favore.pl
Sieci komputerowe, Internet, Serwis komputerowy...

Sieci komputerowe, Internet, Serwis komputerowy... nr 1739

Lokalizacja: Jaworzno (woj. śląskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Postępu 14A, 02-676Warszawa.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
13 / miesiąc
Kontakt
Joanna Macek-Czuszek
ART-COM
Wyślij e-mail
Grunwaldzka 120
43-600 Jaworzno

tel: 32 616265132 6162651
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI
O FIRMIE: 
 Firma ART-COM Joanna Macek-Czuszek powstała 1 września 1994 roku w Jaworznie. Została założona przez dwie osoby: Joannę Macek-Czuszek oraz Krzysztofa Czuszek z założeniem, że będzie niewielką rodzinną firmą, która będzie starała się zaspokoić potrzeby klientów związane z "raczkującą" w owych czasach branżą informatyczną. W początkowej fazie działalności Firma ART-COM zajmowała się głównie składaniem, konfiguracją i serwisowaniem sprzętu komputerowego, sprzedażą akcesoriów komputerowych, gier oraz oprogramowania użytkowego. Początkowo siedzibę firmy stanowił jeden lokal użytkowy o powierzchni 25 m2.

    Na początku 1995 roku został zatrudniony pierwszy pracownik. Po upływie roku firma rozwinęła się na tyle, iż aby zaspokoić potrzeby stale wzrastającej liczby klientów oraz stworzyć dogodne warunki pracy, dla pracowników których liczba wzrosła do czterech osób, konieczne było powiększenie powierzchni użytkowej firmy do 140 m2. Reorganizacje przeprowadzone w 1996 roku pozwoliły wyodrębnić w firmie poza Administracją dwa dodatkowe działy: Dział Handlowy (DSP) oraz Serwis (SER). W ramach dalszego doskonalenia oraz poszerzania swojej oferty w roku 1997 roku, po przeprowadzeniu specjalistycznych szkoleń personelu, Firma ART-COM powiększyła zakres swojej działalności o sprzedaż oraz serwisowanie urządzeń fiskalnych. Pozwoliło to po raz kolejny w szybkim czasie zapełnić tworzącą się na rynku lukę i wyjść naprzeciw potrzebom klienta.

    Kolejnym i jak się później okazało szalenie istotnym czynnikiem rozwoju firmy było wyspecjalizowanie się w zakresie kompleksowej obsługi informatycznej Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo - Kredytowych, uwieńczone zawarciem w 1998 roku umów serwisowych z takimi firmami jak: SKOK "Jaworzno" w Jaworznie, SKOK "Jan Kanty" w Jaworznie, SKOK "Janina" w Libiążu, SKOK "Unia" w Lędzinach. Jak pokazał czas współpraca ta pozwoliła obu stronom czerpać wiele satysfakcji z wzajemnej współpracy oraz w dużym stopniu przyczyniła się do dynamicznego rozwoju partnerów. Rok ten był istotny dla firmy również ze względu na to, że jej kierownictwo podjęło w nim kolejną strategiczną decyzję, jaką było wejście na rynek usług telekomunikacyjnych. Wynikiem tego było uzyskanie w dniu 6 czerwca 1998 roku od Ministerstwa Łączności RP Koncesji Nr 372/98/I na świadczenie usług telekomunikacyjnych w zakresie dostępu do sieci Internet. Umożliwiło to pozyskanie kolejnej grupy klientów (m.in. Elektrowni Jaworzno III S.A. - Umowa na instalację i uruchomienie sieci Internet na terenie zakładu) i okazało się być jednym z najbardziej perspektywicznych działań stymulujących rozwój firmy. W roku tym Firma ART-COM uzyskała tytuł Autoryzowanego Sprzedawcy produktów Firmy Microcom oraz Autoryzowanego Partnera Techmex S.A.; Certyfikat poświadczający przyznanie przez Corel Corporation tytułu: Autoryzowany Sprzedawca OEM na rok 1998; również w tym roku Firma Soft-Tronik Polska S.A. - producent komputerów GULIPIN przyznała Firmie ART-COM tytuł "Najlepszego Resellera Komputerów GULIPIN"; Firma uzyskała również Certyfikat zakończenia z sukcesem szkolenia PANDUIT Network Cabling System PAN-NET oraz Novell IntranetWare: Administrowanie systemem NetWare 4.11. W roku 1998 Firma ART-COM podpisała Kodeks Honorowy BSA (Business Software Alliance) organizacji prowadzącej aktywną walkę z wszelkimi przejawami "piractwa komputerowego"

    Konsekwencją działań zapoczątkowanych w 1998 było to, że kolejny rok spowodował zwiększenie zatrudnienia oraz co za tym idzie powiększenie powierzchni firmy do 270 m2. Powstał również nowy Dział Sieci i Internetu (DSI), specjalizujący się w pracach integracyjnych, projektowaniu i budowie sieci teleinformatycznych oraz ogólnie rzecz ujmując outsourcingiem informatycznym.

