favore.pl
Los Locos Latin Group

Los Locos Latin Group nr 18809

Lokalizacja: Poznań (woj. wielkopolskie)Więcej: www.loslocos.pl lub www.loslocos.pl/forum

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Grzegorz Stasiuk
Los Locos
Wyślij e-mail
tel: 693796237693796237
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI
Grupa powstała latem 2003 r. w Poznaniu z inicjatywy perkusisty Macieja Muraszko, utalentowanego latynoskiego wokalisty - Jorge Ortega-Estrada, oraz pianisty Grzegorza Stasiuka. Od samego początku do współpracy z "Los Locos" zapraszano najlepszych muzyków z całej Polski. Zespół koncertował zarówno w Polsce jak i za granicą (m.in. Niemcy, Hiszpania, Holandia). "Los Locos" to przede wszystkim niesamowita i porywająca muzyka oraz wspaniały spektakl tworzony na koncertach niejednokrotnie z udziałem publiczności. W repertuarze grupy znalazły się głównie utwory pochodzące z krajów Ameryki Łacińskiej (pop, latino, merengue, samba, rock latino, bomba, salsa). Zespół prócz wykonywania swoich kompozycji gra również przeboje takich gwiazd jak A.Sanz, J.Iglesias, R.Martin, J.L.Gerra czy Celia Cruz. Obecnie skład zespołu to 10 osób: Jorge Ortega-Estrada (vocal), Arturo Lopez (vocal, instrumenty perkusyjne), Robert Kordylewski (vocal, gitara elektryczna), Jakub Frydrych (vocal, gitara akustyczna) Andrzej Laskowski (vocal, bas elektryczny), Grzegorz Stasiuk (vocal, piano), Andrzej Mazurek (conga, instrumenty perkusyjne), Maciej Muraszko (perkusja), Piotr Banyś (puzon), Maciej Fortuna (trąbka).


Zapraszamy na Wyślij e-mail oraz Wyślij e-mail /forum

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
Grzegorz Stasiuk
Los Locos
Wyślij e-mail
tel: 693796237693796237
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Los Locos Latin Group - galeria
Los Locos Latin Group Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Szycie odzierzy   Następna usługa: AUTOALARM MONTAŻ WARSZAWA PRAGA - GOCŁAW