Brak zdjęcia

Pomysł na biznes. Zostań Providerem Internetu nr 151240

Lokalizacja: Chojnice (woj. pomorskie)

INFORMACJE
Cena
6 000 / sztuka
Kontakt
Robert Piesik
Wyślij e-mail
89-600 Chojnice
tel: 880085717
GG: 3327999 SKYPE:robertdeniro25
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Szanowni Państwo,


przedmiotem naszej działalności jest dostarczanie usługi dostępu do sieci Internet przy wykorzystaniu najnowszych urządzeń do bezprzewodowej transmisji danych WiFi na częstotliwościach 2.4 GHz i 5GHz.

Od dłuższego czasu zauważyliśmy spore zainteresowanie nie tylko tą technologią, ale również szeregiem usług z nią związanymi, ponieważ niezależnie od tego gdzie mieszka potencjalny użytkownik (mała miejscowość, lub duża aglomeracja miejska), sygnał dociera wszędzie, bez zbędnych kabli. Nie ma ograniczeń. Oferta szczególnie interesująca dla osób, które z różnych względów nie mogą skorzystać z Internetu TP, UPC, NETIA itd.
Dlatego też proponujemy osobom zainteresowanym otwarciem własnego przedsięwzięcia następujący
 pewny, stabilny, dochodowy, a przede wszystkim przyszłościowy pomysł na biznes.Zostań Providerem - dostawcą internetu. Nie musisz posiadać żadnej fachowej wiedzy.

 
     
O zaletach i stale rosnącej popularności Internetu nie muszę chyba się rozpisywać, to wiemy wszyscy, że jest to branża przyszłości. Od kilku lat pracujemy w firmie posiadającej na terenie Powiatu Chojnickiego (woj. pomorskie) własną sieć internetową - prawie 2 tys. aktywnych użytkowników. ( Wyślij e-mail ) Zdając sobie sprawę z naszych, pewnych ograniczeń terytorialnych postanowiliśmy wyjść z propozycją do osób przedsiębiorczych i zaproponować im rozpoczęcie tego samego biznesu w swoim regionie. Posiadamy zatem ogromne doświadczenie, niezbędną wiedzę, oraz najwyższej jakości sprzęt znanych firm:OSBRiDGE Wyślij e-mail

Krok po kroku...POMYSŁ NA BIZNES


W ramach współpracy z nami otrzymuje Pan:


1. Zestaw startowy - składający się z:

- 10 urządzeń klienckich

- 1 urządzenie nadawcze tzw. Access Point
Jest to najwyższej klasy sprzęt pozwalający na przesył danych z zawrotną prędkością do 54 Mb/s.


2. Support - roczną pomoc techniczną naszych specjalistów w zakresie projektowania sieci, konfiguracji urządzeń, aktualizacji oprogramowania.


3. Gwarancja - półtoraroczna gwarancja producenta na urządzenia.


4. Montaż - montaż urządzeń przez wykwalifikowanych instalatorów.

5. Szkolenie - z zakresu obsługi programu do zarządzania siecią.

KalkulacjaPrzybliżony, sumaryczny koszt od pkt 1 - 5 wynosi maksymalnie 6 tys. zł.

Później rozbudowując sieć koszta są już dużo mniejsze.
Załóżmy, iż na początek ma Pan 10 użytkowników z miesięcznym, atrakcyjnym abonamentem 60 zł i 24 msc umowami na prędkość 4Mb/s


6000 zł dzielimy przez 60 zł z czego wynika iż po około 100 abonamentach wydatek na "zestaw startowy" już się zwraca (tj. po 10 miesiącach). Kolejne 14 miesięcy to już czysty zysk w postaci stałego dochodu 600 zł.


Oczywiście miesięczne profity rosną proporcjonalnie do ilości użytkowników. Dziesięciu użytkowników to zaledwie początek. Wystarczy już 50-ciu, aby cieszyć się stałym źródłem rzędu 3 tys. zł bez wnoszenia już wkładu dodatkowego.


Płatność
"Zestaw
Startowy" można otrzymać również na zasadach leasingu.


Zapraszamy do współpracy!

--Pozdrawiamy Serdecznie!


Robert Piesik
&
Władysław Górny

kom. Wyślij e-mail
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail

SKYPE: robertdeniro25
GG: 3327999


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPINIE O UŻYTKOWNIKU robertpiesik

Pomysł na biznes. Zostań Providerem Internetu Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Danserwis usługi ogulnobudowlane   Następna usługa: Tanio szybko solidnie