    W roku 1999 Firma ART-COM ma już ugruntowaną, silną pozycję na rynku lokalnym. Cieszy się zaufaniem i stałymi kontaktami handlowymi zarówno z jednostkami budżetowymi, takimi jak: Urząd Miejski w Jaworznie, Szpital Miejski, Górniczy Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego, szeregiem Szkół z terenu Miasta Jaworzna, jak i dużymi firmami stanowiącymi wizytówkę naszego Miasta jak: Elektrownia Jaworzno III S.A. (wchodząca w skład Południowego Koncernu Energetycznego S.A.), czy Zakład Górniczo-Energetyczny Jaworzno III S.A., spełnia też potrzeby szeregu prywatnych firm lokalnych.

    W swojej działalności nie pozostaje obojętna na potrzeby młodzieży. Przez szereg lat przy współpracy z Urzędem Miejskim oraz Miejskim Centrum Kultury i Sportu współorganizowała imprezy pod tytułem "Ferie z komputerem", na których młodzi ludzie mieli możliwość bez opłat zapoznać się z działaniem sprzętu komputerowego oraz Internetu. Mając na uwadze bardzo duże zainteresowanie tym tematem firma postanowiła stworzyć pierwszy w Jaworznie Klub Internetowy. Pomysł ten okazał się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę, wzbudził zainteresowanie nie tylko wśród młodzieży, ale też uzmysłowił Firmie wielkie zapotrzebowanie na usługi związane z dostępem do sieci Internet w każdej grupie wiekowej i zawodowej. Było to impulsem inicjującym próbę stworzenia taniej i dobrej jakościowo oferty dostępu do Internetu dla "przeciętnego Kowalskiego". W 1999 roku ART-COM ukończyła z wynikiem pozytywnym szkolenie w zakresie Montażu i podstawowego serwisu central telefonicznych typu DCT 200. Uzyskała tytuł 3Com Networking Partner na rok 1999 - przyznawany jedynie firmom mogącym zapewnić sprawną obsługę klienta w zakresie projektowania i integracji sieci opartych na rozwiązaniach sieciowych firmy 3Com. Kolejnym wyróżnieniem było uzyskanie od Corel Corporation Certyfikatu Autoryzowany Sprzedawca OEM na rok 1999.

    W roku 2000 Firma prowadzi intensywne prace mające na celu doskonalenie jakości usług świadczonych na rzecz naszych Klientów. ART-COM uzyskuje status Autoryzowanego Przedstawiciela Optimus S.A. w zakresie usług serwisowych dla produktów OPTIMUS. Uzyskuje dyplom zakończenia z wynikiem pozytywnym kursu AMP ACT SM I INSTALLING STRUCTURED CABLING SYSTEMS. Firma zawiera też szereg umów na dostawę Internetu dla klientów komercyjnych, zapewniających im nieprzerwany, 24-godzinny dostęp do sieci. Rozpoczynają się też prace nad projektem "jawnet.pl" mającym na celu budowę osiedlowych sieci komputerowych z nieograniczonym dostępem do Internetu. W roku tym powstaje również informacyjny serwis internetowy dotyczący życia w mieście Jaworznie Wyślij e-mail

    W roku 2001 Firma uzyskuje dyplom zakończenia z wynikiem pozytywnym kursu AMP ACT SM II CERTIFYING & TROUBLESHOOTING PREMISES CABLING SYSTEMS. Można powiedzieć, że jest to szczególnie ważny rok dla rozwoju projektu "jawnet.pl". W grudniu tego roku po wielu miesiącach testów zostały zawarte pierwsze umowy z klientami indywidualnymi, którzy uzyskali status abonentów sieci należącej do ART-COM. W roku tym Firma ART-COM uzyskuje również od Firmy Novell tytuł Certified Novell Administrator (CNA).

    Rok 2002 przynosi Firmie tytuł Autoryzowanego Partnera MICROCOM. Na zakończenie tego roku projekt "jawnet.pl" ma już 474 abonentów zamieszkujących dwa największe osiedla mieszkaniowe Jaworzna, Osiedle Stałe oraz Osiedle Podłęże; firma może się też poszczycić 55 klientami komercyjnymi na dostęp do Internetu zarówno z terenu miasta Jaworzna, jak i jego okolic. Dalszy dynamiczny rozwój firma notuje też w ramach trwającej nadal współpracy ze Spółdzielczymi Kasami Oszczędnościowo - Kredytowymi z terenu całego kraju.

