favore.pl
Włoski w Poznaniu, SOLIDNIE I TANIO!!!

Włoski w Poznaniu, SOLIDNIE I TANIO!!! nr 1423

Lokalizacja: Poznań (woj. wielkopolskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, CS Group Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz Panorama Firm Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
1 598 / rok
Kontakt
Cieślak Nowak
Wyślij e-mail
ul. Fredry 7/14
61-701 Poznań

tel: 61 657050261 6570502
tel: 61 657095661 6570956
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI
SZKOŁA C&N


Języków obcych uczymy w Poznaniu od 1998 roku. Oferujemy naukę na stacjonarnych, dwusemestralnych kursach rocznych, prowadzimy intensywne kursy wakacyjne oraz szkolenia językowe finansowane przez Unię Europejską. Ponadto oferujemy kursy językowe za granicą - w Wielkiej Brytanii, USA, Kanadzie, Australii, Irlandii, Nowej Zelandii, na Malcie, w Hiszpanii, we Włoszech oraz Niemczech i Szwajcarii.

Kursy stacjonarne prowadzone są w siedzibie szkoły przy ul. Fredry 7. Do dyspozycji naszych kursantów dostępnych jest 11 sal lekcyjnych łącznie z salą internetowa oraz salą audiowizualną. Rocznie na kursach stacjonarnych, zleconych i wyjazdowych uczymy około tysiąca osób. Sporą grupę naszych słuchaczy stanowią studenci - i to oni wnoszą do Szkoły energię i ducha młodzieńczej fantazji. Drugą co do liczebności grupą kursantów są gimnazjaliści i licealiści (także za sprawą kursów maturalnych).

Od dwóch lat organizujemy także kursy przeznaczone dla osób dorosłych powyżej 36 roku życia (Kursy 36+). Od lat wspieramy organizacje studenckie i inicjatywy edukacyjne. Jesteśmy patronem corocznych warsztatów Łap Praktykę na poznańskiej Akademii Ekonomicznej, patronem Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Niemieckiego oraz sponsorem organizacji studenckiej AIESEC Poznań. Od tego roku jesteśmy patronem Juwenaliów UAM oraz Campusu Akademickiego Międzyzdroje 2006.

W tym roku szkolnym C&N została nominowana przez Samorząd Studentów UAM do tytułu Firma Przyjazna Studentom. Jako główne atuty naszej szkoły klienci od lat podkreślają bardzo wysoką jakość i skuteczność nauczania, wyjątkową atmosferę, zaangażowanie personelu, indywidualne podejście do każdego klienta, a ponadto korzystne warunki finansowe i dogodną lokalizację Szkoły. Jesteśmy szkołą nowoczesną, podążającą za najnowszymi trendami w nauczaniu języków obcych i umiejętnie stosującą nowe narzędzia wspierające proces nauczania.

Dbamy o kameralny i przyjazny charakter szkoły oraz bezpośredni kontakt z każdym kursantem. Wyróżniamy się wyjątkowym wyczuciem potrzeb naszych Słuchaczy, bardzo atrakcyjną ofertą kursów stacjonarnych oraz bogatym programem zajęć dodatkowych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kursów językowych na rok 2006-2007. Jesteśmy przekonani, że zaspokoi ona wszelkie - nawet najwybredniejsze gusta.


METODYKA


Jak uczymy ?

W C&N stosujemy podejście komunikatywne, które główny nacisk kładzie na praktyczną komunikację. Oznacza to, że nauka gramatyki, składni czy wymowy nie jest celem samym w sobie tylko środkiem do osiągnięcia celu jakim jest komunikacja. Kładziemy nacisk na trzy główne aspekty decydujące o sukcesie w nauce języka:

Po pierwsze:
NACISK NA PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI
Przede wszystkim rozpoznajemy potrzeby kursantów i tak układamy programy nauczania aby uczyć tego co przydatne w praktyce. Nasze wyjątkowo praktyczne podejście do nauki wyraża się też tym, że projekty i zadania domowe często dotyczą realnych sytuacji czy problemów, a zajęcia prowadzone są przy wykorzystaniu materiałów autentycznych takich jak wycinki prasowe, nagrania video czy materiały z Internetu.

Po drugie:
MOTYWACJA DO NAUKI
Nic tak nie motywuje kursantów jak szybkie postępy w nauce i możliwość praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy - a my uczymy przede wszystkim praktycznie, skutecznie oraz w ciekawy i urozmaicony sposób. Program nauczania skupia się na najważniejszych zagadnieniach z perspektywy kursanta.

