favore.pl
Szkoła Języków Obcych EMPiK w Legnicy

Szkoła Języków Obcych EMPiK w Legnicy nr 1596

Lokalizacja: Legnica (woj. dolnośląskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Szkoła Języków Obcych EMPiK w Legnicy
Wyślij e-mail
Rynek 33
59-220 Legnica

tel: 76 862499176 8624991
tel: 76 856513476 8565134
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-21:00
sb: 08:00-13:00
rozwiń
OPIS USŁUGI
Metody nauczania

     Opracowaliśmy własną metodę nauczania: The INSELL Method (Interactional Sequential Language Learning).
Nauka języka wdług metody INSELL polega na opanowaniu i doskonaleniu umiejętności komunikowania się z innymi ludźmi.
Do programu zajęć włączone są takie zagadnienia jak:

- zasady komunikacji w zależnośći od wieku, płci i statusu rozmówcy;
- rytuały porozumiewania się, rejestry i style językowe, zwroty grzecznościowe.

Metoda pomaga w przyswajaniu treści i umiejętności językowych we właściwej kolejności (program uwzglednia zasady optymalnej gradacji tego, co poznajemy przy zapewnieniu powtarzalności). Pozwala także nauczyć się jak samemu pracować nad dalszym rozwijaniem języka i kształcić umiejętność własnej oceny swoich postępów.

W nauce wymowy pomaga autorski program "Sounds Good" do nabycia w Szkole EMPiK


Zajęcia w EMPiKu są praktyczne i urozmaicone: gry, psychozabawy, symulacje czy role-plays przekładają język i jego struktury na konkretne sytuacje, jakie mogą się przytrafić w codziennym życiu.

W EMPiKu korzystamy wyłącznie z podręczników renomowanych firm. Aż trudno się nie pochwalić: efektem ścisłej współpracy jest przyznanie nam tytułów Szkoły Patronackiej Longmana. Autorami niektórych książek wykorzystywanych podczas naszych kursów są lektorzy EMPiKu, z którymi spotkasz się w trakcie zajęć. Jeżeli otworzysz "Maximizer FCE Gold", zobaczysz nazwisko Arka Tkacza z Poznania, a jeśli "Nowa Matura 2005" - Anny Sikorzyńskiej z Warszawy , również autorki popularnej serii "Opportunities".

Nauka w Szkole EMPiK może trwać z różną intensywnością i częstotliwością zajęć w ciągu roku. Najczęściej są wybierane kursy roczne zorganizowane na zasadzie 2-ch spotkań po 2 godziny lekcyjne w tygodniu, ale są też wersje weekendowe: jedno spotkanie w tygodniu w soboty lub piątki. Jeśli chcesz przyspieszyć naukę języka, to warto skorzystać z bardziej intensywnych wersji zajęć, gdzie spotkania odbywają się kilka razy w tygodniu.

 
Legnica - Lektorzy

     Dobry nauczyciel to taki, który potrafi nauczyć. To jest poziom minimum w Szkołach EMPiK, ale oczywiccie mierzymy wyżej. Nasi lektorzy to doskonali nauczyciele. Doskonały nauczyciel to coœ więcej niż dobry: to nauczyciel z osobowością. Potrafi porwać i napełnić pozytywną energią swoich słuchaczy. Nieprzypadkowo właśnie takich nauczycieli z okresu szkoły średniej i wyższej przechowujesz w pamięci. Jesteśmy nieskromni, ale w EMPiKu spotkasz znacznie więcej lektorów z osobowością niż w zwykłej szkole językowej.


