favore.pl
Oberon 16. 08  Bielsk Podlaski  DETOX syrop neera

Oberon 16. 08 Bielsk Podlaski DETOX syrop neera nr 174520

Lokalizacja: Bielsk Podlaski (woj. podlaskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Użytkownik
anetaz (11)Ranga użytkownika
Dowiedz się więcej »
ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Wyświetl wizytówkę
Kontakt
Gabinet Odnowy Biologicznej Afrodyta
Wyślij e-mail
Kościuszki 2
17-100 Bielsk Podlaski

tel: 85 833183885 8331838
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-19:00
sb: 09:00-13:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

GRANATINQ10- ZATRZYMAJ STARZENIE ORGANIZMU !> < ODZYSKAJ ZDROWIE , MŁODOŚĆ I URODĘ DETOX , OCZYSZCZANIE KG OFF SUPLEMENTY VISION , SYROP NEERA, KOSMETYKI > Gabinet Odnowy Biologicznej Afrodyta ul.Kościuszki 2 tel. Wyślij e-mail Pn-Pt 9-19 Sb. 9-13 Wyślij e-mail
26.07 - KRĘGARZ , SPECJALISTA SCHORZEŃ KRĘGOSŁUPA , REWELACYJNY DIAGNOSTA , NATUROPATA **************************************************************************************************************************************************************** Wyślij e-mail   , Wyślij e-mail

16.08.2011 wtorek LEKARZ MEDYCYNY badanie oberonem  pełna diagnoza wszystkich układów organizmu WYKRYWANIE PASOŻYTÓW , WIRUSÓW , DEFORMACJI UKŁADU KOSTNEGO, ZABURZEŃ HORMONALNYCH , NARZĄDY WEWNĘTRZNE ITD. ZAPISY :
 

To badanie jest dla Ciebie jeśli:
-brak Ci czasu na długotrwałe kosztowne badania
-chcesz natychmiast zorientować się o swoim zdrowiu
-chcesz uniknąć bólu i zagrożeń związanych z tradycyjnymi badaniami.
 Co jest przedmiotem analizy -

Badanie zajmuje się kompleksową diagnostyką bioinformacyjną, która w Polsce jest dopiero wprowadzana do powszechnego stosowania. Diagnozę całego organizmu określa z pomocą urządzenia o nazwie OBERON.

 

OBERON to unikalna aparatura, która umożliwia kompleksowe badanie organizmu człowieka jako całości już na poziomie komórkowym.

 

Działa dogłębnie i bardzo dokładnie, gdyż wykorzystuje możliwość rejestracji i pomiaru fal elektromagnetycznych emitowanych przez poszczególne tkanki i organy. Jednocześnie działa bezinwazyjnie, nie wpływając w żaden sposób na strukturę wewnętrzną komórek.

 

Jest bardzo dokładny, diagnozuje istniejące choroby, głębokość stanu patologicznego oraz uszkodzenia czynnościowe, które mogą doprowadzić do zmian patologicznych. W praktyce oznacza to określenie pewnych predyspozycji, które posiada dany organizm do zachorowania na poszczególne dolegliwości, przykładowo gruźlicę czy torbiele jajników.

 

Badanie trwa około godziny i nie wymaga od pacjenta żadnych specjalnych przygotowań ani specjalnie przeprowadzonych wcześniej badań. Jednocześnie w trakcie samego badania osoba badana poznaje dokładnie jego przebieg na ekranie komputera, dzięki czemu lepiej zapoznaje się ze specyfiką i dokładnością działania OBERONu. Aby lepiej określić stan pacjenta, lekarka wypytuje o przebyte choroby i bóle, stany zapalne, dzięki czemu na podstawie swojej wiedzy, wskazuje narządy i układy, które mogą być zakażone.

Pacjent zakłada słuchawki na uszy .

W trakcie badania na monitorze pokazują się rysunki poszczególnych organów i narządów ludzkiego ciała. Na tych rysunkach pojawiają się znaczki różnego rodzaju, wskazujące na stopień uszkodzenia ludzkiego organizmu. Począwszy od żółtego wielokąta, określającego stan komórek na zdrowy, aż po czarne kwadraty wskazujące na chore miejsca.

 

W czasie badania pacjent słyszy w słuchawkach pukanie, będące potwierdzeniem sprawdzenia poszczególnych punktów na danym narządzie przez program. Nie jest to jednak uczucie nieprzyjemne. Jednocześnie cały czas obserwuje na ekranie proces diagnozowania swojego organizmu.

