favore.pl
NOWOŚĆ HOTEL PORTO DEL SOL ***+ KTW GRECJA

NOWOŚĆ HOTEL PORTO DEL SOL ***+ KTW GRECJA nr 182929

Lokalizacja: Chorzów (woj. śląskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Użytkownik
geotour (7)Ranga użytkownika
Dowiedz się więcej »
ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Wyświetl wizytówkę
Kontakt
PAWEŁ KAPRAL
GEOTOUR
Wyślij e-mail
Sobieskiego 8
41-500 Chorzów

tel: 32 346030732 3460307
tel: 500556600500556600
fax: 32 2491453
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI
Hotel PORTO DEL SOL ***+ KTW

Państwo: Wyślij e-mail
Region: Wyślij e-mail
Miasto: Wyślij e-mail
Transport: Samolot
Profil wyjazdu: Pobyt wypoczynkowy
   
Wyżywienie: śniadanie, Obiadokolacje
Zakwaterowanie: Hotel
Wyposażenie: TV, Restauracja, Klimatyzacja indywidualna, bar
świadczenia:
Cena zawiera:przelot samolotem, 7/14 noclegów, 7/14 sniadań, 7/14 obiadokolacji, transfer do/z hotelu, opłaty lotniskowej 240 zł, ubezpieczenie KL i NNW, opiekę rezydenta, Vat.
Cena podstawowa:
Osoba dorosła, DBL pokój 2 osobowy, KTW-SKG/RO, SKG-KTW/RO, OPŁATY LOTNISKOWE, gwarancja niezmiennosci ceny
Hotel PORTO DEL SOL***+:
Usytuowanie: hotel położony jest w najciekawszej części Paralii w której znajduje sie uroczy porcik. Z hotelu rozciaga się wspaniały widok na morze, porcik oraz szeroką piaszczystą plażę, położenie w pierwszej linii brzegowej to niezwykła atrakcja tego miejsca ze względu na widok oraz bliskość najładniejszej plaży w regionie (ok.20m). W niedalekiej odległości od hotelu znajduje sie wesołe miasteczko oraz deptak prowadzący do Olimpic Beach sprzyjający romantycznym spacerom. W hotelu znajduje się jedna z najciekawszych kafeterii o niezwykłej aranżacji wnętrza. Kat.lok: B.
Wyposażenie: recepcja, restauracja, elegancka kafeteria
Wyżywienie: śniadania w formie wybornego bufetu podawane w restauracji hotelowej, obiadokolacje serwowane w tradycyjnej greckiej portowej tawernie (hit!) słynącej z doskonałej kuchni w szczególności owoców morza i ryb, które rybacy wyławiają z morza egejskiego.
Pokoje: 2 osobowe z możliwością dostawki, nowocześnie i gustownie urządzone z łazienką, balkonem, klimatyzacją (w cenie pobytu), TV & SAT, lodówką. Prawie wszystkie pokoje posiadają widok na morze.
Nasza opinia: elegancki hotel dla osób o wysokich wymaganiach. Wyposażenie hotelu, jego położenie oraz atmosfera stwarzają doskonałe warunki do wypoczynku.
Zniżki: dzieci do 2 lat gratis. Trzecia osoba w pokoju (ze świadczeniami żywieniowymi) stała cena 1390 zł, dziecko do 12 lat na dostawce stała cena 1090zł, czwarta osoba dziecko do lat 7 (przelot, bez świadczeń) stała cena 690zł
Dopłata do pok. 1-osob. 1390zł/14 dni, 690zł/7 dni.
Cena nie zawiera: opłaty lotniskowej 240 zł.
Uwaga! Rozkład lotów znajduje się na stronie internetowej.
RIWIERA OLIMPIJSKA - PARALIA:
Riwiera Olimpijska to najbardziej lubiany przez polskich turystów region Grecji, a zarazem najczęściej odwiedzany. Powodem popularności jest usytuowanie niepowtarzalny klimat riwiery oraz przystępne ceny. Region zwany Riwierą Olimpijską nazwę otrzymał od góry Olimp, której zawdzięcza swój wspaniały klimat, możliwość doskonałego wypoczynku przy wysokich temperaturach oraz przepiękne krajobrazy urozmaicone ciekawymi historiami. Usytuowanie regionu w “sercu Grecji” daje możliwość poznania jej bez potrzeby przemieszczania się i zmiany zakwaterowania, stąd wszędzie jest blisko, a podczas wycieczek fakultatywnych poznacie prawie całą Grecję. Riwiera Olimpijska odwdzięcza się turystom najniższymi oferowanymi cenami. Tu najszybciej dojedziecie i znajdziecie piękne, piaszczyste plaże.
Paralia to najbardziej ulubiona miejscowość wypoczynkowa polskich turystów w każdym wieku. Swą popularność zawdzięcza usytuowaniu obok największego miasta regionu - Katerini, nad najpiękniejszym pasem cudownych, piaszczystych plaż oraz na oszarze występowania największej ilości słonecznych dni w roku! Sezon trwa tu najdłużej co pozwala na dobry i ekonomiczny wypoczynek. Paralia to szeroka oferta wypoczynku tu każdy może wybrać to czego oczekuje od wspaniałych wakacji od wypoczynku w centrum blisko wakacyjnego życia lub w ciszy i spokoju w mniej aktywnych częściach miasteczka. Paralia wabi wieloma klubami, restauracjami, sklepami.
WYLOT:
LOT CHARTER
KTW 14.00 SKG 17.05
SKG 18.00 KTW 20.00

