favore.pl
PERŁY PÓŁNOCY Estonia - Łotwa - Litwa - Finlandia!

PERŁY PÓŁNOCY Estonia - Łotwa - Litwa - Finlandia! nr 187865

Lokalizacja: Chorzów (woj. śląskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Użytkownik
geotour (7)Ranga użytkownika
Dowiedz się więcej »
ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Wyświetl wizytówkę
Kontakt
PAWEŁ KAPRAL
GEOTOUR
Wyślij e-mail
Sobieskiego 8
41-500 Chorzów

tel: 32 346030732 3460307
tel: 500556600500556600
fax: 32 2491453
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI
PERŁY PÓŁNOCY Estonia - Łotwa - Litwa - Finlandia

Trasa przejazdu: Helsinki (Finlandia), Sigulda (Łotwa), Ryga (Łotwa), Tallin (Estonia), Wilno (Litwa),
Transport: Autokar, Pociąg
Profil wyjazdu: Oferta objazdowa

Wyżywienie: śniadanie, Obiadokolacje
Zakwaterowanie: Hotel
Wyposażenie: TV, Telefon, Restauracja, [sauna] sauna, Parking, [bar] bar, Kawiarnia [coffe bar] , Klub nocny, Internet [internet] , Brak
świadczenia:
Cena zawiera: przejazd komfortowym autokarem * 1 nocleg w hotelu w Wilnie, pokoje 2 - 3 osobowe z łazienkami * 2 noclegi w hotelu w Tallinie, pokoje 2 - 3 osobowe z łazienkami * 3 śniadania typu bufet * 3 obiadokolacje * opiekę pilota z biura ABA TOUR * ubezpieczenie KL, NW. Cena nie zawiera opłat za wstępy do zwiedzanych obiektów, przewodników lokalnych, napoi do obiadokolacji oraz wycieczkę promem do Helsinek. Podana cena dotyczy grupy minimum 45 osobowej. Program wycieczki jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów. Uwaga!!!Impreza organizowana na zamówienie. Cena wyjazdu kalkulowana jest indywidualnie dla każdej grupy. Istnieje możliwość wyjazdu z innych miejscowości, jak również przy mniejszych lub większych grupach i w różnym czasie. Cena wyjazdu uzależniona jest od liczby osób oraz zamówionych świadczeń. Program dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i wymagań. Destynacje, które Państwu oferujemy otwierają możliwości nie tylko wspólnego zwiedzania w oryginalny sposób unikalnych zabytków, ale także pozwalają na organizację niezapomnianej zabawy w znanych miejscach. Programy naszych imprez są tak zaplanowane, aby optymalnie zagospodarować czas przeznaczony na integrację uczestników wycieczki. Należy dodać, że dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży turystycznej, wypracowaliśmy kontakty z zagranicznymi partnerami. Pozwala to na zapewnie usług o wysokim standardzie i skonstruowanie ekskluzywnego programu imprezy. Dbamy także oto aby uczestnicy wyjazdu mieli okazję poznać typowo regionalną kuchnię a potrawy serwowane były w odpowiedni dla danego kraju sposób. W wybranych przez nas hotelach istnieje możliwość rezerwacji sali konferencyjnej i organizacji szkolenia lub spotkania firmowego. Nasi klienci mają wpływ na kształt ostatecznego wyglądu i ceny imprezy, poprzez możliwość wyboru aktywności według własnego zapotrzebowania. Dlatego program wyjazdu integracyjnego, który oferujemy Państwu zawiera Pakiet podstawowy – czyli najważniejsze świadczenia (nocleg, wyżywienie, pilotaż), które obejmuje cena oraz za dodatkową dopłatą atrakcje, dodatkowe. Zapytania prosimy kierować na adres: Wyślij e-mail lub Wyślij e-mail
Cena podstawowa:
pakiet, Kraków, Słoneczna Promocja
OPIS:
* Starówki ze światowej listy UNESCO
* Wilno - miasto Mickiewicza i Słowackiego.
* Secesyjna Ryga
* Średniowieczny Tallin
* Rejs promem do Helsinek

DZIEŃ 1:
Zbiórka uczestników wycieczki. Odjazd autokaru z Krakowa o godzinie 22.00, z pozostałych miejscowości według rozkładu jazdy. Wyjazd w stronę Litwy.