 

Po przeprowadzeniu badania lekarz zaczyna analizować poszczególne organy pacjenta, sprawdzając każdy z badanych punktów oraz stan, w jakim się one znajdują. Następnie porównuje je pod kątem możliwych chorób, jakie są lub mogą być w przyszłości i weryfikuje te dane na podstawie swojej wiedzy i doświadczenia.

Lekarz wczytując się w trakcie badania w oznaczenia pojawiające się na rysunkach poszczególnych narządów, analizuje możliwe przypadłości, określając stopień prawdopodobieństwa ich wystąpienia u pacjenta. Wątroba, trzustka, dwunastnica, nadnercza, mózg, żyły, stawy, nerki - za pomocą tego urządzenia można określić z prawdopodobieństwem niemal stu procentowym istnienie choroby w całym organizmie, również w stadium początkowym, jak również wirusy i pasożyty, również te, których istnienia pacjent nawet nie podejrzewa.

 

W przypadku stuprocentowego określenia dolegliwości, polegającego na odnalezieniu chorych miejsc - komórek - w organizmie, program komputerowy podaje również możliwe leki do zaaplikowania choremu. Jednak od lekarki zależy, który lek można przyjąć, gdyż to ona w pełni analizuje stan zdrowia pacjenta. OBERON ukazuje jedynie możliwości zachorowań w zależności od stanu poszczególnych komórek organizmu - lekarz ma za zadanie wystawić ostateczną diagnozę. Na podstawie danych uzyskanych w trakcje badania lekarz komputerowo weryfikuje skuteczność stosowanych leków i pomaga dobrać najlepsze dla niego środki, w tym również środki homeopatyczne oraz zioła.

 

Oberon pozwala na weryfikację i monitoring skuteczności procesu leczenia w czasie jego trwania. Dlatego też, co kilka tygodni można analizować zmiany zachodzące w organizmie pod wpływem wskazanej przez lekarza kuracji.

 

Po badaniu pacjent otrzymuje wydruk komputerowy z badania wraz z opisem sporządzonym przez lekarza.

 

Ważnym aspektem jest fakt, że badanie jest bezinwazyjne, gdyż nie wiąże się z żadnym promieniowaniem, oraz bezbolesne. W żaden sposób nie wpływa na komórki organizmu i nie przekazuje im żadnych fal, przyjmując jedynie informacje i przekazując je do systemu.

 

Należy pamiętać, że badanie OBERONEM diagnozuje stan całego organizmu, dzięki czemu można wychwycić choroby we wczesnym stadium oraz skłonności, które w przyszłości mogą skutkować ciężkimi chorobami. Dzięki temu badaniu pacjent może dostosować swój tryb życia i sposób leczenia tak, aby uniknąć przykrych powikłań.

 ANALIZA PORÓWNAWCZA Z INNYMI METODAMI (Wikipedia):

  •  liczba narządów, które mogą być badane przez metodę.
  • Narażenie na promieniowanie - wszelkie szkodliwe narażenie ciała podczas diagnozy, albo promieniowanie rentgenowskie lub elektrycznych fal.
  • Efekty uboczne - konsekwencje i zakazów w trakcie tego rodzaju diagnozy. Tak więc, ogólny wniosek, jest:

Metoda
Co to jest badane
Napromieniowanie
Działania niepożądane
Ogólna ocena metody diagnozowania
NLS
+ + + + +
+ + + + +
+ + + + +
Excellent
NMR
+ + - - --
+ + + - --
+ + + - --
Zadowalająca
CT
+ + + + --
+ + - - --
+ + - - --
Zadowalająca
USE
+ + + - --
+ + + + +
+ + + + --
Dobry
"+" - Zbiór dobrych cech
"-" - Zbiór cech złych i niebezpiecznych

 

badania ultradźwiękowe
jądrowej rezonansu magnetycznego
tomografia komputerowa
(USE)
(NMR)
(CT)

Bio-NLS badania rezonansu nie ma równych w zakresie bezpieczeństwa i wygody dla pacjenta. jest absolutnie nieszkodliwe, nie prowadzi do napromieniowania i jest całkowicie bezbolesne i bezpieczne dla pacjentów, w tym osób starszych, dzieci i kobiet w ciąży.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

