favore.pl
Profesjonalne usługi pielęgniarskie w domu pacje

Profesjonalne usługi pielęgniarskie w domu pacje nr 200809

Lokalizacja: Łódź (woj. łódzkie)Więcej: Dojeżdżamy do domu. 5.0.4.1.8.2.4.5.8 kontakt@djmedica.pl

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
25 / godz. Rabat 10% tylko dla klientów z Favore.pl
Kontakt
Dawid Szatkowski
D&J MEDICA Ratownictwo Medyczne i Pielęgniarstwo
Wyślij e-mail
Wyszyńskiego 8 lok.99
94-042 Łódź

tel: 504182458504182458
www.djmedica.pl kontakt@djmedica.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 10%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 00:00-24:00
sb: 00:00-24:00
nd: 00:00-24:00
Dostosujemy się do Państwa.
rozwiń
OPIS USŁUGI
Nasza oferta skierowana jest do wszystkich pacjentów chcących otrzymać fachową opiekę pielęgniarską swoim domu lub we wskazanym miejscu. Możemy objąć opieką całą Państwa rodzinę bądź pojedynczego pacjenta. Staramy się dojechać wszędzie i o dogodnej dla Państwa porze. Szczególną opieką obejmujemy seniorów, którym chcemy poprawić jakość życia i pomóc w codziennej walce z dysfunkcjami, niepełnosprawnością związaną z wiekiem i chorobami.
Proponujemy Państwu jednorazową usługę w celu wykonania zabiegu jak również kompleksową profesjonalną opiekę pielęgniarską całodniową, całodobową a nawet miesięczną.
Pomagamy w zakupie lub wypożyczeniu sprzętu rehabilitacyjnego, medycznego. Wskazujemy drogę gdzie możecie Państwo uzyskać specjalistyczna pomoc i leczenie.
Szanowni Państwo,

D&J Medica Ratownictwo Medyczne i Pielęgniarstwo to firma istniejąca na rynku medycznym od 3 lat. Zajmujemy się szeroko pojętą profesjonalną opieką pielęgniarską oraz ratownictwem medycznym. Największy nacisk kładziemy zadowolenie naszych pacjentów oraz na profesjonalizm i jakość świadczonych przez nas usług. Nasza kadra to pielęgniarki i pielęgniarze z minimum 5 letnim doświadczeniem zawodowym, systematycznie podnoszący swoje kwalifikacje zawodowe.

Proponujemy profesjonalną opiekę pielęgniarską obejmującą wszystkich członków Państwa rodziny. Rodzicom pomagamy w codziennej pielęgnacji ich malutkich pociech, seniorom zaś pragniemy ułatwić codzienne życie i podnieść jego jakość. Staramy się edukować rodzinę i pacjentów jak realizować samoopiekę i usprawniać codzienne życie mimo choroby czy niepełnosprawności. Pomagamy w dotarciu do najlepszych lekarz specjalistów, organizacji urządzeń medycznych czy zakupie sprzętu rehabilitacyjnego. Po telefonicznym umówieniu wizyty to my do Państwa dojeżdżamy dzięki czemu chorzy nie muszą ruszać się z domu. Cała opieka i wszystkie zabiegi wykonywane są w domu pacjenta czyli w środowisku najbardziej przyjaznym w procesie terapeutycznym. Dysponujemy sprzętem medycznym pozwalającym na wykonanie w domu pacjenta większości zabiegów pielęgniarskich oraz sprawowanie pełnej profesjonalnej opieki włącznie z zaawansowanymi metodami reanimacyjnymi.

Sprzęt jednorazowy pozostawiamy do Państwa wyboru. Możemy użyć Waszego, o ile spełnia wszelkie wymogi jakościowe i ilościowe lub też za niewielką dopłatą zabiegi wykonujemy własnym.

Odpady medyczne to nasz problem więc nie musicie się Państwo zastanawiać co zrobić ze zużytymi igłami, pokrwawionymi opatrunkami czy szklanymi ampułkami użytymi podczas zabiegów.

Firma jest w pełni ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej oraz posiada wszelkie niezbędne zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej i świadczenie usług medycznych (do wglądu na Państwa życzenie). Teren naszego działania to Łódź, w której zarejestrowana jest nasza działalność. Jeśli zajdzie potrzeba dojedziemy wszędzie tam gdzie będzie niezbędna nasza fachowa pomoc.

Dawid Szatkowski
Pielęgniarz, Ratownik Medyczny
WłaścicielZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


RABATY
Rabat 10 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
INFORMACJE
Cena
25 / godz. Rabat 10% tylko dla klientów z Favore.pl
Kontakt
Dawid Szatkowski
D&J MEDICA Ratownictwo Medyczne i Pielęgniarstwo
Wyślij e-mail
Wyszyńskiego 8 lok.99
94-042 Łódź

tel: 504182458504182458
www.djmedica.pl kontakt@djmedica.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 10%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 00:00-24:00
sb: 00:00-24:00
nd: 00:00-24:00
Dostosujemy się do Państwa.
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU djmedica
Ratownictwo - Profesjonalne usługi pielęgniarskie w domu pacje
Profesjonalne usługi pielęgniarskie w domu pacje Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 24)
Poprzednia usługa: Kurs SQL zaawansowany w bazie Oracle Warszawa   Następna usługa: Kurs Programowanie PL / SQL w Warszawie