POMPY VICKERS, POMPA VICKERS 2520VQV10
POMPY VICKERS, POMPA VICKERS 2520VQV10 nr 168733
Lokalizacja: Syców (woj. dolnośląskie)
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,
zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.
Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
INFORMACJE
Cena
0,01 / sztuka
Kontakt
Wysocka
Tech-Serwis
Wyślij e-mail
ul. Obrońców Westerplatte 6
56-500 Syców
tel: 603971655603971655
tel: 79 620 55 5579 620 55 55
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI
Oferujemy pompy i silniki hydrauliczne VICKERS :
Pompy i silniki tłoczkowe :
POMPA VICKERS TYPU PVH57
POMPA VICKERS TYPU PVH74
POMPA VICKERS TYPU PVH98
POMPA VICKERS TYPU PVH131
POMPA VICKERS TYPU PVE12
POMPA VICKERS TYPU PVE19/21
POMPA VICKERS TYPU PVE27
POMPA VICKERS TYPU PVE35
POMPA VICKERS TYPU PVE47
POMPA VICKERS TYPU PVE62
POMPA VICKERS TYPU PVB5/6
POMPA VICKERS TYPU PVB45A
POMPA/SILNIK VICKERS TYPU PVB45     , MPVB45
POMPA/SILNIK VICKERS TYPU PVB90     , MPVB90
POMPA VICKERS TYPU PVQ10/13
POMPA VICKERS TYPU PVQ20/32
POMPA VICKERS TYPU PVQ25
POMPA/SILNIK VICKERS TYPU (M)PFB/(M)MFB 5/6
POMPA/SILNIK VICKERS TYPU (M)PFB/(M)MFB10/15
POMPA/SILNIK VICKERS TYPU PFB/(M)MFB20/29
POMPA/SILNIK VICKERS TYPU PFB/MFB45
POMPA VICKERS TYPU PFB90
Pompy łopatkowe VICKERS:
POMPA VICKERS TYPU 25V & 25VQ (VT*)
POMPA VICKERS TYPU 30V & 30VQ
POMPA VICKERS TYPU 35V & 35VQ (VT*)
POMPA VICKERS TYPU 45V & 45VQ (VT*)
POMPA VICKERS TYPU 50V
POMPA VICKERS TYPU 2520V & 2520VQ
POMPA VICKERS TYPU 3520V & 3520VQ
POMPA VICKERS TYPU 3525V & 3525VQ
POMPA VICKERS TYPU 4520V & 4520VQ
POMPA VICKERS TYPU 4525V & 4525VQ
POMPA VICKERS TYPU 4535V & 4535VQ