favore.pl
Komputery -  serwis, oprogramowanie, kasy fiskalne

Komputery - serwis, oprogramowanie, kasy fiskalne nr 1650

Lokalizacja: Słupca (woj. mazowieckie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "SELCOM"
Wyślij e-mail
ul. Poznańska 3A
62-400 Słupca

tel: 509 776804509 776804
tel: 63 274301363 2743013
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „SELCOM” powstało w 1990 roku. Od początku naszej działalności specjalizowaliśmy się w wykonywaniu szeroko pojętych usług informatycznych dla klientów instytucjonalnych: urzędów, firm oraz klientów indywidualnych. Od 1993 roku logo "SELCOM" oraz hasło „PROFESJONALIZM w DZIAŁANIU” stały się popularne niemalże w całej Wielkopolsce a firma corocznie notuje ogromy przyrost swoich klientów.
Dzieje się tak, ponieważ na co dzień wypełniamy słowa naszej firmowej maksymy dbając o dobro informatycznych zasobów naszych klientów, podchodząc poważnie i fachowo do każdego postawionego nam problemu.
Posiadamy bardzo duże doświadczenie z zakresu wdrożeń systemów informatycznych, szkoleń pracowników zwłaszcza tych przywarsztatowych oraz opieki nad systemami informatycznymi w ramach umów serwisowych.
Doskonale znamy specyfikę pracy firm o różnym statusie prawnym i merytorykę zagadnień finansowo-księgowych, spraw kadrowo-płacowych i wielu innych. Ponadto posiadamy spore doświadczenie z zakresu wielu specjalności informatycznych: sprzęt komputerowy – sprzedaż, instalacja, konserwacja; oprogramowanie – sprzedaż, instalacja, szkolenia, wdrożenia, bieżąca obsługa; szkolenia ogólne z zakresu informatyki; sieci komputerowe; integracja i optymalizacja systemów informatycznych; doradztwo fachowe z zakresu teleinformatyki – projektowanie, tworzenie planów rozwoju systemów informatycznych, organizacja i doradztwo w przetargach; odzyskiwanie danych – odzyskiwanie utraconych danych, konsultacje; urządzenia fiskalne – sprzedaż, szkolenia, fiskalizacja, naprawa; internet – budowa stron www, sprzedaż serwerów i kont pocztowych, organizacja i optymalizacja kosztów dostępu; audyt informatyczny.
Od kilku lat prowadzimy własny sklep komputerowy, w którym z powodzeniem sprzedajemy sprzęt komputerowy, akcesoria i materiały eksploatacyjne konkurując jakością z najlepszymi i największymi dostawcami w Wielkopolsce oraz cenami nawet z sieciami marketów.
Jako jedyna firma w powiecie słupeckim posiadamy własny profesjonalny serwis, w którym dokonujemy napraw sprzętu, modernizacji, napraw oprogramowania i wszelkich zleconych usług.
Od niedawna sprzedajemy również sprzęt fotografii cyfrowej i wykonujemy odbitki fotograficzne z materiałów cyfrowych.

 

 

SPRZĘT

1. PO PIERWSZE JAKOŚĆ, PO DRUGIE CENA
Oferta sprzętowa PHU „SELCOM” obejmuje bardzo szeroki asortyment sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych i akcesoriów. Sprzedajemy również podzespoły komputerowe do budowy komputerów.
Naszymi dostawcami są najwięksi dystrybutorzy i importerzy w Polsce. Coraz szerszy udział w niektórych segmentach rynku, np. urządzeń do podtrzymywania napięcia, biorą producenci polscy. Najważniejszym celem przyświecającym nam przy wyborze dostawców i technologii montażu zestawów komputerowych jest dla nas wysoka jakość i trwałość oferowanego sprzętu. Zgadzamy się ze stwierdzeniem, że: „Lepsze jest długotrwałe zadowolenie z bezawaryjnej pracy niż krótkotrwała radość z niskiej ceny”.
Wybierając starannie podzespoły składanych przez nas komputerów i szukając najtańszych dostawców w kraju mogliśmy pogodzić wysoką jakość i rozsądną cenę. Dziś z powodzeniem konkurujemy jakością, poziomem technicznym i warunkami serwisu gwarancyjnego z wieloma dostawcami w Wielkopolsce oraz cenami z sieciami marketów.

 

2. ZESTAWY KOMPUTEROWE i SERWERY
W zależności od przeznaczenia sprzętu i zasobności portfela kupującego proponujemy rozwiązania oparte o zestawy komputerowe składane w serwisie PHU „SELCOM” bądź o markowe zestawy renomowanych producentów światowych.
Dobór podzespołów komputerowych podyktowany jest kilkunastoletnim doświadczeniem a celem jest najlepszy stosunek jakości do ceny dla rozwiązań domowych i jak największa wydajność i niezawodność dla rozwiązań biznesowych.
Najczęściej dla serwerów sieciowych polecamy maszyny markowe (COMPAQ i IBM) oparte o specjalizowane platformy serwerowe. Stosunkowo wysoki koszt zakupu rekompensuje długoletnia bezawaryjna praca w reżimie 24 godzinnym w jakim pracuje większość serwerów.

