favore.pl
Serwis wózków widłowych Piła

Serwis wózków widłowych Piła nr 171653

Lokalizacja: Piła (woj. wielkopolskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Maciej Nicoński
Serwis wózków widlowych
Wyślij e-mail
Piła
tel: 692281677692281677
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

Serwis i naprawy wózków widłowych PIŁA

 części zamienne, przeglądy UDT wózków widłowych Toyota, Hyster, Nissan, Komatsu, Linde, Still i innych czołowych wózków widłowych elektrycznych i spalinowych.Wyślij e-mail /home/serwis_oferta.jpg" alt="serwis i czesci zamienne wozkow widlowych pila" />

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych Klientów prowadzimy serwis, naprawy i przeglądy wózków widłowych w Pile i woj wielkopolskim. Dla zapewnienia ciągłości pracy pracujemy 24 godziny na dobę. Regularny udział w szkoleniach zorganizowanych przez producentów wózków widłowych i szeroki wachlarz części zamiennych pozwala naszym mechanikom na szybką lokalizację i naprawę uszkodzenia. Ponadto posiadamy ponad 15000 pozycji części zamiennych do Państwa dyspozycji. Nasi doświadczeni inżynierowie biorą osobistą odpowiedzialność za właściwą realizację każdego zadania. Naszym celem jest zapewnienie Państwu szybkiej, nie przekraczającej 4 godzin reakcji serwisu na zgłoszenie usterki serwisowej w godzinach pracy naszego biura. W pozostałym czasie zawsze mogą się Państwo skontaktować z naszymi pracownikami, którzy postarają się zapewnić pomoc w rozwiązaniu problemu. Nasza profesjonalna obsługa zorganizuje wizytę serwisanta wózka widłowego w Pile. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom informatycznym, szczegółowe zlecenie jest automatycznie wysyłane do serwisanta, który ze względu na aktualną lokalizację najlepiej obsłuży Państwa w danym przypadku.

"Full Serwis" wózków widłowych

Odpowiedzialność za stan techniczny wózków widłowych zostaje przeniesiona na nasz serwus wózkow widlowych. W ramach tej usługi gwarantujemy:

  • systematyczne przeglądy i Wyślij e-mail wózków widłowych róznych marek
  • naprawy uszkodzeń powstałych podczas eksploatacji wózka widłowego
  • dostawa i montaż wszystkich części zamiennych do wszelkiego typu wózków widłowych elektrycznych i spalinowych
  • regularne wymiany olejów do wózków widłowych
  • harmonogram przeglądów okresowych OT-1 i wykonanie ich w wyznaczonym terminie
  • miesięczne informacje o stanie technicznym wózków widłowych i zalecanych remontach
  • harmonogram remontów wózków widłowych
  • zastępczy wózek widłowy na czas remontu
  • utylizacja i odwóz zużytych części i płynów technicznych
  • preferencyjne ceny dla części zamiennych i wynajmu wózka na czas remontu

Konserwacja wózków widłowych

Przeprowadzamy ją zgodnie z wymogami Urzędu Dozoru Technicznego. Nasi serwisanci posiadają stosowne świadectwa kwalifikacji, uprawniające do konserwacji wózków widłowych. Przygotowujemy pełną dokumentację techniczną, niezbędną do dokonania odbioru wózka przez UDT.

Przeglądy UDT wózków widłowych

Wykonujemy przeglądy okresowe na wezwanie klienta oraz w ramach stałej umowy. W zależności od typu wózka i jego aktualnego stanu technicznego, ustalamy niezbędne okresy przeglądów.

Naprawy i remonty podzespołów mechanicznych i hydraulicznych wózków widłowych

Naprawy przeprowadzamy zarówno u klienta, jak i we własnych warsztatach. Posiadamy samochód specjalny do transportu wózków. Remonty wykonujemy w pełnym zakresie, obejmującym silniki, skrzynie biegów, układ podnoszenia, hydrauliczny, jezdny. W razie potrzeby instalujemy dodatkowe wyposażenie, na przykład kabiny czy osprzęt specjalistyczny. Na wykonane przez nas naprawy i remonty udzielamy sześciomiesięcznej gwarancji, a na czas naprawy oferujemy wózek zastępczy.

WYNAJEM Wózków widłowych Piła

W niektórych przypadkach, Wyślij e-mail urządzeń do transportu wewnętrznego jest korzystniejszy niż zakup na własność

Rozwiązania wynajmu proponowane przez naszą firmę pozwalają optymalnie inwestować w środki w zakresie prowadzenia podstawowej działalności.

Dzięki wynajmowi z wyprzedzeniem można przewidywać poziom kosztów i optymalizować ich wielkość poprzez dopasowanie rozmiaru floty, niezbędnej do realizacji strategicznych dla firmy celów.
Wynajem pozwala również dostosować wielkość floty wózków do chwilowo zwiększonych obciążeń i nieprzewidzianych okoliczności.

Oferujemy szeroką gamę umów wynajmu wózka widłowego
Wyślij e-mail
Umowy Wynajmu proponowane przez nas dostosowywane są do wymagań i potrzeb klienta. Wynajem Długoterminowy wózka widłowego daje korzyści płynące z używania wózków, a jednocześnie ogranicza problemy wynikające z posiadania własnych wózków.

Wynajem Krótkoterminowy pozwala na szybką reakcję na zaistniałą sytuację (np. nagły wzrost zamówień), pozwalając nadal zachować przewidywalność kosztów i uproszczenie zarządzania flotą wózków.

Nasze działania związane z Wynajmem mają na celu zwiększenia oferty, elastyczności Państwa Firmy. Niezależnie czy potrzebują Państwo wynajmu krótko -, średnio, -lub długoterminowego, jesteśmy solidnym partnerem, który pomoże w analizie kosztów transportu wewnętrznego, a także przedstawi rozwiązania pozwalające rozwiązać problemy w tym zakresie. Istnieje możliwość wynajęcia wózka widłowego w raz z operatorem.

nowe wózki widłowe HySTER, części zamienne do wózków widłowych Mitsubischi, Hyster, Manitou, Toyota, Nissan i innych elektrycznych i spalinowych czołowych wózków widłowych na terenie woj. wielkopolskiego i PIŁY, wózki widlowe piła, osprzet do wózków widłowych Piła, widły, obrotnice, chwytaki Wyślij e-mail , pozycjoner wideł, przesuw boczny wideł, układy hydrauliczne, rozdzielacze hydrauliki piła, naprawa wózka widłowego pila, używane wózki widłowe i ładowarki teleskopowe pila, wynajem wózków widłowych spalinowych i elektrycznych w Pile.

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
Maciej Nicoński
Serwis wózków widlowych
Wyślij e-mail
Piła
tel: 692281677692281677
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU serwiswozkow
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
pila serwis i wynajem wozkow widlowych - Serwis wózków widłowych Piła
Serwis wózków widłowych Piła Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 14)
Poprzednia usługa: Realizacja zarządzeń pokontrolnych WIOŚ   Następna usługa: 100% NOWY TONER Q2612A HP 1010 UPS GRATIS ! F - VAT !