    Rok 2003 jest dla Firmy rokiem wielkich przemian. Wynikają one głównie z faktu wdrożenia w tym roku Systemu Zarządzania Jakością według norm Wyślij e-mail . W sierpniu roku 2003, Firma ART-COM uzyskała certyfikaty: od Jednostki Certyfikującej RWTŰV Polska potwierdzający spełnienie wymagań normy PN-EN ISO 9001:2001 Nr rejestracyjny AC 90/1119/88402003 oraz od Jednostki certyfikującej TŰV CERT potwierdzający spełnienie wymagań normy ISO 9001:2000/EN ISO 9001:2000 Nr rejestracyjny Wyślij e-mail .

    Rok 2004 upływa pod znakiem budowy własnej infrastruktury światłowodowej na terenie miasta Jaworzna oraz podłączaniem do niej kolejnych setek abonentów prywatnych, na koniec roku ich liczba dochodzi do 3000. Równierz w tym roku wygrywamy oraz realizujemy przetarg na Monitoring miasta Jaworzna.

    W czerwcu tegoż toku Firma ART-COM uzyskała od Firmy APC tytuł Autoryzowanego Partnera APC oraz status APC Reliability Provider Partner. W lipcu uzyskaliśmy Certyfikat Wireles by D-Link od Firmy D-Link. W październiku pracownicy naszej Firmy brali udział w szkoleniu "Projektowanie Systemów Okablowania Strukturalnego Molex Premise Networks" organizowanym przez Molex Premise Networks. W wyniku tego szkolenia uzyskali uprawnienia Autoryzowanego Projektanta Systemów Okablowania Strukturalnego Molex Premise Networks. Również w październiku tego roku pracownicy Firmy uzyskali certyfikaty Autoryzacji Technicznej dla Dealerów oprogramowania CDN Klasyka oraz status partnerski Autoryzowanego Resellera Allied Telesyn International.

    Swymi działaniami staramy się jak najbardziej poszerzyć wachlarz oferowanych usług oraz dążymy do jak największej satysfakcji klienta z naszej aktualnej oferty. W dalszym ciągu kontynuujemy prace związane z rozbudową sieci jawnet.pl, na koniec listopada mogliśmy się pochwalić ponad 1500 abonentów. Również w listopadzie rozpoczęliśmy prace nad projektem jawman.pl dla "non-profit" mającym na celu zapewnienie dostępu do Sieci Internet dla placówek edukacyjnych na terenie naszego miasta za symboliczną złotówkę.

    Pozostajemy otwarci na wszelkie propozycje, sugestie i uwagi dotyczące działania naszej Firmy, czy też oferowanych przez nią towarów i usług. Mamy nadzieję, że dzięki pomocy naszych KLIENTÓW uda nam się pełniej zaspokoić ich potrzeby.

OFERTA DOSTĘPU DO SIECI:   Jeśli jeszcze nie masz w domu dostępu do Internetu lub jeśli sposób, w jaki go dotychczas uzyskujesz ci nie odpowiada, to świetnie trafiłeś !


Mamy dla Ciebie niezwykle atrakcyjną ofertę:

dot dostęp do Internetu w Twoim domu przez 24 godziny na dobę, bez ograniczeń w ilości przesyłanych danych!
dot szerokopasmowe łącze stałe, bez blokowania linii telefonicznej,
dot dostęp do zasobów sieci jawnet.pl, czyli Multimedialnej Optycznej Sieci Miejskiej dla Jaworzna, wyjątkowej na skalę kraju lokalnej inicjatywie, skupiającej już kilka tysięcy użytkowników!
dot opłatę instalacyjną już od 0,01 PLN BRUTTO
dot stałe miesięczne koszty dostępu od 13,00 PLN BRUTTO, bez względu na czas i sposób korzystania z Sieci,

Jeśli podoba Ci się nasza oferta to nie czekaj, gdyż już teraz możesz:

dot wykonać telefon pod numer 7522333,
dot wysłać e-mail na adres Wyślij e-mail ,
dot odwiedzić siedzibę naszej firmy, ul. Grunwaldzka 120, w godzinach od 9 do 18,
(sobota od 10 do 14), i zarejestrować swoje zainteresowanie podłączeniem do naszej sieci.

Jeśli jesteś zdecydowany, i pewny swojej chęci przyłączenia się do jawnet.pl odwiedź naszą siedzibę w celu podpisania umowy abonenckiej (musisz posiadać przy sobie dokument tożsamości).