DZIEŃ 2:
Przyjazd do Wilna. Zwiedzanie WILNA, stolicy Litwy, miasta polskiego romantyzmu, w którym mieszkali m.in. Adam Mickiewicz, Juliusz Słowacki, Czesław Miłosz, Stanisław Moniuszko, Józef Piłsudski. W programie zwiedzania: Ostra Brama - gdzie w jednej z kapliczek znajduje się cudowny obraz Matki Boskiej - najważniejszy symbol religijny Litwy, Plac Katedralny z katedrą św. Stanisława z podziemiami kryjącymi prochy Barbary Radziwiłłówny, zaułek gotycki, pomnik Adama Mickiewicza. Następnie Góra Trzech Krzyży, skąd rozciąga się najpiękniejszy widok na miasto, Uniwersytet - drugi po Jagiellońskim najstarszy uniwersytet Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Zakwaterowanie w hotelu, czas wolny, kolacja w restauracji w centrum miasta. Nocleg w hotelu.

DZIEŃ 3:
Po śniadaniu przejazd przez Litwę i Łotwę. Zwiedzanie RYGI - stolicy Łotwy - miasta nawiązującego do dumnych tradycji Hanzy. Zwiedzanie starówki z gotyckim kościołem św. Piotra, ratuszem (siedziba władz miejskich), domem Bractwa Czarnogłowych (znane w krajach nadbałtyckich elitarne stowarzyszenia nieżonatych kupców). Stare Miasto wpisane na listę UNESCO, zespół średniowiecznych kamieniczek tzw. "Trzej Bracia" - trzy domy mieszkalne będące symbolami miasta, Mała i Wielka Gildia. Katedra Najświętszej Marii Panny - największy kościół w krajach bałtyckich. Magnesem przyciągającym do leżącego nad Daugavą miasta jest również secesja. Piękne budowle o płynnych liniach, finezyjnie dekorowane motywami baśniowymi, mitologicznymi, określane są mianem pereł architektury ryskiej. Przejazd do hotelu w Tallinie. Kolacja. Nocleg.

DZIEŃ 4:
Po śniadaniu zwiedzanie TALLINA - miasta kamienic z czerwonymi dachami, baszt i wież. Od 1997 roku średniowieczna zabudowa Starego Miasta stolicy Estonii figuruje na liście UNESCO. W programie zwiedzania: Wzgórze Toompea, Pałac Tooma, Ratusz miejski, baszty m.in. Kik in de Kok, Gruba Małgorzata, ulica Pikk, Dom Bractwa Czarnogłowych. Czas wolny na zakupy i spacer po Starym Mieście. Przejazd do Kadriorg - gdzie zobaczymy pałac wybudowany z rozkazu cara Piotra Wielkiego. Nieopodal pałacu znajduje się Pałac Prezydencki wybudowany w latach 1937-38. Za nim stoi dom letni cara Piotra I. W nim właśnie odpoczywał władca w trakcie budowy Kadriorgu. W obecnym muzeum wciąż znajdują się oryginalne meble i skromne pamiątki po carze. Wgodzinach popołudniowych przejazd do Skansenu budownictwa drewnianego Rocca Al Mare, leżącego w Zatoce Kopli. Na powierzchni 79 ha zaprezentowano unikalną kolekcję zagród chłopskich, wiatraków, spichlerzy pochodzących z różnych regionów Estonii. W skansenie znajduje się 160 letnia karczma, której specjalnością są estońskie, tradycyjne dania. Powrót do hotelu, kolascja. Nocleg.

