Praca dodatkowa !

Praca dodatkowa ! nr 186888

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)Więcej: zasięg ogólnokrajowy

INFORMACJE
Cena
Rabat 12% tylko dla klientów z Favore.pl
Kontakt
Warshg Hygiaino
Hygiaino Group Warszawa
Wyślij e-mail
nowa lokalizacja biura w każdym mieście wojewódzkim

tel: 48516771848
wysyłamy pliki informacyjne pdf
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 12%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
istnieje możliwość spotkania po zapoznaniu się z plikami info
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

W okolicznościach rozwinięcia współpracy z firmami zarówno krajowymi jak i zagranicznymi

prowadzimy rekrutację kadry do tworzonych biur w zasięgu ogólnokrajowym.

 

Wiodącą branżą jest Wellness w kontekście sprecyzowanej specjalizacji w biokorekcji naturalnej na poziomie komórkowym i z wprowadzanym na światowe rynki produktem uznanym za największe odkrycie nie tylko kosmetologii lecz i biotechnologii medycznej ostatniej dekady.

Odrębną branżą towarzyszącą jest sektor finansowy z zapleczem europejskich banków pełniącą rolę zabezpieczenia finansowego poprzez re-inwestycję. Kolejną dziedziną jest wąski segment przemysłu IT z naciskiem na wykorzystanie globalnej infrastruktury internetowej.

Wszystkie firmy z tytułu odrębności branżowej uzupełniają się w kwestii finansowej tworząc pakiet atrakcyjnych możliwości zarobkowych do wykorzystania indywidualnego. Wszystkie firmy charakteryzuje atrakcyjny system płacowy wykraczający poza tradycyjne możliwości pracy etatowej.

Dzięki kontraktowi uzyskuje się elastyczność czasową na stanowisku z gwarancją zarobku adekwatnego do wykonywanego zakresu.

Zgłaszając kandydatury prosimy o ewentualne dodatkowe informacje poza CV dotyczące nabytego doświadczenia w którejkolwiek branży będące atutem w kwestii doboru obsługi biura lub stanowisk alternatywnych.

Bez względu na charakter pracy poszukujemy ludzi, którzy potrafią zrozumieć i zaakceptować stronę mentalną wiążącą zagadnienia funkcjonowania holdingu ze względu na specyfikę grupy.

 

Zaplecze kadrowe jest ściśle powiązane z systemem wdrażanego Krajowego Programu Naturalnej Ochrony Zedrowia i profilaktyką interaktywną na bazie oddziaływania komórkowego i biokorekcji (pełna wewnętrzna refundacja w oparciu o konsumpcję interaktywną systemu).Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


PLIKI DO POBRANIA
RABATY
Rabat 12 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU wars41hg_hygiaino
jesteśmy otwarci na współpracę - Praca dodatkowa !
Praca dodatkowa ! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 8)
Poprzednia usługa: Makijaż permanentny, BIOTATUAŻ   Następna usługa: Usługi koparko ładowarką Wrocław