Zachęcamy do twórczego podejścia do nauki, w którym to kursant aktywnie uczestniczy w procesie nauczania i ma możliwość korzystania z całej gamy zajęć i materiałów dodatkowych (patrz Wyślij e-mail ). Promujemy też wysoką frekwencję na zajęciach, np. poprzez Promocję Wyślij e-mail .

Po trzecie:
PRZEŁAMYWANIE WEWNĘTRZNYCH BARIER
Wiemy jak trudne może być przełamywanie wewnętrznych oporów w nauce języka, które często mają podłoże psychologiczne i związane są z nienajlepszymi doświadczeniami edukacyjnymi. Pomagamy kursantom przełamywać te opory poprzez: dyżury lektorskie, konsultacje metodyczne, warsztaty językowe oraz autorską metodę nauczania role sharing, dzięki której każdy kursant aktywnie uczestniczy w procesie nauczania.

Programy nauczania

Każdy kurs językowy w szkole C&N przeprowadzany jest w oparciu o Program Nauczania, w którym określane są cele i wytyczne dotyczące nauki, oczekiwania kursantów i zakres tematyczny kursu. Szkoła C&N zobowiązuje się do pełnej realizacji zatwierdzonych Programów Nauczania, które po rozpoczęciu nauki dostępne będą na stronie Wyślij e-mail .

Podręczniki

Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych podręczników renomowanych wydawnictw. Kursy języka angielskiego prowadzone są pod patronatem dwóch wydawnictw, oraz księgarni językowej Polanglo

Wyślij e-mail Wyślij e-mail Wyślij e-mail

w której wszyscy nasi kursanci otrzymują 20% rabatu na podręczniki. Dzięki ścisłej współpracy z wydawnictwami mamy stały dostęp do nowości, na bieżąco śledzimy trendy w nauczaniu oraz szkolimy naszych lektorów pod okiem najlepszych trenerów i metodyków.

Materiały autentyczne

W procesie nauczania szeroko stosujemy materiały zapewniające kontakt z językiem pochodzącym z autentycznych źródeł (a nie z podręcznika). Należą do nich: wycinki prasowe, fragmenty książek, filmów czy wiadomości telewizyjnych, obcojęzyczne foldery, ulotki czy teksty piosenek. Materiały te doskonale uzupełniają pracę na lekcji w oparciu o podręcznik.

DANIA GŁÓWNE

czyli oferta kursów

Ważne informacje
Wszystkie kursy prowadzone są w grupach 6 - 10 osób.

Terminy zajęć w roku szkolnym 2006/2007:

 • Semestr 1: 16 października 2006 - 10 lutego 2007
 • Semestr 2: 19 lutego 2007 - 9 czerwca 2007
 • Zajęcia odbywają się w ścisłym centrum Poznania w ZAMKU CESARSKIM przy ul. Fredry 7.
  Patrz też Wyślij e-mail (czyli darmowe zajęcia uzupełniające i dodatkowe atrakcje) oraz Wyślij e-mail (czyli imprezy integracyjne i zniżki u partnerów C&N).

  KURSY OGÓLNE

  Kursy nastawione na doskonalenie wszystkich zdolności językowych - szczególny nacisk kładziemy na praktyczne wykorzystanie języka w mowie i piśmie, systematyczną rozbudowę słownictwa oraz przełamywanie barier językowych.

  Języki: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski oraz rosyjski, czeski, portugalski, szwedzki i chiński.

  Długość kursu: 2 semestry (60 x 45 min. + 60 x 45 min.) dla jednego poziomu zaawansowania.
  Zajęcia: 2 x 90 min./tyg. (poniedziałek/środa lub wtorek/czwartek)
              1 x 180 min./tyg. soboty.
  Cena: 799 zł za semestr nauki - patrz także Wyślij e-mail i Wyślij e-mail
  Wyślij e-mail

  KURSY EGZAMINACYJNE

  Kursy przygotowujące do powszechnie uznawanych międzynarodowych certyfikatów potwierdzających znajomość języka obcego. Przed przystąpieniem do egzaminu właściwego będziesz mogą ocenić swoje siły podczas egzaminu próbnego w C&N. Kursy egzaminacyjne obejmują od 2 do 4 semestrów nauki.

