Trójmiasto praca

Trójmiasto praca nr 187175

Lokalizacja: Warszawa i okolice (woj. mazowieckie)Więcej: stałe biuro w trakcie lokalizacji lub stanowisko mobilne

INFORMACJE
Cena
Rabat 12% tylko dla klientów z Favore.pl
Kontakt
miastohygiaino HygiainoGroup
Hygiaino
Wyślij e-mail
lokalizacja biura w każdym mieście / Gdańsk, Gdynia, Sopot
Gdańsk Gdynia Sopot

tel: 506992550
pliki informacyjne pdf do pobrania w ogłoszeniu
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 12%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
spotkanie ustalane korespondencyjnie
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Gdańsk, Gdynia, Sopot to kolejne miasta z terytorium tworzenia biur oraz rynku zbytu w kilku branżach współdziałających ze sobą. Wiodącą jest Wellness z dotarciem do istniejących docelowo grup konsumentów również z usługami.

 

W tym zakresie reprezentujemy dwie odrębne firmy, z których jedna jest rodzima i wdraża na rynki światowe przełomowy w technologii produkt uznany za odkrycie ostatniej dekady.

Kolejna firma należy do sektora finansowego i posiada potencjał zaplecza europejskiego banku z najlepszymi tradycjami. Kolejna firma odniosła sukces na przestrzeni 10 lat w dystrybucji globalnych domen.

Wszystkie cztery firmy posiadają zbliżony systemowo plan wynagrodzeń odbiegający daleko poza ograniczenia tabel zaszeregowania. Poza atrakcyjnymi możliwościami zarobkowymi zwracamy uwagę na sferę mentalną zagadnienia współpracy w zespole. Po zaakceptowaniu zawartych wartości oczekujemy CV-kandydatur.

 

Prosimy w korespondencji nadmienić obecne miejsce zamieszkania.

 

Planowane etaty mają charakter stały jak i alternatywnie mobilny. Całość zagadnienia w powiązaniu z oferowanymi stanowiskami dotyczy wdrażania systemu z Krajowego Programu Naturalnej Ochrony Zdrowia z profilaktyką interaktywną programu prozdrowotnego.

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

PLIKI DO POBRANIA
RABATY
Rabat 12 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU wars40hg_hygiaino
zarabiaj dobrze i czuj się świetnie - Trójmiasto praca
Trójmiasto praca Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 13)
Poprzednia usługa: Profesjonalne strony internetowe   Następna usługa: Autogaz, auto gaz, montaż LPG, instalacje gazowe opole, serwis gazowy