Dołącz do największej i najbardziej zaawansowanej sieci w naszym mieście, obsługiwanej przez lokalną, stabilną firmę o 14-letnich tradycjach i ugruntowanej pozycji na rynku!
 
USŁUGI:
dot Serwis 24 godziny, obsługa zgłoszeń i pomoc techniczna całą dobę, maksymalnie 48 godzin do usunięcia ewentualnej usterki.
dot Profesjonalny, scentralizowany system antywirusowy i antyspamowy dla poczty elektronicznej abonentów.
dot Dostęp do szybkiego, lokalnego serwera ftp, o pojemności 1.7 (1700GB).
dot Dostęp do forum dyskusyjnego sieci jawnet.pl, skupiającego naszych użytkowników w lokalną wirtualną społeczność.
dot Dostęp do szybkiego lokalnego serwera grup dyskusyjnych (News)
dot Dostęp do lokalnych, szybkich serwerów gier sieciowych ,które są dostępne również z Internetu
dot Dostęp do centralnego i lokalnych osiedlowych buforujących serwerów W3Cache, znacząco przyśpieszających ładowanie się częściej odwiedzanych stron WWW
dot Dostęp do codziennie aktualizowanego serwisu informacyjnego sieci jawnet.pl
dot Stały adres IP w sieci lokalnej.
dot Do dwóch stron WWW z prostym do zapamiętania adresem www.moje-konto.jawnet.pl.
dot Do dwóch baz danych MySQL z prostym do obsługi panelem administracyjnym.
dot Konta pocztowe z łatwym systemem obsługi przez przeglądarkę WWW.
dot Wiele innych usług dostępnych TYLKO w naszej sieci, szczegóły i aktualne promocje są zawsze publikowane na tej stronie.
 
OPŁATY INSTALACYJNE:
dot Przyłączenie do sieci jawnet.pl i Internetu pierwszego komputera abonenta w sieci stacjonarnej
(dostęp przewodowy w budynkach wielorodzinnych - blokach):
- koszt instalacji: 490 PLN
- obowiązująca, promocyjna opłata instalacyjna: 0,01 PLN
- minimalny okres obowiązywania umowy: 12 miesięcy
- usługa zawiera: kartę sieciową, komplet okablowania, wykonanie przyłącza, konfigurację komputera.

dot Przyłączenie do sieci jawnet.pl i Internetu kolejnego (maksymalnie 5) komputerów abonenta w sieci stacjonarnej
(dostęp przewodowy w budynkach wielorodzinnych - blokach):
- koszt instalacji: 490 PLN
- obowiązująca, promocyjna opłata instalacyjna: 49 PLN
- minimalny okres obowiązywania umowy: 12 miesięcy
- usługa zawiera: kartę sieciową, komplet okablowania, wykonanie przyłącza, konfigurację komputera.

dot Przyłączenie do sieci jawnet.pl i Internetu pierwszego komputera abonenta w sieci bezprzewodowej
(radiodostęp w paśmie 2.4 GHz do budynków wolnostojących, jednorodzinnych):
- koszt instalacji: 490 PLN
- minimalny okres obowiązywania umowy: 12 miesięcy
- usługa zawiera: kartę sieciową, komplet okablowania, antenę, wykonanie przyłącza, konfigurację komputera.

dot Przyłączenie do sieci jawnet.pl i Internetu kolejnego (maksymalnie 5) komputerów abonenta w sieci bezprzewodowej
(radiodostęp w paśmie 2.4 GHz do budynków wolnostojących, jednorodzinnych lub wielorodzinnych):
- koszt instalacji: od 490 PLN (według faktycznych kosztów instalacji)
- obowiązująca, promocyjna opłata instalacyjna: 199 PLN
- minimalny okres obowiązywania umowy: 12 miesięcy
- usługa zawiera: karty sieciowe dla komputerów w lokalizacji, punkt dostępowy, koncentrator Ethernet , komplet okablowania, wykonanie przyłączy, konfigurację komputerów.