  Język angielski: egzaminy FCE, CAE, CPE, BEC, TOEFL
  Język niemiecki: egzaminy ZD, ZMP, ZOP
  Język francuski: egzamin DELF
  Język hiszpański: egzamin DELE
  Język włoski: egzamin CILS

  Długość kursu: 4 semestry kurs przedegzaminacyjny (2 semestry) + kurs egzaminacyjny (2 semestry). Jeden semestr: 60 x 45 min. Długość kursu zależy od Twojego poziomy znajomości języka.
  Zajęcia: 2 x 90 min./tyg. (poniedziałek/środa lub wtorek/czwartek)
              1 x 180 min./tyg. soboty.
  Cena: 799 zł za semestr nauki (60 x 45 min.) - patrz także Wyślij e-mail i Wyślij e-mail
  Wyślij e-mail

  KURSY MATURALNE

  Zapewniają gruntowne przygotowanie do nowej matury z języka obcego zarówno na poziomie podstawowym jak i poszerzonym. Uczestnicy kursów maturalnych mogą przystąpić do próbnej matury organizowanej w naszej szkole. Kursy maturalne trwają od października do końca kwietnia i obejmują 100 godzin nauki: 60 godzin (1 semestr) + 40 godzin (2 semestr).

  Języki: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski.
  Długość kursu: 2 semestry (semestr 1: 60 x 45 min. + semestr 2: 40 x 45min.) dla jednego poziomu zaawansowania.
  Zajęcia: 2 x 90 min./tyg. (poniedziałek/środa lub wtorek/czwartek)
  Cena: semestr 1: 799 zł (60 x 45 min.) + semestr 2: 599 zł (40 x 60 min.) - patrz także: Wyślij e-mail i Wyślij e-mail .
  Wyślij e-mail

  KURSY KONWERSACYJNE

  Doskonała propozycja dla osób, które osiągnęły już dobry lub bardzo dobry poziom znajomości języka i chcą przede wszystkim mówić i poznawać nowe słownictwo. Kurs zorganizowany jest w oparciu o autorski program, którego główną zaletą jest to, że kursanci mają znaczny wpływ na zakres tematyczny zajęć.

  Języki: angielski, niemiecki.
  Długość kursu: 2 semestry (60 x 45 min. + 60 x 45 min.) - opcja 2 x 90 min./tyg.
                          2 semestry (30 x 45 min. + 30 x 45 min.) - opcja 1 x 90 min./tyg.
  Zajęcia: 2 x 90 min./tyg. (poniedziałek/środa lub wtorek/czwartek)
              1 x 90 min./tyg. (piątki).
  Cena: 799 zł za semestr nauki - opcja 2 x 90 min. - patrz także Wyślij e-mail i Wyślij e-mail
            799 zł za rok nauki - opcja 1 x 90 min. - patrz także Wyślij e-mail i Wyślij e-mail
  Wyślij e-mail

  KURSY BIZNESOWE

  Obejmują między innymi popularne kursy Business English czy Wirtschaftsdeutsch. Jeśli język obcy wykorzystujesz w pracy, to na pewno warto rozważyć tę propozycję.

  Języki: angielski, niemiecki.
  Długość kursu: 2 semestry (60 x 45 min. + 60 x 45 min.) dla jednego poziomu zaawansowania.
  Zajęcia: 2 x 90 min./tyg. (poniedziałek/środa lub wtorek/czwartek)
              1 x 180 min./tyg. (soboty).
  Cena: 799 zł za semestr nauki (60 x 45 min.) - patrz także Wyślij e-mail i Wyślij e-mail
  Sprawdź godziny zajęć i wolne miejsca w grupach
  Wyślij e-mail

  LEKCJE INDYWIDUALNE

  Nauka z osobistym lektorem umożliwia błyskawiczne postępy oraz pełną elastyczność programu, terminów i czasu trwania kursu. Zajęcia indywidualne prowadzone są także przez native speakerów.

  Języki: wszystkie
  Początek kursu: do ustalenia
  Długość kursu: do ustalenia
  Zajęcia: do ustalenia
  Cena: 60 - 80 zł za 60 min.
  Wyślij e-mail

  KURSY ENDEMICZNE
  TO WYSPECJALIZOWANE KURSY SPEŁNIAJĄCE NIETYPOWE OCZEKIWANIA KLIENTÓW. OFERTA KURSÓW ENDEMICZNYCH. w roku 2006-2007:

  NIEZAPOMINAJKA

  Jedno spotkanie w tygodniu dla tych, którzy umieją już dużo i nie chcą zapomnieć zdobytej wiedzy, a brak im regularnego kontaktu z językiem obcym.