PLIKI DO POBRANIA
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Użytkownik
anetaz (11)Ranga użytkownika
Dowiedz się więcej »
ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Wyświetl wizytówkę
Kontakt
Gabinet Odnowy Biologicznej Afrodyta
Wyślij e-mail
Kościuszki 2
17-100 Bielsk Podlaski

tel: 85 833183885 8331838
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-19:00
sb: 09:00-13:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU anetaz
1 2 z 2  
pozytywna
rozwiń czesto odwiedzam ten gabinet czy to na solarium czy tez korzystam z roznych zabiegow.bardzo mila obsluga, zawsze czysto, schludnie.tam mozna sie naprawde zrelaksowac i to za sprawa atmosfery jaka panuje ale rowniez wyciszajacej muzyki.szczerze wszystkim polecam:) Wystawiona 21-01-2013 13:49 przez e....... (80.48.206.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń podoba mi sie zelazko na ciało polecam Wystawiona 15-10-2012 16:17 przez aga (83.1.209.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Serdeczne pozdrowienia z Czarnkowa Panie doktorze !!! Czekamy na następny kontakt . Renata i Jacek Wystawiona 21-04-2010 13:01 przez Renata i Jacek (95.48.175.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Chodzę do gabinetu odnowy biol.dosyc czesto i robie paznokcie jestem zadowolona obsluga jest super. Wystawiona 13-03-2010 15:48 przez milutka:) (213.77.79.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Bardzo miła i sympatyczna obsługa. Zakład godny polecenia, na pewno tam wrócę. Zabieg również wykonany perfekcyjnie. Polecam Wystawiona 12-03-2010 22:19 przez Ja8 (95.48.93.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń bardzo miła obsługa,dobre solarium-mocne lampy,co do paznokci akrylowych to robiłam i długo się trzymały ogólnie jestem zadowolona, naprawdę polecam:) Wystawiona 10-03-2010 21:48 przez ona22 (195.205.220.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń POZDROWIENIA DLA WYSOKIEJ KLASY SPECJALISTY OD ZNAJOMYCH Z KAZIMIERZA BISKUPIEGO Wystawiona 05-02-2010 13:13 przez BOGDAN (80.52.222.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń sliczne paznokcie, dobre solarium i mila obsluga. polecam! Wystawiona 31-12-2008 13:15 przez karinalolo (89.231.29.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Gabinet Odnowy Biologicznej Afrodyta w Bielsku Podlaskim jest jedynym lokalem w tej miejscowości. To zakaład w którym można przyjść zrelaksować się po ciężkim dniu i przy okazji można z korzystać z różnych zabiegów które odmładzają Wystawiona 26-11-2008 00:03 przez ankak1987 (213.77.79.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Zabiegi bardzo przyjemne, relaksujące. Ogólnie warto tam pójść! Polecam zdecydowanie!!! Wystawiona 24-11-2008 15:56 przez ulinek77 (79.185.230.*)   Zgłoś nadużycie
1 2 z 2  
pozytywna
rozwiń czesto odwiedzam ten gabinet czy to na solarium czy tez korzystam z roznych zabiegow.bardzo mila obsluga, zawsze czysto, schludnie.tam mozna sie naprawde zrelaksowac i to za sprawa atmosfery jaka panuje ale rowniez wyciszajacej muzyki.szczerze wszystkim polecam:) Wystawiona 21-01-2013 13:49 przez e....... (80.48.206.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń podoba mi sie zelazko na ciało polecam Wystawiona 15-10-2012 16:17 przez aga (83.1.209.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Serdeczne pozdrowienia z Czarnkowa Panie doktorze !!! Czekamy na następny kontakt . Renata i Jacek Wystawiona 21-04-2010 13:01 przez Renata i Jacek (95.48.175.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Chodzę do gabinetu odnowy biol.dosyc czesto i robie paznokcie jestem zadowolona obsluga jest super. Wystawiona 13-03-2010 15:48 przez milutka:) (213.77.79.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Bardzo miła i sympatyczna obsługa. Zakład godny polecenia, na pewno tam wrócę. Zabieg również wykonany perfekcyjnie. Polecam Wystawiona 12-03-2010 22:19 przez Ja8 (95.48.93.*)   Zgłoś nadużycie
Zobacz wszystkie

Wystaw opinię
skan narządów - Oberon 16. 08 Bielsk Podlaski DETOX syrop neera
Oberon 16. 08 Bielsk Podlaski DETOX syrop neera Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: GEODEZJA ZAWADZKI   Następna usługa: "Orzeźwiające mango"