Wyślij e-mail
Wyślij e-mail
Uczy języka niemieckiego w SJO Legnica

Wyślij e-mail
Wyślij e-mail
Uczy języka angielskiego w SJO Legnica

Wyślij e-mail
Wyślij e-mail
Uczy języka niemieckiego w SJO Legnica

Wyślij e-mail
Wyślij e-mail
Uczy języka angielskiego w SJO Legnica

Wyślij e-mail
Wyślij e-mail
Uczy języka angielskiego w SJO Legnica

Wyślij e-mail
Wyślij e-mail
Uczy języka włoskiego w SJO Legnica
 
Sprzęt i sale
     W Szkole Języków Obcych EMPiK nasi kursanci spędzają najczęściej cały rok. Dlatego staramy się, aby nasza szkoła było przyjazna i wygodna. Mamy własne, świetnie wyposażone sale, a w takich warunkach nauka języka odbywa się szybciej i skuteczniej.
Magnetofony Barthe są specjalnie wymyślone do nauki języka. Można na nich przyspieszać i spowalniać dźwięk. Do tego mają cyfrową płytę pamięci - czyli można robić powtórki bez przewijania.
Każdy kursant ma indywidualne słuchawki, z których korzysta podczas odsłuchów. Dzięki nim łatwiej opanujesz różnice między tree i three czy ship i sheep.
Video oraz DVD znajduje się w co drugiej sali. Nie służy do oglądania "Terminatora", lecz specjalnych ćwiczeń przyspieszających naukę.
Tu nie ma smutnych białych ścian. Jest ciepły kolor piasku z plaży i specjalne postery, aby można było "łapać" język nawet kątem oka (fachowcy nazywają to "widzeniem peryferyjnym"). Bez obaw - będziemy je często zmieniać.
Rzutnik pozwala zmienić punkt widzenia bez zmiany punktu siedzenia. Rzut oka z książki na kolorowy obraz zajmujący całą ścianę - wszystko staje się prostsze.
A to nasi kursanci pogrążeni w nauce.
To są drzwi na zewnątrz. A za nimi... Internet Cafe dla kursantów EMPiKu: ile chcesz i kiedy chcesz. Pokój lektorski, w którym zapewne kserowane są kolejne testy. Gabinet dyrektora, w którym dyrektora nigdy nie ma, ponieważ chętniej spędza czas na terenie szkoły lub w recepcji na rozmowach z kursantami i pracownikami. Kawa - ratunek dla sów wczesnym rankiem i dla skowronków wieczorem.
 
Legnica - Kursy dziecięce
KIDS LOVE ENGLISH - Kurs Języka Angielskiego dla Dzieci.

Nowoczesny kurs językowy dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat.
Specjalny zestaw ćwiczeń, gier i zabaw pozwala na przejście wszystkich etapów nauki: od oswojenia z dźwiękami języka angielskiego po jego aktywne użycie.

Dzieci spotykają się 2 razy w tygodniu w godzinach popołudniowych. Zajęcia odbywają się w 3 grupach wiekowych, na różnych poziomach zaawansowania. Długość zajęć jest zależna od wieku:

dla dzieci 6-7 lat 45 minut
dla dzieci 8 -10 lat 70 minut
dla dzieci 11-12 lat 90 minut

Lektorzy są specjalnie przygotowani i dobrani do nauczania dzieci. Dzieci uwielbiają zabawę, uwielbiają aktywnie poznawać świat. Pasjonuje je świat obrazów, dźwięków i przedmiotów. Lubią krzyczeć z radości, chą być chwalone i kochane. Nasi lektorzy doskonale o tym wiedzą. Lektorzy EMPiKu uczą dzieci języka angielskiego w taki sposób, w jaki Państwa dzieci uwielbiają to robić.

Podręczniki zostały opracowane przez wiodące w świecie wydawnictwo językowe Longman. Są one doskonale dostosowane do możliwości i zainteresowań dzieci: podręczniki "rosną" wraz z dziećmi. Każdy mały słuchacz otrzymuje specjalny podręcznik i zeszyt ćwiczeń przy zapisie na kurs.

