Nowa sieć placówek krajowych

Nowa sieć placówek krajowych nr 193681

Lokalizacja: Warszawa i opcjonalnie okolice (woj. mazowieckie)Więcej: wtórny etap tworzenia sieci placówek Hygiaino Group w całym kraju

INFORMACJE
Cena
Rabat 12% tylko dla klientów z Favore.pl
Kontakt
Wyślij e-mail
tel: 516770908
preferencje kontaktu korespondencyjnego ( e-mail ) - CV
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 12%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
preferowana korespondencja i ustalenia spotkań ( google: hygiaino )
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

W wyniku dalszego rozwinięcia struktury sieci placówek handlowych oraz biur Hygiaino Group oferujemy miejsca pracy zarówno bezpośrednio w biurze jak i w systemie pracy dorywczej.

Oprócz stanowisk etatowych (Customer Business Development ) w Dziale Rozwoju Kontaktów z Klientami tworzone będą alternatywne Konsultanta mobilnego. Reprezentujemy kilka firm wyselekcjonowanych na przestrzeni miesięcznych, wnikliwych poszukiwań.

Dysponujemy więc pakietem ofertowym z unikalnymi korzyściami zarobkowymi w systemach odbiegających daleko poza ograniczenia typowych "posadek".

Wiodącą branżą jest światowy megatrend Wellness z naciskiem rozwoju Krajowego Programu Naturalnej Ochrony Zdrowia na bazie wielu firm sektora medycyny naturalnej. Istniejące i uznane przez medycynę konwencjonalną zaplecze naukowe pozwala na wdrożenie systemu zdrowotnego Hygiaino Group w życie. Konsekwencją programu będzie uruchomienie Klinik Medycyny Naturalnej na wzór istniejących działów w klinikach zachodnich.

 

W fazie początkowej obsada naszych placówek nie dotyczy środowiska medycznego nie wykluczając jednocześnie takiej możliwości.

Więcej informacji ukaże się na tworzonym portalu i zagadnienie to wychodzi poza obręb ogłoszenia pracy

Preferujemy kontakt e-mail przed spotkaniem formalnym.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


PLIKI DO POBRANIA
RABATY
Rabat 12 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU wars46hg-hygiaino
bezstresowa praca za godziwe pieniądze - Nowa sieć placówek krajowych
Nowa sieć placówek krajowych Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: GEOPLANTEX - studnie, odwierty, pompy ciepła   Następna usługa: ZAWORY DUPLOMATIC, ROZDZIELACZE DUPLOMATIC