DZIEŃ 5:
Po śniadaniu czas wolny w Tallinie. Dla chętnych osób przepłynięcie promem do HELSINEK. Miasto zostało założone w 1550 roku przez króla Gustawa Wazę. Stało się ważnym ośrodkiem handlu. W 1640 roku główne centrum miasta zostało przeniesione na obecne miejsce. Po II wojnie światowej nastąpił bardzo szybki rozwój miasta. Miasto stało się modne, a dziś jest jedną z 9 stolic kulturalnych Europy. Port helsiński usytuowany jest prawie w centrum. Zejście ze statku, kilka kroków i już się jest w centrum metropolii, na Placu Senackim. Na jego środku usytuowana jest XIX-wieczna katedra luterańska, z prowadzącymi do niej stromymi granitowymi schodami. Zwiedzanie miasta m.in.: Cerkiew, Pl. Senatu, Parlament, czas wolny. Powrót promem do Talllina. Nocna podróz do kraju.

DZIEŃ 6:
Przyjazd na miejsce zbiórki.

Cena nie zawiera opłat za wstępy do zwiedzanych obiektów oraz wycieczki promem do Helsinek.

Biuro Podróży ABA TOUR zastrzega sobie, że w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów, zmianie może ulec kolejność zwiedzania.

Pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów.

Przedstawiony wyżej program wycieczki do Francji jest jedną wielu propozycji naszych francuskich ofert, które wielokrotnie realizowaliśmy. Na zamówienie możliwa jest również organizacja programu 5, 6, 7, 8 dniowego, lub też powyżej 9 dni- zgodnie z życzeniem Zamawiającego. Także możliwa jest wszelka modyfikacja programowa odnośnie wyboru miejsc zwiedzania, świadczeń.

UWAGA: Integralną częścią katalogu są Warunki Uczestnictwa Imprezy ABA TOUR, dostępne w siedzibie Organizatora, w Biurach Agencyjnych na terenie Polski. Proszę o zapoznanie się z ich treścią. Oferty zamieszczone w katalogu są opracowane zgodnie ze stanem prawnym i kursem walut na dzień 30.11.2009. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany cen poszczególnych imprez. Oferty stanowią integralną część umowy z Klientem.


CENNIK
termin dni typ oferty grupa cenowa cena od osoby miejsca
od:2010-04-27 do:2010-10-30 6 specjalna A 899 PLN

NASZ ADRES
UL. SOBIESKIEGO 8 (na parterze Biblioteki)
41-500 CHORZÓW
tel/fax: Wyślij e-mail , 3460306, 3460307
tel.kom 0-500-55-66-00, 0-661-21-98-98
e-mail: Wyślij e-mail

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Użytkownik
geotour (7)Ranga użytkownika
Dowiedz się więcej »
ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Wyświetl wizytówkę
Kontakt
PAWEŁ KAPRAL
GEOTOUR
Wyślij e-mail
Sobieskiego 8
41-500 Chorzów

