Pozycjonowanie stron  -  SEO

Pozycjonowanie stron - SEO nr 14518

Lokalizacja: Opole, Siemianowice Śląskie (woj. opolskie)Więcej: usługa dostępna na całą Polskę

INFORMACJE
Cena
99 / miesiąc
Kontakt
Łukasz Andrzejewski
NSF.pl Usługi Informatyczne
Wyślij e-mail
Oleska 71a
45-222 Opole

tel: 697068799
tel: 775449788
fax: 775449782
www.nsf.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-18:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
    Pozycjonowanie to obecnie najbardziej efektywna metoda promocji oraz dotarcia do praktycznie nieskończonej rzeszy klientów, jakimi są Internauci. Wzrost popularności globalnej sieci oraz coraz szerszego zainteresowania tym medium jako doskonałym polem dla reklamy sprawia, iż ważnym elementem jest wysoka pozycja serwisu w wyszukiwarkach internetowych. Pozycjonowania lub inaczej optymalizacja wyników wyszukiwania sprawia, iż strona staje się dostępna oraz atrakcyjna dla użytkowników. Jest to proces długotrwały, przynoszący z czasem doskonałe efekty, które można jednak zauważyć już po kilku pierwszych tygodniach. Dbałość o własną pozycję przynosi w rezultacie znaczne zwiększenie ilości odwiedzających oraz wzrost popularności serwisu.

    Proponujemy Państwu optymalizację wyników wyszukiwania dla wybranych fraz kluczowych, rejestrację strony w wyszukiwarkach i katalogach, cotygodniowe raporty efektywności procesu pozycjonowania oraz gwarancję znalezienia się na wysokich miejscach w najpopularniejszych polskich i zagranicznych wyszukiwarkach. Państwa strona zostanie dokładnie przeanalizowana oraz, w razie konieczności, zasugerowane zostaną drobne poprawki techniczne nie wpływające w żaden sposób na wygląd czy funkcjonalność serwisu, a jedynie podnoszące jego rangę dla internetowych robotów.

     Jako potwierdzenie naszego profesjonalizmu oraz sukcesów na polu internetowego marketingu pragniemy zaprezentować efekty pozycjonowania dla własnego serwisu oraz kilku wybranych klientów z czołowych pozycji w wynikach wyszukiwania:

Wyślij e-mail

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Wyślij e-mail lub odwiedzeniem naszej strony: Wyślij e-mail .

Dzięki zastosowaniu płatności za efekty płacą Państwo jedynie za osiągnięty sukces i jego utrzymanie. Przy większych zamówieniach istnieje możliwość uzyskania atrakcyjnych rabatów.


Pragniemy zapoznać Państwa z szerokim zakresem usług świadczonych przez firmę NSF.pl Usługi Informatyczne, w ramach których wykonujemy:
  • profesjonalne projektowanie serwisów internetowych oraz ich promocję
  • system zarządzania treścią Wyślij e-mail
  • niezawodne i bezpieczne usługi hostingowe (utrzymanie stron internetowych)
  • branding firmowy (logotypy, logo, papeteria firmowa, wizytówki, itp.)
  • programowanie aplikacji internetowych
  • skuteczne pozycjonowanie serwisów w wyszukiwarkach internetowych
  • mailowe kampanie reklamowe
  • systemy bazodanowe do zarządzania zasobami ludzkimi i materialnymi
Pragniemy podkreślić, że każdego klienta traktujemy indywidualnie i po wspólnym zdefiniowaniu i przeanalizowaniu jego potrzeb sugerujemy koncepcję kierunku rozwoju najlepszą dla jego firmy. Bierzemy pod uwagę wszystkie sugestie związane z profilem działalności, funkcjonowaniem marki i specyfiką produktową, tak by w efekcie stworzyć wizualną i spójną prezentację całości. Dbamy również o to, aby wszystko co robimy było skuteczne oraz tworzyło możliwie intuicyjne i przyjazne dla odbiorców rozwiązania. Co więcej, oferujemy techniczną pomoc w zakresie rozwiązywania wszelkich kwestii dotyczących projektów, a w przypadku tworzenia profesjonalnych, dynamicznych serwisów internetowych wspieramy się autorską aplikacją do zarządzania treścią Wyślij e-mail . System ten umożliwia łatwą i intuicyjną edycję dowolnego elementu strony internetowej zbudowanej przy jego wykorzystaniu oraz zapewnia stabilność działania serwisu.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny. Z przyjemnością prześlemy szczegółową ofertę dotyczącą wybranego działu współpracy, zaprezentujemy dotychczasowe sukcesy oraz odpowiemy na wszelkie pytania.

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU NSFpl
NSF.pl Usługi Informatyczne - Networking Solutions Factory - Pozycjonowanie stron - SEO
Pozycjonowanie stron - SEO Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: SYLWESTER 2009 / 210 W PARYŻU !!!   Następna usługa: Serwisy WWW, strony internetowe, CMS, grafika