PROFESJONALNY AUDYT I OPTYMALIZACJA SEO

PROFESJONALNY AUDYT I OPTYMALIZACJA SEO nr 177

Lokalizacja: Katowice (woj. śląskie)Więcej: odziały w Katowicach i Wrocławiu

INFORMACJE
Cena
427 / sztuka
Kontakt
Justyna Kaczmarczyk
Ataxo Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
Powstańców 19
40-039 Katowice

tel: 32 7882741
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Ataxo, czyli skuteczna reklama internetowa!

Czy Państwa strony internetowe przynoszą oczekiwane zyski? Czy odwiedzający znajdują na nich to, czego poszukują? Czy strona wywiązuję się z powierzonych jej funkcji? Oto podstawowe pytania decydujące o sukcesie każdej prezentacji internetowej. Firma Ataxo może Państwu pomóc w tym, aby odpowiedź na te pytania brzmiała: Tak.

Co możemy dla Państwa zrobić?

Niemal wszystko! Firma Ataxo oferuje Wyślij e-mail – tworzenie, utrzymywanie oraz promowanie stron internetowych. Wszystko po to aby stały na wysokim, światowym poziomie.

1. Planowanie strategii marketingowych.

Jeśli Państwa strony internetowe mają przynieść oczekiwane korzyści, należy odpowiedzieć sobie na kilka podstawowych pytań:

 • Kim są Wasi klienci?
 • W jaki sposób możecie ich przekonać, aby to właśnie Was wybrali?
 • Jak wielki jest potencjał rynkowy danej branży?
 • Kto stanowi Waszą konkurencję oraz w czym możecie z nią konkurować?

Następnie na podstawie tych oraz innych czynników możemy obrać właściwą strategię, dzięki której Państwa reklama internetowa będzie rzeczywiście skuteczna. Firma Ataxo posiada doskonałe know-how i ma rozległe doświadczenie w branży marketingowej.

2. Wyślij e-mail

W dzisiejszych czasach strony internetowe posiada prawie każdy, ale tylko niewielki procent z nich wyróżnia się dobrą jakością. Odpowiedni projekt graficzny jest jednym z najważniejszych rzeczy, gdyż pierwsze wrażenie estetyczne w większości decyduje o tym czy internauta zostanie na stronie dłużej i poświęci uwagę jej treści. Profesjonalizm i dokładność w wykonaniu reprezentuje firmę w sieci, dlatego jest to szczególnie ważne. Odpowiedni projekt graficzny nie obejdzie się bez wysokiej funkcjonalości strony, gdyż gość nie powinien błądzić w poszukiwaniu informacji. To wszystko w połączeniu z przemyślaną nawigacją w witrynie sprawi, że osoby odwiedzające Państwa strony internetowe staną się Waszymi klientami i nie odejdą z niczym.

3. Wyślij e-mail

Obecnie reklama w wyszukiwarkach jest w większości przypadków najskuteczniejszą reklamą internetową. Firma Ataxo należy do czołówki w tej dziedzinie i może Państwu zaproponować wysokiej jakości projekt i obsługę kampanii reklamowej w optymalnej dla Państwa kombinacji mediów.

4. Wyślij e-mail

Optymalizacja w wyszukiwarkach jest długotrwałym a zarazem najefektywniejszym sposobem na to, aby uzyskać wysoką i dobrze ukierunkowaną odwiedzalność strony internetowej. W tej dziedzinie oferujemy Państwu profesjonalne usługi począwszy od analizy aktualnego stanu strony, przez projekt i realizację optymalizacji, aż po długofalowy monitoring oraz zwiększanie efektywności tej formy reklamy.

5. Wyślij e-mail

Oprócz wyżej wymienionych usług zapewnimy Państwu także hosting stron internetowych, zarządzanie nimi za pomocą własnego CMS (System Zarządzania Treścią), monitoring odwiedzalności stron oraz wszelkiego typu inne usługi, związane z działaniem stron internetowych.

Dlaczego warto wybrać Ataxo?

 • Oferujemy kompletne usługi – zadbamy o Państwa strony internetowe począwszy od podstawowego projektu, przez jego realizację, aż po długofalowe ulepszanie ich skuteczności..
 • Jesteśmy wielką firmą z dużą ilością klientów. Zarządzamy kampaniami internetowymi setek firm, a tym samym mamy naturalnie bogatsze doświadczenie niż firma, która obsługuje ich zaledwie kilka. Możemy sobie pozwolić na opracowywanie specjalistycznych narzędzi oraz na zatrudnianie doskonałych specjalistów. Nasze szerokie zaplecze jest również gwarancją stabilności.
 • Jesteśmy dobrzy w tym, co robimy. Naszym celem jest pomaganie naszym klientom w odniesieniu długotrwałego sukcesu z wykorzystaniem internetu w biznesie. Jesteśmy pewni, że wysoka jakość jest najlepszym sposobem, aby to osiągnąć.

Cena opisana w ofercie to cena za wykonanie podstawowego audytu SEO

Podstawowe informacje.

Podstawowy audyt SEO to minimum nakładów finansowych, które umożliwią Państwu ocenę skali inwestycji koniecznej do tego, by Państwa witryna internetowa zyskała wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania. Audyt pomaga również ocenić, czy w Państwa konkretnej sytuacji inwestycja w SEO opłaca się.

Podstawowy audyt SEO często pokazuje również niektóre braki, które można stosunkowo łatwo usunąć, a które pozbawiają firmę wielu klientów z powodu słabej pozycji w wyszukiwarkach.

W podstawowym audycie SEO specjaliści oceniają:

 • Jak wygląda witryna internetowa z punktu widzenia optymalizacji w wyszukiwarkach.
 • Jakie są największe problemy, które ograniczają możliwości Państwa witryny do osiągnięcia wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania.

Na podstawie tego audytu przygotujemy dla Państwa krótką informację, w której:

 • Podsumujemy ogólny stan Państwa witryny.
 • Opiszemy pięć największych problemów witryny z punktu widzenia SEO.
 • Doradzimy, jak rozwiązać te problemy.

Cena: 350 zł (bez VAT).

Jeżeli w wyniku audytu SEO zdecydujecie się Państwo zamówić u nas optymalizację SEO, oferujemy Państwu zniżkę w wysokości pełnej wartości Podstawowego Audytu SEO.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
PROFESJONALNY AUDYT I OPTYMALIZACJA SEO - galeria
PROFESJONALNY AUDYT I OPTYMALIZACJA SEO Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Masaże i drenaże limfatyczne! AFRODYTA Poznań   Następna usługa: Strzyżenia, prostowanie, trwała! ATOM Sosnowiec