Czas przelotu do Grecji 1 godz. 50 min. Turyści zobowiązani są do kontaktu z biurem na 2 dni przed planowanym wylotem celem potwierdzenia godzin wylotów. Przelot jest charterowy i godzina może ulec zmianie.Zbiórka na lotnisku w dniu wylotu na 2 godziny przed wylotem. Na 2 godziny przed wylotem można kontaktować się na numer Informacyjny obsługiwany przez przedstawiciela OK Services obecnego na lotnisku. Na lotnisku w Salonikach wita turystów pilot, który kieruje do autokarów.
Transfer do hotelu trwa ok. 1 godziny.
Dziecko do lat 2 (infant) podróżuje na kolanach opiekunów.
Turyści uprawnieni są do nieodpłatnego przewozu bagaży do 20kg bagażu.
WYCIECZKI FAKULTATYWNE:
METEORY 18€
Meteory nazwane przez Greków “wiszącymi klasztorami” to unikat w skali światowej, zarówno pod względem architektonicznym jak i widokowym. Odwiedzając dwa wybrane klasztory (wstęp 3 euro - jeden klasztor) będziemy mogli zapoznać się ze wspaniałą sztuką bizantyjską, która do dziś poraża swą strojnością, ogromem i pięknem. Podczas wycieczki zobaczymy jak dziś wytwarza się ikony - święte greckie obrazy, które według wierzeń są oknem do Boga. W drodze powrotnej odwiedzimy wawrzynową dolinę Tembi, z którą to związanych jest wiele pięknych legend jak ta o Orfeuszu czy Dafne. Zobaczymy maleńki wykuty w skale kościółek Św. Paraskiewii, pachnący olejkiem różanym oraz Źródło Miłości, którego woda według legendy odmładza.

OLIMP 12€
Nasza wycieczka na dach starożytnego świata rozpoczyna się wyjazdem do górskiego miasteczka Litohoro, które rozciąga się u podnóży masywu Olimpu. Rekreacyjny spacer malowniczym kanionem rzeki Enipeas do Wodospadów Withos (1h) to niesamowite widoki na skaliste urwiska Parku Olimpijskiego. Dalej nasza wycieczka prowadzi do Platamonas, gdzie zwiedzamy ruiny twierdzy z czasów Wypraw Krzyżowych. Następnie udamy się do starej pachnącej ziołami, wioski Paleos Panteleimonas,w której zatrzymał się czas. W tym to miejscu pod stuletnim platanem możemy zjeść w jednej z tawern, wspaniały posiłek (fundusze własne), który swobodnie można porównać do ambrozji i nektaru w ustach bogów.

