favore.pl
Doradztwo i pomoc prawna w pełnym zakresie

Doradztwo i pomoc prawna w pełnym zakresie nr 14413

Lokalizacja: Jarocin (woj. wielkopolskie)Więcej: Os. Konstytucji 3 maja 20/17

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
80 / sztuka
Kontakt
Robert Miernicki
Kancelaria Radcy Prawnego Robert Miernicki
Wyślij e-mail
ul. Krasnowolska 29a lok. 3
02-849 Warszawa

tel: +48 511 65 99 21+48 511 65 99 21
tel: +48 508 366 330+48 508 366 330
możliwość kontaktu przez Skype
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-20:00
sb: 10:00-18:00
W sprawach nie cierpiących zwłoki dostępność codziennie do godz. 24.00
rozwiń
OPIS USŁUGI
Szanowni Państwo,

posiadam wieloletnie doświadczenie w udzielaniu pomocy prawnej, zarówno osobom fizycznym jak i podmiotom gospodarczym. Jakkolwiek by to zabrzmiało, nieskromnie muszę stwierdzić, iż jestem dobrym prawnikiem i mam wysoką skuteczność przy prowadzeniu powierzonych mi spraw.

Świadczę pełną obsługę prawną, a więc obejmującą zarówno prawo gospodarcze, prawo pracy, prawo spółek handlowych jak i szeroko rozumiane prawo cywilne tj. m.in. prawo spadkowe i prawo rodzinne.

Podstawową formą świadczenia przeze mnie pomocy będzie zapewne - przynajmniej tak się spodziewam - udzielanie porad prawnych i wydawanie opinii, względnie sporządzanie pism procesowych. Forma udzielania takiej pomocy zależeć będzie od Państwa decyzji, a więc ustalenia, czy wystarczy jedynie kontakt telefoniczny, czy koniecznym stanie się przesłanie niezbędnych wyjaśnień i dokumentów listownie bądź pocztą elektroniczną. Oczywistym jest, iż w przypadku konieczności podjęcia kroków urzędowych (przed organami administracji, sądami itp.), niezbędny będzie osobisty kontakt pomiędzy Państwem a mną, który może mieć miejsce zarówno w Kancelarii, jak i we wskazanym przez Państwa miejscu ( przy uwzględnieniu kosztów dojazdu).

Podana przeze mnie wysokość wynagrodzenia to kwota za sporządzenie opinii prawnej bądź udzielenie pisemnej odpowiedzi na pytanie prawne. W przypadku występowania przed sądami i organami administracji państwowej,wysokość wynagrodzenia ustalana jest według stawek obowiązujących w rozporządzeniu Ministra Sprawiedliwości z dnia 28 września 2002r. w sprawie opłat za czynności radców prawnych (Dz. U nr 163 poz. 1349 z póżn. zmianami).

Podany czas realizacji usługi jest jedynie czasem orientacyjnym, albowiem jego długość zależeć będzie od charakteru i stopnia złożoności sprawy.

Mając nadzieję, iż nasza współpraca przyniesie obopólne korzyści, pozostaję

z wyrazami szacunku

Robert Miernicki - radca prawny

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INFORMACJE
Cena
80 / sztuka
Kontakt
Robert Miernicki
Kancelaria Radcy Prawnego Robert Miernicki
Wyślij e-mail
ul. Krasnowolska 29a lok. 3
02-849 Warszawa

tel: +48 511 65 99 21+48 511 65 99 21
tel: +48 508 366 330+48 508 366 330
możliwość kontaktu przez Skype
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-20:00
sb: 10:00-18:00
W sprawach nie cierpiących zwłoki dostępność codziennie do godz. 24.00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU kancelaria-miernicki
Doradztwo i pomoc prawna w pełnym zakresie - galeria
Doradztwo i pomoc prawna w pełnym zakresie Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 3)
Poprzednia usługa: Warsaw Trips - Biuro Przewodników   Następna usługa: PIORUNOCHRONY KRAKÓW małopolska - instalacje odgromowe montaż cena