Certfikat - po ukończeniu kursu Kids Love English można przystapić do egzaminu i otrzymać międzynarodowy certyfikat językowy.
Legnica - Kursy wakacyjne
Kursy w lecie - 30% rabatu

Wiadomo wakacje to okres odpoczynku, relaksu, odprężenia. Ale któż z nas może sobie pozwolić na trzy miesiące takiego luksusu. Jeżeli z powodu pracy zawodowej czy z innych przyczyn znajdziesz się w mieście między lipcem a wrześniem, dlaczego nie spożytkować tego czasu na uporządkowanie swoich spraw językowych.

Możesz rozpocząć naukę języka z myślą o kontynuacji w październiku, możesz uzupełnić braki - jeżeli w ciągu minionego roku nawarstwiły się zaległości, dobrze jest powtórzyć poziom, możesz kontynuować naukę i posunąć się do przodu nie marnując czasu czekając na rozpoczęcie nowego roklu szkolnego.

Zapraszamy na wakacyjne kursy przyspieszone:
1 semestr w 1 miesiąc


Zajęcia odbywają się 5 razy w tygodniu po 3 lekcje (135 minut)
Egzaminy Międzynarodowe

     Szkoły językowe mogą prowadzić niektóre egzaminy we własnym zakresie, o ile uzyskają odpowiednie licencje: tak postępuje m.in. LCCI, Pitman, TOEIC czy Instytut Goethego. Na prowadzenie innych egzaminów monopol posiadają ośrodki kulturalne danych państw: Wlk. Brytanii (UCLES), Francji (DALF, DELF), Hiszpanii, Austrii czy Włoch, a szkoły mogą jedynie przygotowywać słuchaczy do takich egzaminów.

Sieć Szkół Języków Obcych EMPiK posiada licencję na prowadzenie egzaminów:
  • City&Guilds (Pitman)
  • LCCI
  • TELC

Szkoła Języków Obcych w Toruniu posiada licencję na przeprowadzanie egzaminów Instytutu Goethego.

Cechą szczególną egzaminów prowadzonych przez SJO EMPiK jest ich znacznie niższa cena niż gdziekolwiek indziej (prosimy porównać!), gdyż egzaminy te traktujemy jako dodatkowe świadczenie na rzecz słuchaczy, a nie jako niezależne źródło dochodów.


Egzaminy, które możesz zdać w SJO EMPiK:


Egzaminy CITY & GUILDS (PITMAN)

Egzaminy organizowane przez City & Guilds of London.

Pitman Qualifications jest egzaminem zarówno pisemnym (IESOL) jak i ustnym (ISESOL), przy czym każda część traktowana jest jako niezależny egzamin, który można przeprowadzić w dowolnym momencie. Wszystkie prace pisemne i odpowiedzi ustne (nagrane na taśmę) oceniane są w Wielkiej Brytanii. Egzamin jest oferowany na 6 poziomach.

Prowadzone są także egzaminy dla dzieci w wieku 10-14 English for Young Learners.

Szkoły Języków Obcych EMPIK są uprawnione do organizowania sesji egzaminacyjnych; zainteresowanych zapraszamy do skontaktowania się z Sekretariatem.


Egzaminy LCCI

Egzaminy organizowane przez London Chamber of Commerce and Industry Examinations Board. Istnieją egzaminy sprawdzające znajomość języka ogólnego (ELSA), jak i cały szereg egzaminów wyspecjalizowanych: English for Business (EFB) na 5 poziomach: może byc tylko pisemny, albo pisemny i ustny; Spoken English for Industry and Commerce (SEFIC) to egzamin ustny oferowany na 5 poziomach.

Szkoły Języków Obcych EMPIK są uprawnione do organizowania sesji egzaminacyjnych; zainteresowanych zapraszamy do skontaktowania się z Sekretariatem.

The European Language Certificates (TELC)

Zestaw egzaminów z języków europejskich TELC jest przygotowany w oparciu o rekomendacje Rady Europy. TELC został opracowany i jest administrowany przez organizacje non-profit WBT będącą członkiem Stowarzyszenia Europejskich Organizacji nadających certyfikaty językowe uznawane na całym świecie. Certyfikat TELC można uzyskać po zdaniu egzaminu, który sprawdza znajomość języka, szczególny nacisk kładąc na umiejętności porozumiewania się a nie na znajomość gramatyki.