ATENY 35€
Być w Grecji i nie zobaczyć Aten... To nie mieści się w głowie, a zatem zapraszamy na wyjazd do serca Grecji bijącego od 3000 lat, do pierwszego miasta-państwa świata, skąd swoje początki wzięła demokracja światowa. Odwiedzimy port w Pireusie, największy i najstarszy w Grecji, a następnie przejedziemy do centrum Aten, by wspiąć się na Akropol - perłę architektury światowej (wstęp na Akropol jest dodatkowo płatny 12 Euro). Przejdziemy spacerem przez urocze uliczki Plaki, najstarszej ateńskiej dzielnicy, do Placu Syntagma, by podziwiać zmianę warty gwardzistów Evzonów, dzisiejszych -rycerzy greckich”. Przejedziemy przez miasto z widokiem na słynne obiekty Aten, jak Akademię Ateńską czy Bibliotekę Narodową i zatrzymamy się by obejrzeć Stadion Olimpijski. W drodze powrotnej krótki postój w Termopilach, miejscu wielkiej klęski, a zarazem wielkiej chwały Sparty, pod pomnikiem Leonidasa, gdzie jeszcze dziś wiatr powtarza słowa: -Przechodniu powiedz Sparcie, że tu leżymy wierni jej prawom”.

WIECZÓR GRECKI 18€
Ta impreza to doskonały sposób na poznanie radości życia Greków, którą wyrażają wspaniałym, ekspresyjnym tańcem Syrtraki, przy rytmicznych dźwiękach buzuki. To radość jedzenia smacznych potraw typowej kuchni greckiej oraz zakosztowania retsiny, której nie zabraknie przez cały wieczór. Podczas zabawy nauczymy się tańczyć taniec Zorby, który przecież zabawę i radość umiłował ponad wszystko. Ten wieczór zapamiętamy na długi czas!

SKIATHOS 30€
Rejs statkiem wycieczkowym na bajkową wyspę Skiathos, podczas rejsu zobaczymy tańce kapitańskie, a gdy Zeus ma dobry humor przysyła delfiny. Wycieczkę rozpoczyna przejazd do jednego z portów Tessalii, gdzie zaokrętujemy się na statek wycieczkowy i rozpoczniemy rejs, podczas którego proponujemy liczne atrakcje takie jak gry, zabawy i tańce, w tym taniec kapitański. Na wyspie grzechem jest nie skosztować potraw w jednej z tradycyjnych portowych tawern (fundusze własne). Przejazd statkiem na Kukunaries - najładniejszą plażę w Grecji, tam plażowanie lub możliwość wynajęcia sprzętu pływającego. Zaokrętowanie na statek i rejs powrotny do portu Tessalii, gdzie czeka na nas autokar. Podczas rejsu dużo zabawy, tańców i innych atrakcji takich jak delfiny wyczyniające harce wokół statku.

SALONIKI 12€
Miasto wybudowane z wielkiej miłości przez króla Kassandra dla swojej małżonki Thessalonike, siostry Aleksandra Wielkiego. Saloniki dziś, to wielka metropolia pamiętająca czasy swojej chwały z okresu bizantyjskiego, kiedy to po Konstantynopolu były drugim ośrodkiem kulturalnym Grecji. Dziś możemy podziwiać takie zabytki jak: Kościół Agios Dimitrios, Hagia Sofia - replika bazyliki z Konstantynopola, Łuk Triumfalny Galeriusza czy Biała Wieża. Wrażenia doda wizyta na bazarze tureckim usytuowanym przy Placu Arystotelesa. Odwiedź stolicę Macedonii i poznaj jej historię, a zaczyna się ona od marzeń Aleksandra Wielkiego o panowaniu nad światem.

