favore.pl
Doradztwo techniczne , budowanie , projektowanie

Doradztwo techniczne , budowanie , projektowanie nr 1358

Lokalizacja: Gdynia (woj. pomorskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
Dworcowa 11/6
81-362 Gdynia

tel: 58 661484858 6614848
tel: 608 174074608 174074
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI


Witamy

ABIKON skupia kilka aktywnie działających biur projektowych z terenu Trójmiasta. Wieloletnia obecność tych pracowni, na rynku zaowocowała uzyskaniem doświadczenia niezbędnego dla realizacji zadań o zróżnicowanej skali. Z jednakową satysfakcją opracowujemy dokumentację dla inwestycji o małej skali np. indywidualnych domów mieszkalnych - gdzie cenimy kontakt z klientem, jego uwagi oraz nieskrępowaną krytykę, jak i zadań o znacznej skali, gdzie niejednokrotnie wymagane jest wypracowanie rozsądnych kompromisów i podejmowanie przemyślanych decyzji. Realizacja tematów projektowych dla zagranicznych inwestorów wymaga od nas umiejętności dostosowywania się i komunikowania się z projektantami z innych krajów. Dzięki naszej kompetencji oraz nietuzinkowym pomysłom jesteśmy w stanie zadowolić wymagających klientów, o czym świadczą nasze Wyślij e-mail .

Firma nasza deklaruje gotowość współpracy w zakresie realizacji wszystkich stadiów kompletnej, wielobranżowej dokumentacji projektowej, niezbędnej do pełnej realizacji obiektów kubaturowych, handlowych, przemysłowych oraz obiektów użyteczności publicznej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, która jak mniemamy, przekona do korzystania z naszych usług.

ABIKON to pracownie projektowe skupione w celu realizacji projektów na dużą skalę. Są to firmy stabilne z wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów wielobranżowych, ubezpieczone od błędów projektowych i współpracujące z wiodącymi firmami branżowymi. Zdobyte doświadczenie oraz znajomość nowych tendencji w architekturze pozwala nam twierdzić, że jesteśmy w stanie zaproponować nie tylko optymalne rozwiązania funkcjonalne, ale także niepowtarzalną formę.

Fakt wykorzystywania zaawansowanych systemów informatycznych, daje możliwość stworzenia wizualizacji formy architektonicznej na wczesnym etapie projektowania. Doświadczona kadra operująca narzędziami informatycznymi gwarantuje terminową i sprawną obsługę. Przy wykorzystaniu współczesnych narzędzi komunikacji i przesyłu informacji jesteśmy w stanie podjąć się zadań wymagających pracy na dużą odległość, czego dowodem jest współpraca, na zlecenie koncernu Wienerberger, z projektantami ze Szwecji, przy wprowadzaniu na rynek skandynawski technologii Wienerberger. Nasza firma współpracuje również z zespołem tłumaczy przysięgłych j. angielskiego i niemieckiego, co daje możliwość przygotowania dokumentacji w kilku językach. Podstawą realizacji zadań projektowych powinna być umowa ramowa uszczegółowiona odpowiednimi aneksami lub kolejnymi zleceniami na poszczególne projekty, w oparciu o uzgodniony harmonogram. W dziale Wyślij e-mail przedstawiamy listę naszych najważniejszych klientów oraz dotychczasowych osiągnięć.

Najważniejsze projekty 2005

  • samoobsługowy Dom Towarowy w Tczewie pow. 5400m2 (z wyłączeniem formy)
  • pawilon handlowy LIDL w Gdańsku ul. Sandomierska pow. 1480m2
  • pawilon handlowy LIDL w Gdańsku ul. Platynowa pow. 1480m2
  • pawilon handlowy LIDL w Pucku ul. Wejherowska pow. 1200m2
  • projekt rozbudowy salonu RENAULT Kębłowo
  • projekt zespołów Obwodów Utrzymania Autostrady A1 wraz z wewnętrznymi stacjami paliw, warsztatami, budynkami administracyjnymi i socjalnymi, magazynami i garażami
  • projekty budynków zarządzania Autostradą, Punktów Poboru Opłat, Toalet itp.

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
Dworcowa 11/6
81-362 Gdynia

tel: 58 661484858 6614848
tel: 608 174074608 174074
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Doradztwo techniczne , budowanie , projektowanie - galeria
Doradztwo techniczne , budowanie , projektowanie Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Hiszpański w Krakowie, Szkoła z tradycją!   Następna usługa: ... GLOSSA... Włoski w Krakowie!