tel: 32 346030732 3460307
tel: 500556600500556600
fax: 32 2491453
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU geotour
pozytywna
rozwiń Krótko i na temat - w niedzielę 01.11.2015 pomogli mi w rezerwacji biletu do Londynu - Dzięki Wielkie ! Wystawiona 03-11-2015 09:53 przez Kasia (83.30.166.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Dziękuję za udane wakacje w Turcji W biurze Geotour spotkałam się z miłą i profesjonalną obsługą Dzięki raz jeszcze Panie Pawle Wystawiona 06-08-2012 12:29 przez Marzena (88.5.232.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Jestem bardzo zadowolona z usług Biura Podróży Geotour. W dniu Święta Narodowego - 11.11.2011 dokonałam rezerwacji online biletu autobusowego do Kolonii, dziękuję za pomoc telefoniczną - była ona bardzo istotna dla mnie. Niestety nikt na żadnej infolinii nie pracował - a tutaj pozytywne zaskoczenie. Pozdrawiam Basia - od teraz tylko i wyłącznie będę korzystała z usług Geotour-u Wystawiona 12-11-2011 12:25 przez Basia (83.29.82.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Hotel bardzo przytulny i rodzinny; pokoje, łazienka ok-codziennie sprzątane, basen mały ale bardzo zadbany, przemiła obsługa szefostwa-naprawdę życzliwi ludzie; ceny w hotelowej restauracji bardzo przystępne, np. dobre wino już od 3 levów a posiłki bardzo smaczne; odległosc do plaży 10 min pieszo; bylismy we wrzesniu, upalnie-temp. 28 stopni C. Wystawiona 09-10-2011 13:09 przez zadowoleni (46.113.157.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Dzięki nim udało mi się zarezerwować bilet w godzinach wieczornych - Tylko tutaj znalazłem pomoc. Dziękuję i pozdrawiam Wystawiona 02-06-2011 06:49 przez Mariusz (109.212.164.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Byliśmy w hotelu President z roku 2010 - Rewelacja - Mogę tylko polecić tą ofertę. Obsługa w biurze - jak najbardziej OK, wszystko szybko i sprawnie Wystawiona 03-04-2011 18:41 przez Iza (178.159.193.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Miła obsługa, rezerwacja biletu mailem trwała 7 minut - Jak dla mnie Rewelacja !!! Polecam Geotour Wystawiona 28-01-2011 18:12 przez Kasia (83.22.251.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Ładny, mały pensjonacik w Rawdzie. Mały basenik. Usytuowany obok drogi- trochę głośno. Codziennie sprzątane pokoje (choć na pewno nie dla pedantów;)). Jedzenie ok, ale trochę za mało- trzeba dokupić sobie gdzieś coś na obiad. Przemiła obsługa!!!!! Klimatyzacja dodatkowo płatna 2Euro/ dzień. Do plaży idzie się ok. 10 minut, do centrum ok. 5 minut. Rawda to mała miejscowość turystyczna- sporo sklepików i restauracyjek. Nie dla bardzo rozrywkowych osób:) Za to ceny dużo niższe, niż w Słonecznym Brzegu. Plaża piaszczysta, sporo glonów (taki bułgarski urok), raczej węższa. Co godzinę kursują autobusy do Neseberu (koniecznie do zobaczenia nocą!)i Słonecznego Brzegu. Byliśmy 12 dni, w połowie sierpnia. Płaciliśmy 1129 zł/os i uważam, że za taką cenę to na prawdę fajne wakacje! Bawiliśmy się super:) Malkontentom polecam 5* hotele z aqua parkami;) Wystawiona 13-09-2010 16:25 przez Kasia (83.13.29.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Uwaga na firmę Janosik z Rzeszowa. Stanowczo odradzam. Firma Janosik z Rzeszowa która jeżdzi pod logo Sindbad to jedna z najgorszych firm. Pod koniec kwietnia biuro podróży Orlando Travel zorganizowało pielgrzymkę do Włoch przewoźnikiem była firma Janosik. Kierowcy zostawili autokar na Via Aurelia w Rzymie i poszli na zakupy. Po powrocie okazało się że mieli włamanie. Nie powiadomili policji oraz pilota. Zdarzenie miało miejsce między 11-12 a autokar po nas przyjechał ok goz.16:15. Kierowcy nadal nic nie powiedzieli. Dopiero jak zaczęliśmy zgłaszać że nie ma naszych rzeczy, które pozostawiliśmy w autokarze jeden z kierowców wspomniał że chyba mili włamanie bo został im wyłamany zamek ale myśleli że nic nie zostało skradzione. Słowa przepraszam nie usłyszeliśmy. 