Atrakcje:
WIELKA PROMOCJA ŚWIATECZNA -12%
Wyślij e-mail
 
Wyślij e-mail
 
Wyślij e-mail
 
Wyślij e-mail
 
Wyślij e-mail
 
Wyślij e-mail
 
Wyślij e-mail
termin dni typ oferty grupa cenowa cena od osoby miejsca
od:2010-06-15 do:2010-06-29 15 wczesna rezerwacja A14 2239 PLN
1999 PLN
Wyślij e-mail
 
od:2010-06-22 do:2010-07-06 15 wczesna rezerwacja B14 2389 PLN
2131 PLN
Wyślij e-mail
 
od:2010-06-29 do:2010-07-06 8 wczesna rezerwacja C 1739 PLN
1559 PLN
Wyślij e-mail
 
od:2010-06-29 do:2010-07-13 15 wczesna rezerwacja C14 2639 PLN
2351 PLN
Wyślij e-mail
 
od:2010-07-06 do:2010-07-13 8 wczesna rezerwacja D 1939 PLN
1735 PLN
Wyślij e-mail
 
od:2010-07-06 do:2010-07-20 15 wczesna rezerwacja D14 2739 PLN
2439 PLN
Wyślij e-mail
 
od:2010-07-13 do:2010-07-20 8 wczesna rezerwacja E 1939 PLN
1735 PLN
Wyślij e-mail
 
od:2010-07-13 do:2010-07-27 15 wczesna rezerwacja E14 2839 PLN
2527 PLN
Wyślij e-mail
 
od:2010-07-20 do:2010-07-27 8 wczesna rezerwacja F 1989 PLN
1779 PLN
Wyślij e-mail
 
od:2010-07-20 do:2010-08-03 15 wczesna rezerwacja F14 2839 PLN
2527 PLN
Wyślij e-mail
 
od:2010-07-27 do:2010-08-03 8 wczesna rezerwacja G 2039 PLN
1823 PLN
Wyślij e-mail
 
od:2010-07-27 do:2010-08-10 15 wczesna rezerwacja G14 2839 PLN
2527 PLN
Wyślij e-mail
 
od:2010-08-03 do:2010-08-10 8 wczesna rezerwacja H 2039 PLN
1823 PLN
Wyślij e-mail
 
od:2010-08-03 do:2010-08-17 15 wczesna rezerwacja H14 2599 PLN
2527 PLN
Wyślij e-mail
 
od:2010-08-10 do:2010-08-17 8 wczesna rezerwacja I 2039 PLN
1823 PLN
Wyślij e-mail
 
od:2010-08-10 do:2010-08-24 15 wczesna rezerwacja I14 2599 PLN
2527 PLN
Wyślij e-mail
 
od:2010-08-17 do:2010-08-24 8 wczesna rezerwacja J 1989 PLN
1779 PLN
Wyślij e-mail
 
od:2010-08-17 do:2010-08-31 15 wczesna rezerwacja J14 2599 PLN
2527 PLN
Wyślij e-mail
 
od:2010-08-24 do:2010-08-31 8 wczesna rezerwacja K 1989 PLN
1779 PLN
Wyślij e-mail
 
od:2010-08-24 do:2010-09-07 15 wczesna rezerwacja K14 2399 PLN
2351 PLN
Wyślij e-mail
 
od:2010-08-31 do:2010-09-07 8 wczesna rezerwacja L 1839 PLN
1647 PLN
Wyślij e-mail
 
od:2010-08-31 do:2010-09-14 15 wczesna rezerwacja L14 2399 PLN
2351 PLN
Wyślij e-mail
 
od:2010-09-07 do:2010-09-14 8 wczesna rezerwacja M 1739 PLN
1559 PLN
Wyślij e-mail
 
od:2010-09-07 do:2010-09-21 15 wczesna rezerwacja M14 2299 PLN
2263 PLN
Wyślij e-mail
 
od:2010-09-14 do:2010-09-21 8 wczesna rezerwacja N 1639 PLN
1471 PLN
Wyślij e-mail
 
od:2010-09-14 do:2010-09-28 15 wczesna rezerwacja N14 2199 PLN
2175 PLN
Wyślij e-mail
 
od:2010-09-21 do:2010-09-28 8 wczesna rezerwacja O 1539 PLN
1383 PLN
Wyślij e-mail
 


