favore.pl
Jak zabezpieczyć się przed Urzędem Skarbowym

Jak zabezpieczyć się przed Urzędem Skarbowym nr 176110

Lokalizacja: Zabrze (woj. śląskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Użytkownik
lukaszkotarba ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Łukasz Kotarba
Allianz
Wyślij e-mail
Św. Stanisława Kostki 1b/9
41-800 Zabrze

tel: 514 931 596514 931 596
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-18:00
OPIS USŁUGI

Prezesie, Prokurencie, Dyrektorze Finansowy, Przedsiębiorco!

Od pewnego czasu wystarczy jeden dokument, który można przygotować w 15 minut, by każdy Członek Zarządu, właściciel firmy a także jej pracownik, odpowiedzialny za sprawy podatkowe na zawsze zapomniał o jakichkolwiek kłopotach z Urzędem Skarbowym.

Nazywam się Łukasz Kotarba, jestem specjalistą ds. ochrony podatkowej i chcę przekazać Panu/Pani mało znane informacje. Dzięki nim Członkowie Zarządów (także właściciele i pracownicy firm) mogą łatwo dołączyć do rosnącego grona osób, które nie obawiają się żadnych kontroli skarbowych (ani zarzutów karno-skarbowych).

 

To oznacza, że każdy może spokojnie zajmować się swoimi sprawami, nawet w czasie, gdy taka kontrola przeprowadzana jest w firmie.

 

Chciałbym umówić się na krótkie spotkanie, na którym mogę opowiedzieć między innymi o tym:

 

1.   Co grozi Członkom Zarządu (i innym pracownikom firmy), gdy Urząd Skarbowy wynajdzie jakieś zaległości podatkowe - nawet, gdy wynikają one z błędnych decyzji urzędników i ciągle zmieniających się przepisów? Jak zabezpieczyć się przed tymi groźbami?

2.   Jakie zarzuty Urząd Skarbowy w każdej chwili może postawić Członkom Zarządu? Co zrobić, by w ogóle się nimi nie przejmować?

3.   Jak chronić przed Fiskusem prywatny majątek Członków Zarządu, gdy chce on go zagarnąć w majestacie prawa na podstawie art. 107 i 116 Ordynacji Podatkowej?

4.   Prosty pomysł na niepłacenie ustalonych przez US zaległości podatkowych. To działa w 75 przypadkach na 100! Dzięki temu Członkowie Zarządów oraz właściciele firm nie ponoszą praktycznie żadnej odpowiedzialności karnej.

5.   Mało znany sposób na pomoc najlepszych w Polsce specjalistów od podatków za najwyżej 3% ich normalnego wynagrodzenia. Nie mają wyjścia, muszą Ci pomóc wtedy, gdy tego najbardziej potrzebujesz.

6.   Gdzie zadzwonić by prawie zawsze uniknąć sporu podatkowego z US, wyjaśnić wątpliwości na swoją korzyść i nie dopuścić do stwierdzenia przez US istnienia jakichkolwiek zaległości podatkowych?

7.    Gdy US stawia zarzuty Członkom Zarządu, właścicielom firm oraz innym osobom odpowiedzialnym za sprawy podatkowe w firmie, obrona przed sądem wymaga reprezentacji przez prawnika, któremu oskarżony musi zapłacić z własnej kieszeni. Jak w prosty sposób przenieść te koszty na kogoś innego?

Na te i inne pytania związane z ochroną przed działaniami US chętnie odpowiem na osobistym spotkaniu. Skontaktuj się ze mną jeszcze teraz!

Pozdrawiam,
Łukasz Kotarba
Agent Ubezpieczeniowy
TU Allianz Polska S.A.
TU Allianz Życie Polska S.A.
Tel. : Wyślij e-mail  
e-mail: Wyślij e-mail

P.S. Polisę Podatkową „Allianz Podatnik” na rynku oferuję tylko i wyłącznie firma Allianz.
 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


PLIKI DO POBRANIA
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
INFORMACJE
Użytkownik
lukaszkotarba ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Łukasz Kotarba
Allianz
Wyślij e-mail
Św. Stanisława Kostki 1b/9
41-800 Zabrze

tel: 514 931 596514 931 596
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-18:00
OPINIE O UŻYTKOWNIKU lukaszkotarba
Jak w 15 minut zabezpieczyć firmę przez błędnymi decyzjami i interpretacjami Urzędu Skarbowego - Jak zabezpieczyć się przed Urzędem Skarbowym
Jak zabezpieczyć się przed Urzędem Skarbowym Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 8)
Poprzednia usługa: Wirówka klarowania i polerowania cieczy   Następna usługa: Aktywna pomoc przy pisaniu pracy dyplomowej