Skala egzaminów TELC obejmuje poziomy Rady Europy od A1 do C2, w tym roku dostępne są egzaminy na poziomach od A1 do B2. Egzaminy dla kolejnych języków i poziomów będą wprowadzane w następnych latach. Egzamin składa się z dwóch części: ustnej i pisemnej. Może przystąpić do niego każda osoba, która ukończyła 14 rok życia. W SJO EMPiK można zdać egzamin TELC z następujących języków: niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego i rosyjskiego.


Egzaminy, do których możesz przygotować się
w SJO EMPiK:


Egzaminy Cambridge IESOL

Organizowane przez University of Cambridge Local Examinations Syndicate (UCLES). Wyniki określane są "na stopień", bez podawania dokładnej punktacji, a dyplom jest ważny przez podany na nim okres. Egzaminy składają się z części pisemnej i ustnej. Kandydat musi określić, do którego poziomu egzaminacyjnego przystępuje i przy niepowodzeniu nie otrzymuje certyfikatu na niższym poziomie.

Zdanie egzaminu, poza samą znajomością języka, wymaga też obycia z jego specyficzną formą, czemu służą odpowiednie kursy przygotowawcze.

Egzaminy organizowane są w Polsce przez British Council i odbywają się w ściśle określonych terminach.

FCE (First Certificate in English)

Egzamin potwierdzający znajomość języka angielskiego na poziomie wystarczającym do codziennego porozumiewania się.

CAE (Certificate in Advanced English)

Egzamin potwierdzający znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie.

CPE (Certificate of Proficiency in English)

Egzamin potwierdzający znajomość języka angielskiego na poziomie odpowiadającym znajomości języka u absolwentów dobrych instytutów filologii angielskiej.

BEC (Business English Certificates)

Egzamin oferowany na 3 poziomach, sprawdzający znajomość języka angielskiego dla potrzeb związanych z biznesem.

Szkoły Języków Obcych EMPiK pośredniczą w załatwianiu niezbędnych formalności.


Egzamin TOEFL

Egzamin amerykański. Wyniki określane są punktowo, a poszczególne uczelnie czy pracodawcy w USA określają wymagany przez siebie minimalny wynik punktowy. Egzamin pisemny, w wielu krajach przeprowadzany przy pomocy komputera. Istnieje także odrębny egzamin ustny.


Egzaminy International English Language Testing System (IELTS)

Jest to egzamin z języka angielskiego. Można go zdawać na dwóch poziomach:
ogólnym i akademickim. Egzamin na każdym poziomie składa się z czterech części: słuchania, mówienia, czytania i pisania. Osoby, które zdały egzamin otzrymuja wynik poszczególnych części oraz wynik ogólny (wraz z tabelą interpretacyjną) w skali 1-9. dyplom jest ważny przez 2 lata. Egzamin ogólny jest przydatny dla uzyskania wiz imigracyjnych do Australii, Kanady i Nowej Zelandii. Egzamin przeprwadza kilka razy w roku British Council.


Szkoły Języków Obcych EMPiK prowadzą również kursy przygotowawcze do Nowej Matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym.


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
Szkoła Języków Obcych EMPiK w Legnicy
Wyślij e-mail
Rynek 33
59-220 Legnica

tel: 76 862499176 8624991
tel: 76 856513476 8565134
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-21:00
sb: 08:00-13:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Szkoła Języków Obcych EMPiK w Legnicy - galeria
Szkoła Języków Obcych EMPiK w Legnicy Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 18)
Poprzednia usługa: UWAGA TEPICERKA Samochodowa na ZAMÓWIENIE EXTRA   Następna usługa: Lifting biocybernetyczny BEAUTYTEK! Warszawa