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Użytkownik
geotour (7)Ranga użytkownika
Dowiedz się więcej »
ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Wyświetl wizytówkę
Kontakt
PAWEŁ KAPRAL
GEOTOUR
Wyślij e-mail
Sobieskiego 8
41-500 Chorzów

tel: 32 346030732 3460307
tel: 500556600500556600
fax: 32 2491453
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU geotour
negatywna
rozwiń Masakra ! Moje dziecko było na koloniach tanecznych i za jego odwiedzenie tj. parking około 30 minut zapłaciłem 20 złotych. Nie ma informacji o cenniku, nikt nie stoi na bramce, brama była otwarta a przy wyjeździe zamknięta i czerwone karteczki na samochodach. W recepcji 20 PLN do opłacenia. To wstyd tak oszukiwać ludzi ! Do tej pory moja opinia o ośrodku była dobra. W zeszłym roku parking był bezpłatny. Szkoda, że za 20 złotych można tak zniszczyć opinię o tym ośrodku.
Odpowiedź z dnia 02-09-2013 12:28
Bardzo proszę o podanie nazwy ośrodka w którym było dziecko. Negatywną opinię pisze Pan Piotr pod adresem naszego biura, a dotyczy ona jakiegoś ośrodka wypoczynkowego ? Nie sprzedawaliśmy żądnego obozu tanecznego w tym roku - więc opinia (jeśli jest słuszna i negatywna) powinna być skierowana do adresata - czyli jakiegoś ośrodka w Polsce (z którego Pan Piotr jak widzę korzystał przynajmniej po raz drugi). Opinia zupełnie bezpodstawna jak widać.
Wystawiona 26-08-2013 11:43 przez Piotr (212.33.79.*)   Zgłoś nadużycie
negatywna
rozwiń Masakra ! Moje dziecko było na koloniach tanecznych i za jego odwiedzenie tj. parking około 30 minut zapłaciłem 20 złotych. Nie ma informacji o cenniku, nikt nie stoi na bramce, brama była otwarta a przy wyjeździe zamknięta i czerwone karteczki na samochodach. W recepcji 20 PLN do opłacenia. To wstyd tak oszukiwać ludzi ! Do tej pory moja opinia o ośrodku była dobra. W zeszłym roku parking był bezpłatny. Szkoda, że za 20 złotych można tak zniszczyć opinię o tym ośrodku.
Odpowiedź z dnia 02-09-2013 12:28
Bardzo proszę o podanie nazwy ośrodka w którym było dziecko. Negatywną opinię pisze Pan Piotr pod adresem naszego biura, a dotyczy ona jakiegoś ośrodka wypoczynkowego ? Nie sprzedawaliśmy żądnego obozu tanecznego w tym roku - więc opinia (jeśli jest słuszna i negatywna) powinna być skierowana do adresata - czyli jakiegoś ośrodka w Polsce (z którego Pan Piotr jak widzę korzystał przynajmniej po raz drugi). Opinia zupełnie bezpodstawna jak widać.
Wystawiona 26-08-2013 11:43 przez Piotr (212.33.79.*)   Zgłoś nadużycie
Zobacz wszystkie

Wystaw opinię
NOWOŚĆ HOTEL PORTO DEL SOL ***+ KTW GRECJA - galeria
NOWOŚĆ HOTEL PORTO DEL SOL ***+ KTW GRECJA Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Szafy Zabudowy WYMIANA i naprawy mebli kuchennych   Następna usługa: Serwis, naprawa iPhone, wymiana szybki, naprawy po zalaniach, baterie