W wyniku prac doświadczalnych powstały produkty, które prezentujemy Państwu na naszych stronach.

Nasza propozycja to produkcja domów maksymalnie sprefabrykowanch w nowocześnie zorganizowanej hali produkcyjnej (o powierzchni 4800 m2) wyposażonej w maszyny i urządzenia światowej klasy.

Nazwa firmy to skrót naszej filozofii i strategii.

TSE oznacza: Tanio – Szybko –  Energooszczędnie.
warszawa_dom_modelowy_7.09.06_012m
Oferta  
Oferujemy Państwu szybką budowę tanich i energooszczędnych domów. Wypracowane pomysły techniczne i organizacyjne oraz doświadczenia innych zrodziły własną technologię budowy domów – technologię TSE.
Nasza propozycja to produkcja domów maksymalnie sprefabrykowanych w nowocześnie zorganizowanej hali produkcyjnej (o pow. 4800 m2), wyposażonej w maszyny i urządzenia światowej klasy. Stosowana na świecie od kilkuset lat technologia szkieletu drewnianego stała się podstawą konstrukcyjną budowanych przez nas domów. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy nasze typowe projekty.
Materiały używane do produkcji posiadają wymagane certyfikaty. Perfekcyjnie wykonane elementy pozwalają na oszczędzanie czasu potrzebnego do budowy. Oferujemy Państwu domy w stanie „deweloperskim”: bez podłóg, glazury, terakoty oraz białego montażu, lecz ze stolarką zewnętrzną, schodami wewnętrznymi, instalacjami elektrycznymi, wodnymi, C.O, oraz z piecem C.O.
Druga nasza oferta to „dom pod klucz”: z drzwiami wewnętrznymi, ceramika białą, glazurą, terakotą, armaturą, podłogami, tarasami, schodami wejściowymi. W pomieszczeniach pomalowanych zgodnie z kolorami wybranymi przez klienta znajdują się wszystkie instalacje elektryczne, gazowe, wodno-kanalizacyjne i centralnego ogrzewania. Do pokojów doprowadzone są instalacje do odbioru telewizji, gniazda telefoniczne z możliwością korzystania z Internetu.
Stosowne umowy i oryginalne rozwiązania zapewniają całkowite bezpieczeństwo zakupu. Po podpisaniu umowy nie zmieniamy ceny Inwestycji.
Technologia TSE umożliwia budowanie wysokiej jakości domów dla każdego klienta.
warszawa_dom_modelowy_7.09.06_022m
Technologia

Technologia TSE umożliwia szybką budowę Tanich, Solidnych i Ekonomicznych domów jedno i wielorodzinnych (do czterech kondygnacji).
     Dzięki sprefabrykowaniu elementów składowych, montaż domu trwa zwykle jeden dzień, co sprawia, że wnętrze i konstrukcja budynku są od razu zabezpieczone przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, zaś koszt montażu nie jest duży.
     Wysoki reżim technologiczny decyduje o trwałości i energooszczędności naszych domów.  Produkcja w fabryce oparta jest na najnowocześniejszych technologiach stosowanych do produkcji domów z prefabrykatów.
     Technologia TSE polega na zastosowaniu szkieletu drewnianego w konstrukcji domu. Podstawowymi materiałami konstrukcyjnymi wykorzystywanymi do budowy są: drewno konstrukcyjne iglaste w klasie C24, suszone komorowo, czterostronnie strugane, z fazowanymi krawędziami, oraz płyta OSB-3. Złożony proces przygotowania drewna sprawia, że po suszeniu komorowym jest ono wolne od pleśni, grzybów i pasożytów, czterostronnie przestrugane charakteryzuje się zwiększoną odpornością ogniową (płomienie „ślizgają się” po powierzchni), a sfazowanie krawędzi eliminuje odgłosy mogące powstawać przy nieznacznych zmianach kształtu i wymiarów elementów drewnianych związanych ze zmianą wilgotności oraz tkwiącymi w drewnie naprężeniami. Płyta OSB jest nowoczesnym materiałem konstrukcyjnym stosowanym do usztywniania konstrukcji ścian i stropów.
     Podstawową izolację termiczną budynku stanowi wełna mineralna wypełniająca wewnętrzne przestrzenie paneli ściennych, stropowych i dachu. Wełna mineralna jest układana w elementach domu na etapie prefabrykacji pod ścisłą kontrolą jakości, co daje pewność, że warstwa izolacji jest szczelna. Ponadto ściany zewnętrzne domu posiadają warstwę dodatkowej izolacji cieplnej ze styropianu, który jednocześnie stanowi podłoże pod powłokę wykończeniową elewacji. Stosowany przez TSE styropian posiada system specjalnych kanałów, które służą do wentylowania ścian zewnętrznych domu. Dzięki temu dom swobodnie „oddycha”.
Zastosowane w konstrukcji przekroje drewna pozwalają na układanie poszycia dachów z dachówki cementowej lub ceramicznej.
Instalacje wewnętrzne, takie jak: instalacje hydrauliczna i C.O., gazowa, elektryczna itp., są wykonywane z materiałów sprawdzonych i zalecanych do tego typu budownictwa. Materiały wykończeniowe i osprzęt domu pochodzą od renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Wszystkie materiały są dopuszczone do stosowania w budownictwie, posiadają aprobaty techniczne oraz świadectwa higieniczności (jeżeli są wymagane).
Domy w technologii TSE można budować na dowolnym typie fundamentu. TSE szczególnie poleca fundament płytowy. Podstawowymi zaletami fundamentów płytowych są: możliwość budowania ich na niemal każdym gruncie, sztywna i zwarta konstrukcja oraz skrócony czas wykonania.
      Dużą zaletą technologii TSE jest również to, że nasze domy możemy budować praktycznie cały rok. Jedynie prace związane z wykonaniem elewacji oraz wykończeniem tarasów są przerywane na okres zimowy.
     Technologia budowy domów opracowana przez TSE jest wynikiem wieloletniej obserwacji rozwoju budownictwa szkieletowego w USA i Kanadzie oraz Szwecji, Danii i Norwegii. Zebrane doświadczenia oraz własne badania w fabryce pozwoliły opracować własną, niepowtarzalną i pewną technologię – Technologię TSE.

Technologia TSE to technologia na teraz i na przyszłość!Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
TSE Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
ul. Narzędziowa 2
21-040 Świdnik

tel: 81 469727081 4697270
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
FABRYKA DOMÓW! TANIO SZYBKO ENERGOOSZCZĘDNIE - galeria
FABRYKA DOMÓW! TANIO SZYBKO ENERGOOSZCZĘDNIE Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 19)
Poprzednia usługa: KURSY JĘZYKOWE DLA DZIECI W ZGORZELCU !   Następna usługa: Gdańsk - Willa Isabel, willa z duszą..