Obsługa  ładunków kontenerowych, drobnicowych,

Obsługa ładunków kontenerowych, drobnicowych, nr 139149

Lokalizacja: Gdynia (woj. pomorskie)Więcej: Spedycja i Transport Morski HELENA-TS Gdynia

INFORMACJE
Cena
Rabat 2% tylko dla klientów z Favore.pl
Kontakt
Janusz Burek
HELENA-TS H.J.Burek sp.j
Wyślij e-mail
Kopernika 9
84-241 Gościcino

tel: 58 7327988
tel: 58 6722045
http://www.helena-ts.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 2%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-17:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

   Helena jest firmą, która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze logistycznej ładunków handlu zamorskiego transportowanych przez porty Gdyni i Gdańska  . Świadczy usługi w zakresie obsługi  ładunków kontenerowych, drobnicowych, masowych oraz chłodniczych poprzez  transport morski (seafreight ), transport lądowy (land transport), transport kolejowy (rail transport), transport lotniczy (airfreight), konsultacje transportowe ( transport consulting), usługi portowe (port services), usługi celne (customs clearance), ubezpieczenia ładunków (cargo insurance).

Jesteśmy firmą rodzinną założoną 10 czerwca 1997 roku. W początkowej fazie działalności specjalizowała się w spedycji, a rok później realizowała już przewozy przy pomocy własnych zestawów transportowych.


              W 2000 roku poszerzono zakres oferowanych usług o nowo otwartą agencję celną, a w kolejnych latach o spedycję morską w relacji door-to-door. Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na usługi firmy w 2001 roku znaczący ciężar obsługi przejął na siebie oddział w Gdyni - w najbliższym sąsiedztwie Bałtyckiego Terminalu Kontenerowego.   13 grudnia 2005 roku
firma została przekształcona w spółkę jawną . Firma w dalszym ciągu konsekwentnie realizuje program rozwoju, co docenili jej kontrahenci. Helena jest stałym podwykonawcą dla takich firm, jak APL, YML , K-LINE.
Obecnie firma przechodzi proces certyfikacji AEO - Upowazniony Podmiot Gospodarczy.

 .
            Spedycja morska, agencja celna i transport morski - niezbędne składniki do prawidłowego sprowadzania towarów z za granicy i rozprowadzaniu ich po naszym kraju. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm, szczególna wagę przywiązujemy do zadowolenia klienta . Naprawdę warto spróbować ! .

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


RABATY
Rabat 2 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
OPINIE O UŻYTKOWNIKU burekj
Obsługa ładunków kontenerowych, drobnicowych, - galeria
Obsługa ładunków kontenerowych, drobnicowych, Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Posadzki , Wylewki betonowe Mixokretem   Następna usługa: ŁÓŻKA DO SYPIALNI oraz MATERACE - każdy wymiar