 

3. NOTEBOOKI ZWANE LAPTOP’AMI
Coraz większa liczba użytkowników nie zadowala się komputerem personalnym w pracy czy w domu. Potrzebują rozwiązań mobilnych, pozwalających na korzystanie z danych, pracę nad projektem i komunikację w dowolnym miejscu: w samochodzie, w pociągu, w lesie, na plaży i w innych dziwnych miejscach. Jedyną receptą na takie zapotrzebowania są komputery przenośne – notebooki nazywane inaczej laptopami.
Szybki rozwój sprzętu PC i obniżenie kosztów produkcji zwłaszcza matryc LCD spowodował, że komputery przenośne przestały być sprzętem dla najbogatszych. Aktualnie notebook do pracy biurowej można już kupić za niespełna 3500 zł. Najbardziej wyrafinowane modele laptopów opartych o szybkie procesory Pentium 4, z kartą graficzną GeForce, matrycą LCD 15”, kartą sieciową i modemem oraz napędem combo DVD+CD-RW zadowolą najbardziej wymagających użytkowników osiągając wyniki w testach wyprzedzając całkiem przyzwoite konstrukcje stacjonarne. Obok renomowanych marek TOSHIBA, COMPAQ, IBM, ASUS, dużym zainteresowaniem cieszą się tańsze konstrukcje: ARISTO, KOMPUTRONIK, ACTINA, MAXDATA.
Szczegóły oferty w naszym cenniku.

 

4. NAJLEPSZE WARUNKI GWARANCJI
Zestawy komputerowe produkcji „SELCOM” objęte są specjalną 3 letnią ograniczoną gwarancją co oznacza, że
obejmuje gwarancję sprawnego działania podzespołów komputerowych na okres zgodny ze specyfikacją części zestawu oraz okres darmowego serwisowania przez okres uzupełniający okres gwarancji na podzespoły do 36 miesięcy.
Części składowe zestawów objęte gwarancją producenta, głównie monitory, dobierane są przez nas w taki sposób, aby była ona świadczona przez gwarantów w systemie „od drzwi do drzwi” (ang. Door to door). Taki komponent wysyłany jest do serwisu centralnego firmą spedycyjną na koszt gwaranta i wraca tą samą drogą do użytkownika.
Klientom instytucjonalnym posiadającym umowy serwisowe zapewniamy specjalne warunki serwisu gwarancyjnego:
• naprawy sprzętu w miejscu instalacji
• wypożyczenie na czas dłuższych niż 48 godzin napraw gwarancyjnych sprzętu zastępczego

Wyślij e-mail


5. URZĄDZENIA PERYFERYJNE
Naszym klientom oferujemy bardzo bogatą ofertę urządzeń peryferyjnych do komputerów personalnych. W ofercie mamy urządzenia do użytku domowego, dla małych grup roboczych w małych i średnich firmach oraz urządzenia do ciężkiej pracy współużytkowane przez użytkowników dużych sieci komputerowych.
Oferujemy następujące urządzenia:
• drukarki atramentowe (Hewlett Packard, Canon, Lexmark , Epson, ...)
• drukarki laserowe (OKI, Hewlett Packard, Panasonic, Kyocera, Minolta, Lexmark...)
• drukarki igłowe (OKI, Panasonic)
• drukarki wierszowe (Printronix)
• urządzenia wielofunkcyjne atramentowe i laserowe (Hewlett Packard, Canon, Xerox, Lexmark ...)
• faxmodemy wewnętrzne i zewnętrzne (Zoltrix, Pentagram, U.S.Robotics, Asmax, Microcom, ...)
• skanery (Mikrocom, Mustek, Plustek, Umax, Canon, Hewlett Packard, ...)
• tunery radiowo-telewizyjne (PixelView, AverMedia, ...)
• monitory CRT i panele LCD (AOC, Miro, Belinea, NEC, LG,
• kamery cyfrowe i internetowe (Logitech, Creative, Mediatech, Philips, ...)
• aparaty cyfrowe (patrz rozdział „FOTOGRAFIA CYFROWA”)
• zasilacze awaryjne UPS (Ever, APC, ...)
• klawiatury tradycyjne, bezprzewodowe, multimedialne
• myszy tradycyjne, optyczne, bezprzewodowe
• gamepady, joysticki, kierownice
• głośniki
• kable
• i wiele innych.
Zawsze służymy naszym klientom fachową radą w doborze urządzeń wspierając go analizą kosztów eksploatacji oraz informując najrzetelniej i najpełniej o parametrach technicznych. Szczegóły oferty wraz z cenami znajdziecie Państwo w cenniku.

 

6. PODZESPOŁY KOMPUTEROWE
Dla osób znających głębiej tajniki budowy komputera i chcących samodzielnie zbudować lub zmodernizować własny PC mamy bardzo bogatą ofertę podzespołów komputerowych. Cennik części obejmuje ponad 5000! pozycji. Między innymi są to:
• napędy CD, DVD,
• nagrywarki CD-RW, DVD-RW, DVD+RW
• dyski twarde
• stacje dyskietek
• płyty główne
• obudowy
• pamięci SDRAM, DDR, flash
• karty graficzne GeForce i Ati
• karty muzyczne
• i wiele innych
Część asortymentu jest dostępna od ręki a na pozostałe pozycje czas oczekiwania wynosi zaledwie 1 dzień.
Tak jak zawsze kupujący mogą liczyć na radę naszych pracowników, którzy pomogą dobrać optymalne ze względów technicznych i ekonomicznych rozwiązanieZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "SELCOM"
Wyślij e-mail
ul. Poznańska 3A
62-400 Słupca

tel: 509 776804509 776804
tel: 63 274301363 2743013
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Komputery - serwis, oprogramowanie, kasy fiskalne - galeria
Komputery - serwis, oprogramowanie, kasy fiskalne Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: ARTYSTYCZNE MALOWANIE SCIAN   Następna usługa: Instal TV Naziemnej Satelitarnej Kablowej ! EXTRA!