ZIMOWISKA, Obozy w górach  -  Krynica

ZIMOWISKA, Obozy w górach - Krynica nr 136092

Lokalizacja: Krynica (woj. zachodniopomorskie)

INFORMACJE
Cena
949 / sztuka
Kontakt
Justyna Warchoł
Travel Shop
Wyślij e-mail
Plac Zwycięstwa 1
70-233 Szczecin

tel: 914338951
tel: 914338971
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Zapraszamy do Krynicy Zdrój, gdzie przygotowaliśmy atrakcyjne programy wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Dysponujemy dwoma ośrodkami, w których realizujemy niżej opisane programy:

OW GROMADA

Ośrodek wypoczynkowy położony jest w malowniczej dolinie Czarnego Potoku, u stóp Jaworzyny Krynickiej, na którą kursuje najdłuższa w Polsce kolej gondolowa. Kompleks stylowych pawilonów rozlokowany jest na 6,5 ha, urozmaiconego i częściowo zadrzewionego terenu. Czyste, górskie powietrze, przytulne położenie, smaczna kuchnia, a także panująca tu gościnna atmosfera stwarzają idealne warunki do wypoczynku dla młodych amatorów jazdy na nartach i snowboardzie.

POKOJE:
Młodzież jest kwaterowana w pokojach 2, 3, 4-osobowych o podwyższonym standardzie. Każdy pokój posiada pełny węzeł sanitarny.
WYŻYWIENIE:
Smaczna kuchnia domowa sprosta gustom nawet najbardziej wybrednych osób. Posiłki: śniadanie, obiad z przegryzką (podwieczorkiem) i kolacje pałaszujemy trzy razy dziennie w jadalni ośrodka.

WIEK UCZESTNIKÓW:
13-18 lat

PROGRAMY

NARCIARSKI:
Jeździmy codziennie, a jeśli będziecie mieli ochotę, nawet dwa razy dziennie. W trakcie turnusu realizujemy minimum 7 bloków zajęć na stoku (minimum 2 godziny każdy). Maksymalna liczebność grup to 10 osób. Nauka lub doszkalanie jazdy odbywa się z instruktorami narciarstwa posiadającymi pełne uprawnienia instruktorskie. A po zajęciach na stoku proponujemy zajęcia teoretyczne powiązane z tematyką jazdy na nartach: sprzęt i jego konserwacja, rozgrzewka, techniki jazdy, ewolucje narciarskie. Pobyt zwieńczą zawody narciarskie o Puchar Krynica Cup 2010.

SNOWBOARDOWY:
Jak najwięcej czasu spędzamy na stoku. Jeździmy minimum raz dziennie - 7 bloków zajęć na stoku (minimum 2 godziny każdy), czasem częściej. Prócz jazdy wolnej, uczestnicy wyjazdu uczą się i szlifują techniki przejazdu przez przeszkody w snowparku. Zajęcia odbywają się pod opieką licencjonowanych instruktorów snowboardu. Dodatkowo proponujemy przegląd filmowy efektownych ewolucji snowboardowych: elementy freestyle'u, w tym: shiftów, noseroll tailor, nosewheelie i taiwheelie. Pobyt zakończy się zawodami snowboardowymi o Puchar Krynica Cup 2010.

GITAROWY:
Nauka i doskonalenie gry na gitarze klasycznej lub akustycznej. Ćwiczymy przez cały pobyt (minimum 7 2-3-godzinnych bloków zajęć z instruktorem). Gra akordowa - różne techniki gry: kostkowanie, fingering i tapping; zajęcia wprowadzające w teorię i historię gry na gitarze - budowa i różnice między poszczególnymi instrumentami (gitarą klasyczną, akustyczną, elektryczną), słynni wirtuozi gitary i gitara w różnych gatunkach muzycznych: rock'u, jazzie, blues'ie, reagge. Strojenie instrumentów, pierwsze próby improwizacji na gitarze, akcesoria gitarowe i konserwacja gitary, zabawy z użyciem gitary, szlagiery śpiewane przy dźwiękach gitar i łamacze języka. Każdego z Uczestników instruktor traktuje indywidualnie, służąc poradą, udzielając praktycznych wskazówek, zwracając uwagę na aspekty gry, na których każdy z Uczestników powinien się skupić w pierwszej kolejności. Zwieńczeniem prób i ćwiczeń będzie koncert gitarowy i pamiątkowe nagranie performance'u Wesołych Gitarzystów. Biuro zapewnia materiały: śpiewniki z "chwytami" i Dziennik Wesołego Gitarzysty.

