favore.pl
DPS - Dekoracyjne Powłoki Sufitowe - Sufity Napinane

DPS - Dekoracyjne Powłoki Sufitowe - Sufity Napinane nr 13408

Lokalizacja: Krosno (woj. podkarpackie)Więcej: Usługa wykonywana u klienta

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, CS Group Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz Panorama Firm Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Użytkownik
ROMAX ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Wyświetl wizytówkę
Kontakt
Roman Bielawski
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ROMAX
Wyślij e-mail
Ignacego Łukasiewicza13
38-455 Niżna Łąka

tel: 601063086601063086
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-18:00
sb: 08:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

Walory sufitu napinanego DPS.

 

DPS – to odmiana sufitu podwieszanego, warty jest każdej zainwestowanej w niego złotówki.

Dziesięcioletnia gwarancja świadczy o jego niepowtarzalnych walorach i wysokiej jakości,

a praktyczna w utrzymaniu płaszczyzna znacznie ułatwia życie. Wystarczy dodać,

że nie trzeba malować, jest idealne równy oraz doskonale maskuje wszelkie nierówności,

pęknięcia czy zacieki.

Sufity napinane DPS stosujemy we wszystkich pomieszczeniach użyteczności publicznej,

w mieszkaniach prywatnych, a w szczególności tam gdzie wymagana jest bezwzględna czystość i sterylność.

 

ESTETYKA - stosując DPS można zakryć wszystkie instalacje i niedokładności starych stropów, a używając faktury-laque uzyskać optyczne powiększenie pomieszczenia.

KOLORYSTYKA - paleta barw zapewnia plastyczne dopasowanie DPS do wystroju, charakteru i atmosfery wnętrza.

KSZTAŁT- instalując DPS można uzyskać zarówno powierzchnie płaskie i gładkie, szczelnie pokrywające powierzchnie sufitu jak również kształty owalne, łukowe, kuliste oraz przestrzenne, łamane i wielopoziomowe.

STERYLNOŚĆ - sufit DPS jest łatwy w utrzymaniu czystości za pomocą wody oraz preparatu DPS - PLAFONCLEAN, a w szczególnych przypadkach gdzie wymagany jest najwyższy stopień czystości, można używać jako sterylizatora pary wodnej, chloru, trichloru itp.

NIEPRZEMAKALNOŚĆ - materiał, z którego jest wykonany DPS stanowi barierę wilgotnościową. Od wewnątrz: skutecznie ochrania konstrukcję dachów (np. baseny, hale itp.). Z zewnątrz: nie pozwala na przenikanie wilgoci i wody do wewnątrz, w najwyższym stopniu zabezpieczając wystrój wnętrza przed zawilgoceniem lub zalaniem.

ANTYELEKTROSTATYCZNOŚĆ - płaszczyzna DPS zostaje po zamontowaniu pokryta mikronową warstwą teflonu, co zapobiega osiadaniu na jego powierzchni cząsteczek kurzu i pary wodnej, dodatkowo zabezpieczając fakturę materiału

AKUSTYKA - DPS nie obniża walorów akustycznych wnętrza poprzez rezonans fali głosowej lub jej tłumienie, natomiast aby uzyskać szczególne parametry akustyczne można wykonać wersję DPS-akustic.

BARIERA TERMICZNA - powłoka DPS spełnia rolę katalizatora warstw powietrza pomiędzy wnętrzem a stropem tradycyjnym lub dachem. Aby uzyskać szczególnie wymagany współczynnik przenikania ciepła można wykonać wersję DPS-termic.

MONTAŻ - przeprowadzany jest przez specjalistyczne grupy serwisowe DPS. Jest szybki w montażu i nie wymaga przemieszczania sprzętów stanowiących wystrój wnętrza, w którym jest montowany. Oryginalny sposób montowania i wykończenia pozwala wykonywać jednolite płaszczyzny o powierzchni około 40 m2 i łączyć je w większe. Może być wielokrotnie montowany i demontowany.

GWARANCJA - wydawana jest na okres 10 lat i zapewnia niezmienność struktury materiału, z którego wykonany jest DPS, jak również niezmienność jego barwy i kształtu w jakim został wykonany.

ATESTY- materiał, z którego został wykonany DPS został poddany badaniom ogniowym w ITB oraz badaniom zdrowotnym w PZH.

CENA - pomimo zastosowania najlepszego jakościowo materiału jest najbardziej atrakcyjny w rodzinie sufitów napinanych, a hasło "Z nami stać Cię na luksus" - nie jest bezpodstawne.