  Języki: angielski i niemiecki.
  Długość kursu: 2 semestry (30 x 45 min. + 30 x 45min.) dla jednego poziomu zaawansowania.
  Zajęcia: 1 x 90 min./tyg. (piątki).
  Cena: 799 zł za rok nauki (60 x 45 min.) - patrz także: Wyślij e-mail i Wyślij e-mail .
  Wyślij e-mail

  KURSY 36+

  Kursy dla osób powyżej 36 roku życia. Dzięki takiemu określeniu grupy docelowej, odpowiedniemu doborowi materiałów dydaktycznych i programom nauczania dostosowanym do tej grupy wiekowej kursy te doskonale spełniają wymagania osób dorosłych.

  Języki: angielski.
  Długość kursu: 2 semestry (60 x 45 min. + 60 x 45 min.) dla jednego poziomu zaawansowania.
  Zajęcia: 2 x 90 min./tyg. (poniedziałek/środa lub wtorek/czwartek)
              1 x 180 min./tyg. (soboty).
  Cena: 799 zł za semestr nauki (60 x 45 min.) - patrz także Wyślij e-mail i Wyślij e-mail
  Wyślij e-mail

  ANGIELSKI W INFORMATYCE

  (English in Information Technology) Kurs prowadzony w języku angielskim przeznaczony dla osób o dobrej znajomości języka angielskiego, które chciałyby w sposób aktywny nabyć sprawności językowe związane z zastosowaniem komputerów i Internetu w pracy biurowej. Podstawą zajęć są konkretne projekty polegające na rozwiązywaniu problemów przy użyciu technologii informacyjnych (IT).

  Język: kurs prowadzony w języku angielskim.
  Długość kursu: 2 semestry (60 x 45 min. + 60 x 45 min.) - opcja 2 x 90 min./tyg.
                          2 semestry (30 x 45 min. + 30 x 45 min.) - opcja 1 x 90 min./tyg.
  Zajęcia: 2 x 90 min./tyg. (poniedziałek/środa lub wtorek/czwartek)
              1 x 90 min./tyg. (piątki).
  Cena: 799 zł za semestr nauki - opcja 2 x 90 min. - patrz także Wyślij e-mail i Wyślij e-mail
            799 zł za rok nauki - opcja 1 x 90 min. - patrz także Wyślij e-mail i Wyślij e-mail
  Wyślij e-mail

  INFORMATYKA DLA NAUCZYCIELI JĘZYKÓW OBCYCH

  Kurs prowadzony w języku polskim, którego celem jest przygotowanie nauczycieli języków obcych do aktywnego stosowania nowoczesnych technologii informacyjnych w projektowaniu i prowadzeniu lekcji.

  Język: kurs prowadzony w języku polskim.
  Długość kursu: 2 semestry (30 x 45 min. + 30 x 45 min.) - opcja 1 x 90 min./tyg.
  Zajęcia: 1 x 90 min./tyg. (piątki)
  Cena: 799 zł za rok nauki - patrz także Wyślij e-mail i Wyślij e-mail
  Wyślij e-mail

  KURSY SPECJALISTYCZNE

  Kursy tworzone najczęściej na zamówienie firm lub wybranych grup kursantów (język branżowy, przygotowanie do pracy za granicą, itp.).

  Języki: wszystkie
  Początek kursu: do ustalenia
  Długość kursu: do ustalenia
  Zajęcia: do ustalenia
  Cena: od 799 zł do 999 zł za semestr (60 x 45 min) w grupach 6 - 10 osób
  Wyślij e-mail


  Wszyscy kursanci mogą dodatkowo uczęszczać na darmowe zajęcia dodatkowe - patrz: Wyślij e-mail .


  Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
  Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
  Wyślij zapytanie przez formularz


  INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
  INFORMACJE
  Cena
  1 598 / rok
  Kontakt
  Cieślak Nowak
  Wyślij e-mail
  ul. Fredry 7/14
  61-701 Poznań

  tel: 61 657050261 6570502
  tel: 61 657095661 6570956
  Pokaż na mapie
  Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
  Strona WWW
  brak
  Godziny
  pn-pt: 10:00-18:00
  sb: 10:00-14:00
  rozwiń
  OPINIE O UŻYTKOWNIKU
  Włoski w Poznaniu, SOLIDNIE I TANIO!!! - galeria
  Włoski w Poznaniu, SOLIDNIE I TANIO!!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 13)
  Poprzednia usługa: Zabiegi pielęgnacyjne twarzy - dla każdej cery Wwa   Następna usługa: DAMIR - Producent Domów Warszawa