RODZINNIE (2+2) lub (2+1)
Do Krynicy zapraszamy również Rodziców ze szkrabami i starszymi dziećmi, którzy w ciszy i spokoju pragną odpocząć podczas tygodniowych ferii. Rodziny kwaterowane są w pokojach pawilonu murowanego o podwyższonym standardzie. Pokoje 2-4-osobowe z łazienkami. Cena dla rodzin obejmuje: 6 (7*) noclegów i pełne wyżywienie oraz ubezpieczenie NNW na czas pobytu w ośrodku i podatek VAT.

CENA OBEJMUJE:
• 6 (7*) noclegów w pokojach 2,3,4-osobowych z łazienkami w pawilonach murowanych o podwyższonym standardzie
• Pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) i suchy prowiant na drogę powrotną
• Transport autokarem/pociągiem pod opieką kadry
• Opiekę doświadczonej kadry i instruktorów narciarstwa, snowboardu oraz gry na gitarze
• Opiekę medyczną
• Realizację programu
• Niezbędne materiały
• Ubezpieczenie NNW
• Podatek VAT.


OW Leśna Polana
Dom Wczasowy "Leśna Polana" malowniczo usytuowany na słonecznym stoku góry Jasiennik. Pokoje 2-,3- i 4-osobowych usytuowane na trzech piętrach budynku wyposażone są standardowo w: tapczany, stoliki, krzesła, szafy, półki i TV, w każdym pokoju łazienka. Do dyspozycji grupy 2 świetlice, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki, bilard. W ośrodku poza tym narciarnia, miejsce na ognisko. Domowa, smaczna kuchnia – pełne wyżywienie: śniadanie, obiad z podwieczorkiem, kolacja.

WIEK UCZESTNIKÓW:
8-12 lat; 13-18 lat

ATRAKCJE WSPÓLNE DLA WSZYSTKICH PROGRAMÓW W DW LEŚNA POLANA:

ZIMOWO-ZABAWOWO:

bitwy na śnieżki w okopach, jazda na sankach, zjazdy na „bele-czym”, piesze wycieczki na okolicznych szlakach, spotkanie z przedstawicielami straży granicznej i ich psiakiem, „zimolimpiada” - zmagania sportowe w jakich jeszcze nie uczestniczyliście, wyjście na lodowisko, kulig z pochodniami, ognisko z kiełbaskami, zabawy i gry strategiczne na świeżym powietrzu, wieczory pełne atrakcji: karaoke, dyskoteki, teleturnieje (w tym konkursy wiedzy z zakresu sportów zimowych i technik jazdy na nartach/snowboardzie), bingo, wieczorne projekcje filmów związanych z zimą, przy kominku z kubkiem gorącej czekolady, rozgrywki w bilarda.

ZWIEDZANIE KRYNICY:
wizyta w parku zdrojowym i pijalni wód z degustacją, przejazd kolejką gondolową na szczyt Jaworzyny Krynickiej, zwiedzanie najciekawszych zakątków miejscowości, „Rajskie Ślizgawki”, muzeum Nikifora oraz szalone tempo zjazdu z toru saneczkowego.