Technologia montażu sufitu DPS

Powłoka sufitowa DPS rozpięta jest na listwach mocujących przymocowanych do ścian bocznych. Minimalne obniżenie od stropu już istniejącego wynosi 3,5 cm. Płaszczyzna powłoki przygotowana jest na wymiar do wielkości 50 m2 w zależności od wymiarów pomieszczenia, płaszczyzna powyżej 50 m2 łączona jest złączką. Może być wykonana w dowolnym kształcie : wielobok, łuki, okręgi itp., natomiast stosując odpowiednie konstrukcje może być również łamana. W wypadku powierzchni sufitów o bokach nieliniowych (filary, owale, łuki itp.) system zaczepowy nie ulega zmianie. Listwy mocujące także są odpowiednio nacinane, mocowane oraz kształtowane. Uwzględnia się również podwieszenie pod powłoką sufitu dowolnych urządzeń: oświetlenia punktowe, liniowe, kratki wentylacyjne, czujniki przeciw pożarowe. Montaż tych urządzeń należy uzgodnić w fazie przedwykonawczej, celem sporządzenia odpowiednich elementów mocujących. Wszystkie zawiesia do wyżej wymienionych urządzeń przygotowane są z materiałów niepalnych zgodnie z założeniami projektowymi. Autoryzowane serwisy specjalistyczne montują lub demontują sufity napinane DPS.Charakterystyka materiał u– folia PVC gr. 0,17-0,18 mm, ciężar 0,2 kg/m2 ± 10%:

 • niezapalna (świadectwo ITB)
 • nieprzemakalna
 • zmywalna środkami odtłuszczającymi
 • antyelektrostatyczna
 • pyłoszczelna
 • nie wymaga malowania
 • odkażalna
 • ajsesmiczna
 • wytrzymałość 60 kg/ m2

Wnętrza w których stosujemy DPS

Dekoracyjne Powłoki Sufitowe stosowane są we wszelkich pomieszczeniach użyteczności publicznej i mieszkaniach prywatnych pozwalając na realizację w bardzo krótkim czasie najśmielszych projektów i aranżacji. Sufity napinane dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej i materiałowej, umożliwiają nadanie pomieszczeniu indywidualnego charakteru i oryginalnego kształtu. Walory estetyczne i praktyczne przyczyniły się do pozyskania grona zadowolonych użytkowników.

Z ogromnym powodzeniem stosuje się DPS w pomieszczeniach typu:

 • Banki
 • Biura
 • Baseny kąpielowe
 • Dyskoteki
 • Galerie
 • Muzea
 • Hotele
 • Magazyny
 • Hale fabryczne
 • Salony sprzedaży
 • Sale konferencyjne
 • Sklepy
 • Restauracje
 • Szpitale
 • Szkoły
 • Ośrodki rehabilitacyjne
 • Gabinety odnowy biologicznej
 • Gabinety lekarskie
 • Laboratoria
 • Mieszkania prywatne
 • Pomieszczenia wymagające wysokiego poziomu czystości – bloki operacyjne

Karta gwarancyjna DPS

GRUPA DPS gwarantuje, iż wszystkie wyroby będące elementami składowymi sufitu, posiadające lub sprzedawane ze znakiem DPS są wolne od wad materiałowych oraz fabrycznych.

Na każdy sufit zakupiony w autoryzowanej sieci sprzedaży DPS, także zamontowany przez Autoryzowanego Dealera – Instalatora udziela się 3 - letniej gwarancji liczonej od daty zamontowania sufitu, sprawowanej przez Autoryzowanego Dealera – instalatora w jego siedzibie. Gwarancja powyższa dotyczy mechanicznej trwałości materiałów, ponadto udziela się 10 – letniej gwarancji dotyczącej trwałości barwy i kształtu zakupionego i zamontowanego sufitu.

W przypadku zaniechania działalności przez Dealera gwarancję przejmuje GRUPA DPS

W ramach gwarancji, będą usuwane bezpłatnie wszelkie usterki pod warunkiem, że sufit eksploatowany jest zgodnie z nakazami i zaleceniami zawartymi w instrukcji obsługi będącej integralną częścią niniejszej gwarancji.

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


PLIKI DO POBRANIA
RABATY
Rabat 5 %
Przy zamówieniu 3 000 złRabat nr 1
Rabat 10 %
Przy zamówieniu 5 000 złRabat nr 2
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
INFORMACJE
Użytkownik
ROMAX ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Wyświetl wizytówkę
Kontakt
Roman Bielawski
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ROMAX
Wyślij e-mail
Ignacego Łukasiewicza13
38-455 Niżna Łąka

tel: 601063086601063086
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-18:00
sb: 08:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU ROMAX
brak opinii negatywnych - pokaż wszystkie opinie
Lacko-Wypełnienie 60*60 - DPS - Dekoracyjne Powłoki Sufitowe - Sufity Napinane
DPS - Dekoracyjne Powłoki Sufitowe - Sufity Napinane Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 13)
Poprzednia usługa: Ale Reklama, Usługi, Targi, Promocje, Stojaki, ścian   Następna usługa: Telekomunikacja Polska - neostrada, PSTN, ISDN...