6 osób starciło wiele rzeczy w tym dokumety, leki, pieniądze, karty płatnicze. Strata została wyceniona na prawie 5 tys PLN.Pilotka staciła cały swój warsztat pracy. Skradziono jej wszystkie notatki,adresy,kontakty,płyty DVD. Niestety firma Janosik w ogóle nie poczuwa się do odpowiedzialności i nie wypłaciła nam odszkodowania. Napisali że nie ponoszą odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w autokarze. Tylko firma Orlando ze względu na dobre imię wypłaciła nam z własnych pieniędzi 70% wartości roszczeń. Kierowcy zachowali się totalnie nie odpowiedzialnie jak smarkate dzieci. Jak można nie zgłosić włamania wiedzac że w srodku autokaru znajdowały się rzeczy osobiste uczestników.Firma Janosik powinna za ich błędy zapłacić i ponieś konsekwencje. Osoby poszkodowanie zastanawiają się czy nie wystapić na drogę sądową. Nikt nie ma pretensji o włamanie tylko o to że nie powiadomili policji, pilota a przede wszystkim uczestników pielgrzymki. Jak można się było tak zachować i nawet nie przeprosić poszkodowanych Wystawiona 07-06-2010 21:31 przez poszkodowany (95.41.125.*)   Zgłoś nadużycie
negatywna
rozwiń Masakra ! Moje dziecko było na koloniach tanecznych i za jego odwiedzenie tj. parking około 30 minut zapłaciłem 20 złotych. Nie ma informacji o cenniku, nikt nie stoi na bramce, brama była otwarta a przy wyjeździe zamknięta i czerwone karteczki na samochodach. W recepcji 20 PLN do opłacenia. To wstyd tak oszukiwać ludzi ! Do tej pory moja opinia o ośrodku była dobra. W zeszłym roku parking był bezpłatny. Szkoda, że za 20 złotych można tak zniszczyć opinię o tym ośrodku.
Odpowiedź z dnia 02-09-2013 12:28
Bardzo proszę o podanie nazwy ośrodka w którym było dziecko. Negatywną opinię pisze Pan Piotr pod adresem naszego biura, a dotyczy ona jakiegoś ośrodka wypoczynkowego ? Nie sprzedawaliśmy żądnego obozu tanecznego w tym roku - więc opinia (jeśli jest słuszna i negatywna) powinna być skierowana do adresata - czyli jakiegoś ośrodka w Polsce (z którego Pan Piotr jak widzę korzystał przynajmniej po raz drugi). Opinia zupełnie bezpodstawna jak widać.
Wystawiona 26-08-2013 11:43 przez Piotr (212.33.79.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Krótko i na temat - w niedzielę 01.11.2015 pomogli mi w rezerwacji biletu do Londynu - Dzięki Wielkie ! Wystawiona 03-11-2015 09:53 przez Kasia (83.30.166.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Dziękuję za udane wakacje w Turcji W biurze Geotour spotkałam się z miłą i profesjonalną obsługą Dzięki raz jeszcze Panie Pawle Wystawiona 06-08-2012 12:29 przez Marzena (88.5.232.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Jestem bardzo zadowolona z usług Biura Podróży Geotour. W dniu Święta Narodowego - 11.11.2011 dokonałam rezerwacji online biletu autobusowego do Kolonii, dziękuję za pomoc telefoniczną - była ona bardzo istotna dla mnie. Niestety nikt na żadnej infolinii nie pracował - a tutaj pozytywne zaskoczenie. Pozdrawiam Basia - od teraz tylko i wyłącznie będę korzystała z usług Geotour-u Wystawiona 12-11-2011 12:25 przez Basia (83.29.82.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Hotel bardzo przytulny i rodzinny; pokoje, łazienka ok-codziennie sprzątane, basen mały ale bardzo zadbany, przemiła obsługa szefostwa-naprawdę życzliwi ludzie; ceny w hotelowej restauracji bardzo przystępne, np. dobre wino już od 3 levów a posiłki bardzo smaczne; odległosc do plaży 10 min pieszo; bylismy we wrzesniu, upalnie-temp. 28 stopni C. Wystawiona 09-10-2011 13:09 przez zadowoleni (46.113.157.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Dzięki nim udało mi się zarezerwować bilet w godzinach wieczornych - Tylko tutaj znalazłem pomoc. Dziękuję i pozdrawiam Wystawiona 02-06-2011 06:49 przez Mariusz (109.212.164.*)   Zgłoś nadużycie
Zobacz wszystkie

Wystaw opinię
PERŁY PÓŁNOCY Estonia - Łotwa - Litwa - Finlandia! - galeria
PERŁY PÓŁNOCY Estonia - Łotwa - Litwa - Finlandia! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Atrakcyjna witryna internetowa - strona www   Następna usługa: Podłogi drewniane, dębowe - olejowane, lakierowane