NARCIARSKIE IMPRESJE / SNOWBOARDOWY SZAŁ ZIMOWY ( 1459 PLN)
Realizacja wspólnych atrakcji programu oraz:Minimum 8 bloków zajęć na stoku (po 3-4 godziny każdy); grupy liczą max. 10 osób, nauka lub doszkalanie jazdy z instruktorami narciarstwa posiadającymi pełne uprawnienia instruktorskie, zajęcia teoretyczne powiązane z tematyką jazdy na nartach: sprzęt i jego konserwacja, rozgrzewka, techniki jazdy, ewolucje narciarskie, KRYNICA CUP profesjonalne zawody narciarskie - SLALOM z tyczkami, przegląd filmowy efektownych ewolucji narciarskich i snowboardowych: elementy freestyle'u, w tym shiftów, noseroll tailor, nosewheelie i taiwheelie. Możliwość śledzenia własnych postępów w nauce – filmy z udziałem zjeżdżających na nartach uczestników.
ZIMOWISKO ŁYŻWIARSKIE LODOWO – ZAKRĘCONE (1399 PLN)


Realizacja wspólnych atrakcji programu oraz:

Minimum 8 dwugodzinnych bloków zajęć z łyżwiarstwa figurowego na sztucznym lodowisku krytym w Krynicy Zdroju, ćwiczenia pomagające utrzymać równowagę, bezbolesna nauka upadania, pierwsze ewolucje: przeplatanka, jazda do tyłu, obroty, kroki taneczne. Zajęcia teoretyczne powiązane z tematyką jazdy na łyżwach, różnice w budowie łyżew, zasady wyboru i konserwacji sprzętu, akcesoria łyżwiarskie. Przegląd filmowy efektownych pokazów jazdy figurowej, zawody sportowe – ŁYŻWIARSKIE IMPRESJE – KRYNICA 2010. Biuro zapewnia dzienniczek ZAKĘCONEGO ŁYŻWIAŻA.

CENA OBEJMUJE:
• 12 noclegów w pokojach 2,3,4-osobowych z łazienkami
• Pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) i suchy prowiant na drogę powrotną
• Transport autokarem/pociągiem pod opieką kadry
• Opiekę doświadczonej kadry i instruktorów narciarstwa, snowboardu oraz jazdy na lodzie
• Opiekę medyczną
• Realizację programu
• Niezbędne materiały
• Ubezpieczenie NNW
• Podatek VAT.

ATRAKCJE FAKULTATYWNE:


JAZDA PSIM ZAPRZĘGIEM –

nowy wymiar powrotu do natury: Spotkanie z psim zaprzęgiem to niezapomniana przygoda, to pokryte białym śniegiem góry, wataha szczekających czworonogów, wyścielone kożuchem sanie… i wyczekiwany z napięciem start do szalonego biegu prosto przez biały puch + 35 PLN/os.

CAŁODNIOWA WYCIECZKA DO KRAKOWA –
zwiedzanie miasta z przewodnikiem: poznamy zabytki Krakowa – Wawel, Sukiennice, kościół Mariacki oraz ciekawe historie smoka Wawelskiego, obwarzanków i legendę o gołębiach. Nie obędzie się bez wizyty w Aquaparku + 85 PLN/os.

CENA NIE OBEJMUJE:
1. Ubezpieczenia SKI (+25 PLN),
2. Karnetów narciarskich (w zależności od umiejętności i stopnia zaawansowania – 30-60 PLN dziennie),
3. Ewentualnych opłat za wypożyczenie sprzętu narciarskiego / snowboardowego (ok. 30 PLN za każdy dzień jazdy),
4. Atrakcji fakultatywnych.

*Cennik poszczególnych imprez, terminy, aktualny stan miejsc dostępny na stronie Wyślij e-mail

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU TravelShop
OW Gromada - ZIMOWISKA, Obozy w górach - Krynica
ZIMOWISKA, Obozy w górach - Krynica Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Projekt i druk kalendarzyków 90 x 50mm   Następna usługa: USLUGI KOSMETZCYNE