Kursy i szkolenia językowe angielski hiszpański

Kursy i szkolenia językowe angielski hiszpański nr 194068

Lokalizacja: Poznań (woj. wielkopolskie)Więcej: centrum vis--vis Uniwersytetu Ekonomicznego, obok Parku Karola Marcinkowskiego

INFORMACJE
Cena
10 / godz. Rabat 5% tylko dla klientów z Favore.pl
Kontakt
Adam Stefaniak
Perfect Centrum Edukacji Stefaniak
Wyślij e-mail
ul. Św. Marcin 26
60-896 Poznań

tel: 607 584123
tel: 605 186 680
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 5%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-21:00
sb: 08:00-21:00
słuchacze sami dobierają poziom oraz termin zajęć
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Zapraszamy na kursy językowe do poznańskiej firmy Perfect Centrum Edukacji Stefaniak. Cena za semestr to tylko 333 zł. Teraz promocja POŁOWINKI 170 zł. za kurs kwiecień - czerwiec 2010. Języki, jakich uczymy to: angielski, hiszpański, niemiecki, francuski, włoski, rosyjski, japoński oraz polski dla obcokrajowców. Prowadzimy szkolenia dla firm.

Więcej informacji na Wyślij e-mail

Od początku działalności naszym głównym założeniem było dostarczenie wysokiej jakości usługi mającej na celu optymalne przyswajanie języków obcych przez słuchaczy oraz wytworzenie tym samym ogólnego uczucia zadowolenia i satysfakcji zarówno po stronie klienta, wykładowcy jak i naszej. Od początku staraliśmy się by nasza kadra nauczająca składała się z ludzi ambitnych, chętnych do pracy oraz posiadających odpowiednie profilowane wykształcenie i doświadczenie w nauce materii językowych. Zgromadziliśmy bowiem wokół siebie zacne, szerokie grono absolwentów kierunków filologicznych, często po poznańskim UAM, native speakers, szerokie grono drogich nam słuchaczy, studentów różnych specjalności, maturzystów, seniorów. Z biegiem czasu stworzyliśmy i rozpropagowaliśmy ofertę dla firm i instytucji, które coraz liczniej chętne były korzystać z naszych usług.

Nasz sukces bierze się również z tego, iż zawsze staraliśmy się prowadzić umiarkowaną politykę marketingową, wierząc w to, że każdy, kto w Poznaniu naprawdę pragnie nauczyć się języka obcego, odnajdzie stworzoną przez nas ofertę. To polityka co do reklamy może stanowić z pewnością jedną z odpowiedzi na zadane przez nas kiedyś pytanie, będące równocześnie sloganem: Zapytaj dlaczego tak tanio! Nigdy nie marnotrawiliśmy środków na bycie wszędzie i nie byliśmy zmuszeni w ten sposób do windowania cen kursów. Nasza reklama, ulotki, plakaty i inne materiały, poprzez ich skromny, a jednocześnie wyrazisty charakter, przyczyniły się w znacznym stopniu do ograniczenia, naszym zdaniem, niepotrzebnych wydatków i tym samym zachowania najlepszych cen na rynku poznańskim. Kreowana przez nas oferta zawsze była uczciwa i rzetelna. Nie ukrywaliśmy dodatkowych kosztów kursu, bo takich nie było, nie stosowaliśmy popularnych wyrażeń typu: już od..., cena od..., w naszych ofertach nigdy nie zagościły gwiazdki *.

Prawdopodobnie dzięki temu zyskaliśmy zaufanie wielu. Dzięki temu przyłączyli do nas ludzie, głównie młodzi, studenci i nie tylko ze skromnym budżetem, lecz wielką ambicją i zapałem do nauki. Nasze oferty i zawarte w nich ceny czyta się dosłownie. Cena jednostkowa za kurs językowy zależy głównie od jednego czynnika, jakim jest ogólna ilość osób uczęszczających do danej grupy. Cena ta może jeszcze zmaleć w wyniku zastosowania bieżącej promocji lub, na przykład, zapisania się na kurs na okres dłuższy niż jeden semestr. Tak, czy inaczej ceny zawarte na naszych folderach odzwierciedlają zawsze stan faktyczny i przedstawiają realną odpłatność za kurs językowy. Wszystko kierując się zasadami rzetelności w połączeniu z jakością.

Rokrocznie, wśród naszych słuchaczy, prowadzimy anonimowe ankiety, z których jasno wynika ich zadowolenie z uczęszczania na nasze kursy. Wszelkie kwestie dotyczące naszej działalności staramy się analizować na bieżąco dzięki wydajnej współpracy z lektorami oraz dobrej i częstej wymianie informacji ze słuchaczami naszej szkoły.

Zapraszamy

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

RABATY
Rabat 5 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
OPINIE O UŻYTKOWNIKU madamson
Sala nr 1 Perfect kursy językowe w Poznaniu - Kursy i szkolenia językowe angielski hiszpański
Kursy i szkolenia językowe angielski hiszpański Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 13)
Poprzednia usługa: BON Snela zaprasza do współpracy   Następna usługa: Kompleksowe wyposażenie zakładów spożywczych