OPŁATY EKSPLOATACYJNE:
Nazwa taryfy STANDARD MEDIUM OPTIMUM EXTREMUM
Prędkość pobierania danych
(download)
do
1 Mbit/s
do
2 Mbit/s
do
3 Mbit/s
do
4 Mbit/s
Prędkość wysyłania danych
(upload)
do
1 Mbit/s
do
2 Mbit/s
do
3 Mbit/s
do
4 Mbit/s
Limit
pobierania danych
BRAK BRAK BRAK BRAK
Opłata abonamentowa za pierwszy komputer w lokalizacji abonenta 49 PLN 65 PLN 99 PLN 114 PLN
Opłata abonamentowa w Wyślij e-mail już od 13 PLN 27 PLN 49 PLN 69 PLN
Opłata abonamentowa za kolejny (maksymalnie 5) komputer w lokalizacji 1 PLN 1 PLN 1 PLN 1 PLN

OPŁATY ZA INNE USŁUGI I OPCJE
Wyślij e-mail ) z przyczyn bezpieczeństwa, po ustąpieniu aktywności wirusów i trojanów korzystających z ww. portów zostanie przywrócona.
dot Firma ART-COM nie pobiera żadnych opłat gotówką lub w jakiejkolwiek innej formie przed uruchomieniem usługi i podpisaniem Protokołu Uruchomienia Usługi (formularz PUU)! Płatności za wszelkie dodatkowe usługi (np.: interwencje serwisowe, przeniesienia przyłączy) świadczone na rzecz abonenta w okresie obowiązywania umowy należy uiszczać po otrzymaniu faktury. Jedynymi formami uiszczania opłat są: przelew, wpłata na konto lub osobiście gotówką w kasie siedziby firmy, wyłącznie na podstawie otrzymanej przez Abonenta faktury.
dot Wysokie skomplikowanie instalacji bezprzewodowej (strome dachy, długie kable, specjalne anteny) może spowodować zwiększenie kosztów instalacji.
dot Przepustowość łącza podana w tabeli jest dostępna dla abonenta poza godzinami
szczytu (8.00 - 0.00), w godzinach szczytu przepustowości maksymalne wynoszą: Standard 0,5 Mbit/s, Medium 1 Mbit/s, Optimum 1,5 Mbit/s, Extremum 2 Mbit/s.

Cennik obowiązuje od dnia 12 Luty 2007 r.
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail


dot Zmiana taryfy na wyższą: 0 PLN
dot Zmiana taryfy na niższą: 30 PLN
dot Zawieszenie usługi na 1 miesiąc (nie częściej niż raz w roku): 25 PLN
dot Opłata Reinstalacyjna (przywrócenie dostępu do sieci po odłączeniu z winy abonenta): 50 PLN
dot Uruchomienie publicznego adresu IP (DNAT . Destination Network Adres Translation, czyli pełnego, dwukierunkowego przekierowania portów) dla jednego komputera abonenta: 0 PLN
dot Opcjonalna opłata abonamentowa za publiczny adres IP dla jednego komputera: 1 PLN (niedostępny w taryfie STANDARD)
dot Nieuzasadnione wezwanie serwisu: 15 PLN (dotyczy usunięcia usterek leżących po stronie klienta).
dot Opłata za 1 godzinę pracy serwisanta: 40 PLN (dotyczy czynności wykonywanych w lokalizacji klienta trwających powyżej 15 minut)

UWAGI:


dot Wszystkie wymienione w cenniku kwoty są cenami brutto (zawierają podatek VAT) dla umów podpisanych na czas nieokreślony, lecz nie krótszy niż 12 miesięcy.
dot Firma ART-COM oferuje usługę dla lokalizacji znajdujących się w zasięgu sieci jawnet.pl.
dot Taryfy wyższe niż STANDARD dostępne są w wybranych lokalizacjach posiadających możliwości techniczne dla uruchomienia usługi.
dot Zmiana taryfy możliwa jest po podpisaniu aneksu do umowy abonenckiej w siedzibie firmy ART-COM, wszelkie zmiany są wykluczone w wypadku posiadania przeterminowanych płatności lub innych przyczyn regulaminowych.
dot Zamówione zmiany w taryfach wchodzą w życie w godzinach porannych pierwszego dnia następnego miesiąca po zamówieniu/aneksowaniu umowy.
dot W sieci jawnet.pl zablokowana jest możliwość korzystania z transmisji na portach 130-140/UDP/TCP, oraz 445/TCP (interwencyjnie innych opublikowanych na stronie


   Firma ART-COM przygotowała dla swoich abonentów stale poszerzany zestaw usług, między innymi:Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Cena
13 / miesiąc
Kontakt
Joanna Macek-Czuszek
ART-COM
Wyślij e-mail
Grunwaldzka 120
43-600 Jaworzno

tel: 32 616265132 6162651
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Sieci komputerowe, Internet, Serwis komputerowy... - galeria
Sieci komputerowe, Internet, Serwis komputerowy... Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 11)
Poprzednia usługa: Nauka gry - skrzypce, fortepian, keyboard, gitara   Następna usługa: Kurs Prawa Jazdy A i B