Pozycjonowanie

Pozycjonowanie nr 172623

Lokalizacja: cała PolskaWięcej: www.e-zlobek.pl

INFORMACJE
Użytkownik
mtginvestment ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Radosław Bohonos
RadBo Group
Wyślij e-mail
Powstańców Śl. 111/19
53-350 Wrocław

tel: 48 608 629 118
www.mtginvestment.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
www.mtginvestment.pl
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Pomagamy z pasją rozwijać się
naszym klientom
MTG Investment (RadBo Group)
Powstańców Śl. 111/19
53-350 Wrocław
 

Dopiero zaczynasz lub juz prowadzisz biznes i pewnie zastanawiasz się czy warto zainwestować w stronę internetową Możesz myśleć, że nie jest Ci potrzebna, bo przecież prowadzisz małą firmę i możesz jednocześnie uświadomić sobie, że obecnie ponad 16 milionów Polaków każdego miesiąca szuka w Internecie produktu, usługi, firmy czy informacji. Ciekawe?

To, że nie masz jeszcze swojej strony sprawia, że trudno jest odnaleźć Twoją Firmę i można powiedzieć, że strona internetowa jest obecnie wizytówką każdej firmy i podstawą jej rozwoju. Dzięki profesjonalnie stworzonej stronie, odwiedzający i potencjalny klient nawiązuje pierwszy kontakt z Twoją Firmą, odnosi pierwsze wrażenie, które może zaowocować współpracą, zakupem i bliższym kontaktem z Firmą. Możesz, zatem myśleć, że posiadanie strony jest kosztowne i nie jest potrzebne Tobie i możesz jednocześnie zdać sobie sprawę, że dzięki posiadaniu strony stajesz się bardziej widoczny w sieci, bardziej wiarygodny dla swoich klientów i masz możliwość nawiązania z klientami pierwszego kontaktu i zachęcenia ich do dalszej współpracy.

Dzięki profesjonalnej stronie możesz odnieść korzyści dla swojego biznesu, możesz ułatwić kontakt swoim klientom oraz możesz pochwalić się swoimi osiągnięciami i wyróżnieniami i dzięki temu zwiększyć zaufanie i zainteresowanie wśród klientów.

Strona internetowa stanowi podstawę funkcjonowania biznesu w obecnym świecie i zapewnia możliwość przedstawienia Firmy, prezentacji produktów oraz zespołu i dzięki temu Firma staje się bardziej wiarygodna a klient ma możliwość zapoznania się z jej profilem i ofertą bez konieczności wyjazdu.

Korzyścią z posiadania strony internetowej jest również możliwość zaprezentowania referencji od swoich kontrahentów i klientów i dzięki temu zwiększenie zaufania wśród potencjalnych klientów.

Być może juz teraz zaczynasz uświadamiać sobie jak ważne staje się posiadanie strony internetowej i być może masz już wizję jak chciałbyś, aby Twoja strona wyglądała lub też zaczynasz słyszeć dźwięk telefonu od Twoich klientów a liczba odwiedzających stronę stale rośnie i rośnie jednocześnie Twoja sprzedaż a Firma zaczyna się rozwijać w szybszym tempie. Kiedy już pojawią się obrazy, odczucia lub dźwięki możesz napisać do nas mail lub zadzwonić telefonicznie, abyśmy mogli omówić szczegóły współpracy.

Korzyści dla naszego klienta:

- profesjonalne rozwiązania internetowe

- indywidualne podejście

- profesjonalną obsługę w całym procesie sprzedaży oraz posprzedażowym

- kreatywne rozwiązania

- pomoc w promocji strony

- pomoc w napisaniu tekstów na stronę w języku korzyści dla klienta

 

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU mtginvestment
Pozycjonowanie - galeria
Pozycjonowanie Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Przeprowadzki - Transport Mebli   Następna usługa: JANTUR , Przewóz, przewozy osób do Niemiec JANTUR